Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 26 Mayıs 2017, 14:58:36
Belirsizlik ortamını sevmeyen bir yapısı var, e malum bizim kulübümüzde belirsizlikler kulübü. Eminim başka bi takımla anlaşıp gidecektir.

Sanki bu yaşa kadar Almanya'da yaşamış. Ülkede herşey Alman disiplini ile yürüyor her şey belirli günü gününe takır takır işliyor da bir belirsiz biziz. Kaç tane takım var yolunu programını belirlemişte kendisi böyle sabırsızlanıyor. Kalmasından yanayım ama bazı şeyleri abartıyor. Gidecekse de yolu açık olsun.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: celebi - 26 Mayıs 2017, 15:53:25
Bizim taraftarda belirsizlikleri sevmiyor. Osman hocada sevmiyor. Demek ki bir dokunuyuşması olabilir  :) kalsın kalsın.

Sevmesekte alıştırdılar bizi belirsizliklere sağolsunlar. O doku uyuşması bence oluşmadı gibi.  :)

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 26 Mayıs 2017, 16:41:13
Sanki bu yaşa kadar Almanya'da yaşamış. Ülkede herşey Alman disiplini ile yürüyor her şey belirli günü gününe takır takır işliyor da bir belirsiz biziz. Kaç tane takım var yolunu programını belirlemişte kendisi böyle sabırsızlanıyor. Kalmasından yanayım ama bazı şeyleri abartıyor. Gidecekse de yolu açık olsun.

Sizinde dediğiniz gibi herşeyi çok abartıyor. Verdiği tepkiler ve maç sonu demeçleri bunun en belirgin örneği zaten. Bence yollar ayrılmalı yeni sezon yapılanmasını yapsa bile sezon sonunu göremez benim görüşüm.

bayfa55

Hoca bu fevriliği ile bizde çok barınamaz.

Karabudun

Dürüst olmak gerekirse adam işine konsantre olduğunda takım babalar gibi oynadı. Hatta bazı maçlarda son yıllarda hiç olmadığımız kadar iyiydik. Diğer taraftan elindeki malzeme de ortadaydı. Yabancı transferlerine de kendisi karar vermedi. Önüne ne konduysa onu yedi. Bu bakımdan transferler bakımından da olumsuz bir eleştiriyi hak etmiyor.

Hoca'nın sıkıntısı kendini sorgulayamaması. Her mağlubiyette sonucu kendince mantığa bürümesi, yer yön değiştirmesi ve başkalarını suçlaması. Adam akıllı hiçbir hoca yoktur ki basının gazına gelsin, ulu orta oyuncularına sallasın. Taraftarla polemiğe girmesi de cabası. Özköylü'yü içimizde hiç bilmeyen olaylı play-off maçlarından beri biliyor. Gidip de küfür yemediği deplasman var mı? Bırak deplasmanı Sivas'ı yönetirken de ADS'yi yönetirken de kendi tribünlerinden tepki aldı. Ayrıca güzellikle ayrıldığı kaç camia var? Belki Elazığ. Sırf işini yapsa,kendini sorgulamayı bilse, mikrofon uzatıldığında sapıtmasa ve ağzından çıkanı kulağı duysa çok farklı olabilirdi. İki de bir fedakarlık yaparak geldiği martavallarını da bıraksın. Son iki senedir büyük bütçelerle kurulan takımları çalıştırdı ve hiçbirinde başarılı olamadı. Samsunspor kendisi için tek  çıkar yoldu. Bizden başka kimden teklif almış da es geçip bizi tercih etmiş?

Velhasılkelam futbol bilgisi, teknik ve taktik manada gözle görülür bir şekilde iyi olmasına rağmen hal ve hareketleri ile hem kendini hem gittiği yeri zora sokan bir futbol adamı.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 26 Mayıs 2017, 14:58:36
Belirsizlik ortamını sevmeyen bir yapısı var, e malum bizim kulübümüzde belirsizlikler kulübü. Eminim başka bi takımla anlaşıp gidecektir.

Dediğim gibi belirsizliğe gelemedi ve gitti. Kulübümüz adına hayırlı olur inşallah.

celebi

Bence hiç iyi olmadı ama hayırlısı artık

Sadece Samsunspor

Bu adam bizim gibi sorunlu kuluplerde is yapamaz. Bir tarzi var ve onun disina cikmiyor. Evet sorunlu halleri var bende yeri geldi elestirdim ancak is yapabilirdi. Istedigi yabancilar alinamadi. Basin her zamanki gibi istemedigi kisileri yollamayi basariyor. Bizim taraftar malesef degismez artik. Bandirma macinin 80.dksinda koydukmu bandirma kumeye denmesinden belli taraftar profilimiz. Engin severe bile laf edildi ne diyeyim. Hayirlisi

Levent ÖCAL

12 Nisan 2017, 16:16:23 #308 Son düzenlenme: 12 Nisan 2017, 16:21:18 Levent ÖCAL
Samsunspor'un eski Teknik direktörü Osman Özköylü Kırmızı beyazlı Yönetim ile yaptığı karşılıklı anlaşma sonrası görevinden ayrılmasının ardından ilk kez konuştu.

Kırmızı beyazlılar'da Teknik direktör Osman Özköylü'nün Samsunspor ile yollarını karşılıklı ayırmasının ardından deneyimli Teknik adam ilk kez konuştu. Samsunspor Yönetimi ile karşılıklı yaptığı görüşmelerin ardından yol ayrımına girdiğini belirten Kırmızı beyazlıların eski Teknik patronu Osman Özköylü yeni sezonda şampiyonluk ipini göğüslemek adına iddialı bir kadro kurmak istediğini  söyledi.

Kırmızı beyazlı Kulüp ile yollarını ayıran Teknik direktör Osman Özköylü Şampiyonluk için yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak istediğini belirterek"Samsunspor Yönetimi ile bugün karşılıklı oturarak yollarımızı ayırdık. Yeni sezon öncesi Yönetimden şampiyon bir kadro kurmayı teklif ettim. Ancak kendileri bana öyle bir bütçelerinin olmadığı belirttiler. Bende bunun üzerine şampiyonluk kadrosu kurarsak varım normal bir kadro kurulursa yokum dedim. Cebimdeki transfer listesini yönetime sundum. Ancak kendilerinin öyle bir bütçelerinin olmadığı bir kez daha bana belirttiler" dedi.

Kariyeri boyunca her zaman hedefi olan takımları çalıştırıdığını belirten Osman Özköylü;"Ben kariyerin boyunca hep hedefe oynayan takımlarda görev yaptım. Samsunspor'da da yeni sezon öncesi Yönetime sunduğum transfer listesi bu takımı hedefe görecek oyuncular vardı. Ancak Yönetimin bana hedefe oynayacak bir takım kuracak bütçelerinin olmadığını ve mütevazi bir takım ile yeni sezonda mücadele etmelerini teklif etmeleri sonrası bende hedefi olan bir takım çalıştıracağımı söyledim ve karşılıklı olarak mukaveleyi feshettik." diye konuştu.

Sözleşmesinde yer alan 1 Milyon TL'lik madde ile ilgilide konuşan Özköylü;"Şuan itibariyle her hangi bir takım ile görüşmem olmadı. Önümüzdeki süreçte de gelen teklifleri değerlendireceğim. Ancak Samsunspor ile sözleşmemde yer alan 1 Milyon TL'lik maddede karşılıklı yaptığımız anlaşma ile feshedildi. İyisiyle kötüsüyle güzel bir sezon geçirdiği Samsunspor'da tüm taraftarlar teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

brigand

Birincisi henüz bir resmi açıklama gelmedi. İkincisi ise Osman istediği kadar futbol ve taktik bilgisine sahip olsun. Taraftar, camia vb. şekilde etki alanı içinde ki kişi ve topluluklarla nasıl iletişim kuracağını bilmeyen, eleştiri kabul etmeyen, stresli süreçleri hiçbir zaman kaldıramayan ve bu süreçleri takım adına yönetmeyi beceremeyen bir hoca. Akhisar, Kasımpaşa, GBB gibi kulüplerde başarılı olabilir ancak kendi şahsi görüşüm Samsunspor'a uygun bir isim değildi bunu da örneklerle kanıtladı.

MeL_55

Alıntı yapılan: brigand - 12 Nisan 2017, 16:17:43
Birincisi henüz bir resmi açıklama gelmedi. İkincisi ise Osman istediği kadar futbol ve taktik bilgisine sahip olsun. Taraftar, camia vb. şekilde etki alanı içinde ki kişi ve topluluklarla nasıl iletişim kuracağını bilmeyen, eleştiri kabul etmeyen, stresli süreçleri hiçbir zaman kaldıramayan ve bu süreçleri takım adına yönetmeyi beceremeyen bir hoca. Akhisar, Kasımpaşa, GBB gibi kulüplerde başarılı olabilir ancak kendi şahsi görüşüm Samsunspor'a uygun bir isim değildi bunu da örneklerle kanıtladı.

resmi aciklama.

celebi

Osman'ın açıklamasına bakılırsa seneye biz yine kümedenkaşma mücadelesi veririz

55.hakan

brigand

Şimdi gördüm bende. TFF'ye düşen fesihe ilişkin hala resmi açıklama yok. Bu da şuan bulunduğumuz durumu çok net açıklıyor zaten.
Bizim için tek yapılacak şey var. Acil kongre ve sağlam bir yönetim. Aksi her durum destek vs. bakılmaksızın yaşadığımız travmanın daha ağırı demek olur.

Sadece Samsunspor

Bu yonetim hic bir olayda hic bir seyi ilk agizdan resmi siteden duyuramadi. Kamuoyu bilgilendirmesi bile yapamiyor yonetim. Bari genc birileri olsaydi yonetimde bu isleri daha iyi bilen