2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Atakumlu

Abs , Mustafa sevgi , Mücahit , fatih kalsın ( musa cüzi bi fiyata kulubede dururusa kalsın )
Mbilla , murat , doğan , soner , tuna , hasan hüseyin akınay , zafer  ile sözleşme yenilenmesin ...
erhan altın , sefa , ali zorlu sözleşmeleri fesh edilsin ...

5trawberry

Sezer'i Rize oynatmaz kesin alinsin . Yanina da Cemil'i yapistir kale duvari olsun.
Hasan Kılıç kalsin, yanina da Murat Yildirim'i koy. Hasan Toplasin Murat dagitsin. Bu iki transfer bile yeter Super lige.

qunqor55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 08 Haziran 2015, 20:17:06
Bu sene geçen seneye göre daha kolay olacağını düşünüyorum.Düşen takımlar Balıkesir,Erciyes ve Karabük.Var olan kadroları koruyamayacak parasal güçte ve şehir yapısındalar.Çıkan takımlar Osmanlı,Antalya ve Kayseri zaten bu ligin üzerinde takım kuranlar.O sebeple bu sene ilk 2 için bir fırsat.Bu da Erkut Tutu yönetimiyle olur.Bu durumu Erkut Tutu nun anlayıp 1 sene daha kalması lazım.

aynen katılıyorum

özkan

cakir55

Ilk 11de 5 yabancı oynatma hakkımız var bunları hücumda kullanmalıyız.

Vargası bende ızledım ama sorunlu bır oyuncu. Müzmin sakat zaten hiç uğraşmaya değmez.

Sent from my iPhone using Tapatalk

özkan

Vargas manevıyatı sıkıntılı ve sakatlığı olan sene içinde bu sebeple patlayabilecek biri gerek yok.ayrıca o en az 700 ister bizden.ona bu para verilmez.kaldı ki burada yazılan isimler de alınmaz yönetim tarafından.

maço

Zamanında orduda iyi performans çizen Murat Akın da değerlendirilmeli,
sanırım Antalyadaydı en son

sadece55

Murat Akın Şampiyonlukların anahtarı her sene bir takım çıkartıyor.Bu sene de 2. yarı Kayseride oynarak yine şampiyon oldu.Bonservisi İ.B.B'de bence istenilirse alınabilecek bir isim.Murat gelirse ortasaha da iş yapar.

yilmazselcuk55

09 Haziran 2015, 23:31:45 #24 Son düzenlenme: 09 Haziran 2015, 23:58:05 yilmazselcuk55
Erhan Altın ile Yollar Ayrılıyor hafta içi netleşecekmiş.

Kaynak : Spor Aksiyon Muhammet Cavuşoğlu

Edit :

Ali İhsan AKA   Bu konu yönetimde hiç konuşulmadı.

kuzey55

ilk güzel haber geldi. güle güle Erhan  Altın :) çok şükür

Stoper

Alıntı yapılan: 5trawberry - 09 Haziran 2015, 12:30:31
Sezer'i Rize oynatmaz kesin alinsin . Yanina da Cemil'i yapistir kale duvari olsun.
Hasan Kılıç kalsin, yanina da Murat Yildirim'i koy. Hasan Toplasin Murat dagitsin. Bu iki transfer bile yeter Super lige.

Bunlara ek olarak benim aklımda hep Zenke var. Bence tekrar dönerse bizde faydalı olur. Mbilla-Zenke-Ofoedu..

Ivanov'u beğenmiyorum.Bence Zafer, Ali Zorlu,Sefa Aksoy ve Ivanov gönderilmeli. Yanlış bilmiyorsam Zafer'in sözleşmesi bitti, 2.lige geri döner.

Shane_Falco

Bu sene transferde acele eden yanlış yapar. Süper lig'deki 14 yabancı hakkından dolayı bu sene bu lige daha kaliteli Türk oyuncular gelecektir. Yabancı oyuncularda da pazar karışık olacak. Her halükarda takımların 1. kamplarından sonra buraya düşecektir Türk oyuncular. Önemli olan iyi bir hoca ile anlaşıp sakince bir transfer politikası izlemek. Her takım için söylüyorum asıl transferler Ağustos'dan sonra yapılır.

ngonge

Hakan Arslan, Musa Sinan gibi oyuncular daha süper ligde oynayamazlar. Bu ikisi gibi ahlaki noktada arıza çıkarmamış, kendini ispatlamış eski oyuncular gelebilir. Kemal Tokak da mesela sakatlıktan kurtulmuş ise düşünülebilir.

Onun dışında süper lig artıklarını toplayan takımların başarılı olacağını sanmıyorum. Geçen yılki GBB gibi toplama takımların bu ligde işi zor.
Hoca konusunu bir an önce çözmek gerek.

Levent ÖCAL

Erhan Altın la bugün görüşme gerçekleştirilip sözleşmenin feshedileceği konuşuluyor. Ayrıca Hüseyin Kalpar ismi de söylentiler arasında.