Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

eprianu

Devre arasında alınan oyuncular ortada. Kaldı ki Osman Özköylü'nün yabancılardan hiçbirini istediğini de sanmıyorum.
Ona rağmen takımı çok iyi hazırladı. Trabzonspor ile oynanacak olan hazırlık maçı krizi patlak verinceye kadar takımı çok iyi oynattı.
Karakterine bir şey diyemem ama Erhan Altın'a verilen o kadro kendisine verilseydi 10 puan farkla zirvede bitirirdik. Son yılların en iyi
Samsunspor'unu izledik, o kadroya rağmen. Defansa kapanmayan, önde basan, gol arayan, şişirme top oynamayan bir Samsunspor...

Tüm bunlara rağmen kalması ne kendisi için ne de bizim için iyi olmazdı. Taraftar ile basın ile atışıyor. Yönetim de arkasında durmuyor.
Bizim camia kadar Brezilya dizisine dönen başka camia yoktur zaten. Şu şartlarda başarılı olması zordu. Yolu açık olsun.

MeL_55

12 Nisan 2017, 17:45:28 #316 Son düzenlenme: 12 Nisan 2017, 17:49:55 MeL_55
Alıntı yapılan: eprianu - 12 Nisan 2017, 17:30:23
Son yılların en iyi
Samsunspor'unu izledik, o kadroya rağmen. Defansa kapanmayan, önde basan, gol arayan, şişirme top oynamayan bir Samsunspor...

buna katiliyorum. kisitli kadroya ragmen gercekten bazi maclar cok iyi oynadik. neyse giden gitmistir artik yeni isimler gerekli.
ben nedense yillardir bir ismi samsunspora cok yakistiriyorum, gelse de cok basarili olacagina eminim.

kisiligi ile, adamligi ile, efendiligi ile, türkiyenin gelmis gecmis en iyi oyuncular arasinda, büyük oyuncu, premier ligde uzun yillar görmüs, galatasarayda yillarca tek. dir. yardimciligi yapmis

TUGAY KERIMOGLU  :) cok mu cok yakisir

Levent ÖCAL

12 Ekim 2016 tarihinde 2.5 yıllık bir sözleşme yaptığımız Teknik Direktörümüz Osman Özköylü ve ekibi ile 2016-2017 sezonunu, dönem başında koyduğumuz hedefe ulaşarak geride bırakmış bulunuyoruz.

Sevgili hocamız ile 29 Mayıs 2017 (bugün) tesislerimizde yeni sezon ile ilgili görüş alışverişinde bulunulmuştur. Bu istişarede Samsunspor Kulübü ile Sayın Özköylü arasında yeni sezon için farklı görüşler ortaya konmuştur.

Gelişen bu durum üzerine taraflar 29 Mayıs 2017 tarihi itibarı ile anlaşarak sözleşmeyi karşılıklı olarak fesih etmişlerdir.

Sevgili hocamıza ve kıymetli ekip arkadaşlarına verdikleri emekler için teşekkür eder, başarılar dileriz.

SAMSUNSPOR

Yönetim Kurulu

ngonge

Hayırlısı, açıklamalar hikaye gibi. iki tarafında anlaşmak istemediği açık olmuş.

Karabudun

13 Nisan 2017, 14:48:17 #319 Son düzenlenme: 14 Nisan 2017, 19:32:15 Karabudun
Takımla ilgili en merak ettiğim şey yeni hocanın kim olacağı?

samsunsporlu1994

özkan

Büyük ihtimal tazminat ödememek için yönetimin blöfüdür kısıtlı bütçe olayı.Bu lafa takılmamak lazım.

Sadece Samsunspor

jean

Begendigim kalmasini istedigim bir hocaydi yazik oldu

MeL_55

yönetimin en büyük hatasi osman özköylüyü yollamakti.

baska söze gerek yok

cakir55

Ahın mı var hocam ? Geçen sene daha vasat kadro vardı ama ligde tutmuştu bizi.

MeL_55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 17 Eylül 2017, 00:20:05
yönetimin en büyük hatasi osman özköylüyü yollamakti.

baska söze gerek yok

keske yanilsaydim da bugünlere düsmeseydik.
seneye saglam yönetim gelirse, takimin basina getirilmesi gerek. yardimcisi da ismet tasdemir olabilir.
güzel bir iskelet kurulup, furkan,ercan,abs,erkam,ahmet cebe, samed,enes, oguz, burhan, samaras disindaki herkesi yollayarak, ruhlu ve karakterli oyunculari takviye yapip ankaragücü gibi pes pese sampiyon olabiliriz.
tabiiki hayaller bunlar ama ne diyelim.

55.hakan

Alıntı yapılan: MeL_55 - 29 Nisan 2018, 16:45:59
keske yanilsaydim da bugünlere düsmeseydik.
seneye saglam yönetim gelirse, takimin basina getirilmesi gerek. yardimcisi da ismet tasdemir olabilir.
güzel bir iskelet kurulup, furkan,ercan,abs,erkam,ahmet cebe, samed,enes, oguz, burhan, samaras disindaki herkesi yollayarak, ruhlu ve karakterli oyunculari takviye yapip ankaragücü gibi pes pese sampiyon olabiliriz.
tabiiki hayaller bunlar ama ne diyelim.
alt ligde yabancılar oynayamıyor sanırım.

5trawberry

Alt ligde yabanci olmuyor. Gecici kontratla başka takima transfer kolayligi sağlanıyor

ngonge

Kadroyu gençleştirmek gerekecek. Oğuz, Burhan, Berat falan kalır kanımca. Belki Furkan da kalır. Gerisi zaten gider, yaşlıların da çok faydası olmayacaktır. Samed'i ve Göksu'yu tutabilirsek çok fayda ederler. T.direktör olarak da ligi bilen İsmet Taşdemir iyi bir tercih olabilir.