Yalçın Kılınç

Başlatan _SoN_, 22 Temmuz 2019, 13:57:06

« önceki - sonraki »

olcay

Yine maçın yıldızı. Nazar değmesin. Maaşallah

55.hakan

Buna birisi defans olduğunu söylesin. Bir tane defansımız yok mu şunu yerine oynayacak.

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 07 Şubat 2021, 03:23:14Çoğunuz katılmayacak hatta söveceksiniz belki ama bence Yalçın'ın Süper Ligde oynayabilecek kaliteye sahip. Yalnız aşırı konsantrasyon eksikliği var ve çok sağlıklı bir ruh halininde olduğunu düşünmüyorum yoksa Mustafa Yumlu'nun stoperlik yaptığı ligde rahat oynardı.

Yazdıklarımı geri alıyor ve tüm forum üyelerinden bu saçmalığı okumak zorunda kaldıkları için özür diliyorum.

Elyesa

Alıntı yapılan: Elyesa - 11 Mart 2021, 11:51:25Defol git kimsin nerden geldin buldun bizi bilmiyorum ama artikda dayanamiyorum..Kaptanlik bandini sana verenede yaziklar olsun..Yazmim yazmim dedim ama dayanamadim artik destek veriyoruz hepinize ama bukadarda olmaz VELI sana 1000 ceker ama adam kadroya girmiyo nasil bir torpilin varsa kurtulamadik senden..Neolur cek git birturlu yoksa ne yonetim nede baskasi seni goremiyor kor olmus gozleri
veli girdi sonunda ama senin bu takimda isin yok..kisisel olarak demiyorum ama futboluna tukirim senin ben..Sen birak 1.ligi 3.ligde bile zor oynarsin yaziklar olsun

Shane_Falco

Nedense içimden bir ses takımın antremanlara çıkmamasında, kadro dışı bırakılanlara destek olalım ayaklarında başı bu arkadaşın çektiğini söylüyor...

emrealtinsk

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 17 Nisan 2021, 10:16:51Nedense içimden bir ses takımın antremanlara çıkmamasında, kadro dışı bırakılanlara destek olalım ayaklarında başı bu arkadaşın çektiğini söylüyor...
Q
Altına imzamı atarım ki aynı düşüncelere sahibim

Elyesa

la bi defol git ya simdide sende israr ediyo hoca baskana kovdurcak yine senden bi bok olmaz yalcin

beşnumara

Hoca sende ısrar ediyor ama kötü adanaspora karşı bombaların oldu rakip yetersizdi değerlendiremedi. Playofta yaparsan çok günah sahibi yaparsın bizi çook.

mehmet yılmaz

İki Altay maçında da çok iyi oynamıştı.
Umarım Play Offlarda da bu performansını sergiler.

olcay

Maçın yıldızı yine 2-0 yapıyordu. Adam kaleye şut attığında, beyimiz belini yeni doğrultuyordu.

Elyesa

o hareketi hemde kaptan olarak yediysen adamsan futbolu birakirsin..seni futbola surenin ben tahhhh

GurbetciFanatik

Boli yedek bu oynuyor 🤣🤣🤣🤣

Nokta

Elyesa

kurtarici olarak 90da maca girdi :-( defol git defol git

emrealtinsk

TFF 2.lige gitmen dileğiyle

Kaya

Yaptıkları hep halının altına süpürüldü. Yaptırım uygulanmadığı gibi, taraftarla dalga geçercesine kaptanlık da verildi. Pozisyon bilgisindeki zayıflığı ve kısa mesafedeki hantallığı da cabası.

Temiz bir sayfa açmaktan bahsedilen bu günlerde , üstü çizilmesi gereken isimlerden biri...