17 - Recep Niyaz

Başlatan Sadece Samsunspor, 30 Temmuz 2014, 22:55:12

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

30 Temmuz 2014, 22:55:12 Son düzenlenme: 26 Ekim 2014, 15:32:05 brigand
Adı: Recep
Soyadı: Niyaz
Doğum Yeri: Denizli
Doğum Tarihi: 1995
---------------------------------------
Son oynadığı kulüp: Bucaspor

Recep Niyaz kendi twitter ve instagram hesabindan transferi dogruladi. 1 yilligina kiraladik. Keske bonservisi ile alabilseydik daha iyi olurdu. Hayirli ugurlu olsun. Insallah kirilma maclarinda kendini gosterir.

samsunspor_x :_nazar

elexir

Bu taraftar ile kendini gösterebilirse çok faydalı olur,

yirmiuc

Umit milli takimda oynuyor sanirim. Bundan iyisi Sam'da kayisi.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

isa55

Takımımıza hayırlı olsun.

Kaya

Çok iyi transfer  :ok Takım oyununa adapte olursa takımı tek başına yönlendirebilir.Duran toplarda etkili olur,frikiklerden gol bulur.

95 doğumlu Recep ve kiralık olarak geliyor.Takımımızda bu yaş grubunda bize ait çok iyi gençlerimiz de var.Umarım Doğan,Kemal,Ercan gibi gençlerimiz ''Bu takımın sahibi biziz daha iyi olmalı formayı kapmalıyız'' diyip hırslanır ve tatlı bir rekabet içerisine girerler kazanan da Samsunsporumuz olur.

Lusage

Beşiktaş için Muhammet ne ise Fenerbahçe için de Recep o. Bonservisi ile alabilseydik müthiş transfer olurdu.

ngonge

Eksik olan bir bölgeydi. Sadece Musa ile bu sene sıkıntı yaşardık, Arif'den 10 kat iyidir zaten. Hayırlı olsun.

ask55

ariften bence de iyi ancak kiralık olması sıkıntı.
kiralık topcuların takıma aidiyeti hep tartışmalı olmuştur.
bütçemize göre iyi süper lig hedefine göre vasat transfer.

cembaba

Çok iyi transfer. Emeği geçenlere teşekkürler.

germencisse

Yeteneğine bir şey söyleyemem ancak bahsedeceklerimde umarım yanılırım. Bizim takımın oyuncusu degil açıkcası. 10 numara pozisyonu için düşünüyoruz anladığım kadarıyla bileklerine hakim diye iyi pas dağıtabileceği, nokta ara pası atabileceği anlamlarına gelmiyor. Geçtiğimiz sezon her ne kadar Buca'da biraz daha kendisine fizik yüklenilsede şuan direk oynaybilecek bir seviyede değil. Bizim için en iyi ihtimalle 75-80dklarda oyunu rahatlatmak için kullunabilecegimiz ( Serkan Çalık'ın biraz daha genci ) bir oyuncu olacak  gibi geliyor. Dilerim söylediklerimde yanılır Samsunsporumuza büyük katkı sağlar..

Emin Aslantuğ

Recep Niyaz Bucaspor'da iyi bir performans sergiliyordu. Özellikle gol yollarında önümüzü açacaktır.
Timur transferi de gerçekleşirse bana göre geçen seneden daha iyi bir kadromuz olacak.

samuray

e hayuırlı olsun recep niyaz takımımıza bence iyi transfer iyi bi orta saha oyuncusu samsunsporda daha da başarılı olacağınainanıyorum inşallahta öyle olur

binikalamadım

vanlioglu

Anlaşmada satış opsiyonu varmı?

Aslankaya

İyi transfer de çok şey beklemiyorum.orta saha merkeze başka transfer yapacaklar mı acaba  :-\