PTT 1. LİG Play-Off 2.Maç | Ankaraspor - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 09 Mayıs 2014, 21:26:56

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Cok sert konusmus hırslanmıs deplasmanda da yeneriz
keskin sirke küpüne  zarar.

Ahmeti

Maça kesinlikle çirkeflik yaparak başlayacaklar ve ilk dakkalarda gol atma derdinde olacaklar ilk dakikalardaki baskıyı atlatırsak biz bunları ordada yeneriz.

cezayir55

adiloviç yerine ekigho oynasa daha iyi olur hızlı kontralarla dağıtırız bunları

yirmiuc

Tisdel oynayacak mi acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

_SoN_

cgr , arkadaşımızın yazdığı taktik bence bu maçı almamız için yeterli,bir gol attıktan sonra uzun ve duran toplar için adiloviçte düşünülebilir, ama maça başlarken umar veya adiloviç ikilisinden biri kesin oynamamalı .

Soner

Canberk    Fatih   Cemil    A.Burak

Adnan   Taha

Umar ( ekigho)  Musa Aydın    Musa Sinan

Ekigho (adiloviç )

kumköylü ahmet

deplasmanda 1000 kisi olacakmisiz ona seviniyo dangalak....siz Topunuzu alsaniz 300 kisi cikartamazsiniz..Biz Aralara gireriz meraak etme osman efendi..Ne yer icersin sen dangalak dengesiz..Huseyin kalparin tirnagi olamazsin sen be lavuk

kuzey55

biz 1000 kişi de gerekeni yaparız merak etme usmaannnnn :)

bu arada şöyle bi haber var.

AlıntıPTT 1. Lig play-off rövanş maçında Samsunspor ile karşılaşacak olan Ankaraspor, misafir takım biletlerini 400 TL olarak belirledi.

ismail

Bursaspor'un Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray maçının misafir takım için bilet fiyatını 800 lira olarak belirlemesinin ardından Ankaraspor da Samsunspor maçının bilet fiyatını 400 lira şeklinde açıkladı.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/26390592.asp

Nuri Asan

deplasmanda en az bir gol atacagimizi dusunuyorum, ilk golu yada 1 1 gibi bir skor yakalarsak maçın ortalarında ankara bize toplam 3 gol atamaz.

ankaraspor tükürük osmanin ara gazı ile cok hırslı ve pislik yaparak maca baslayacak erken gol yemememiz lazim. Hüseyin kalpar işini bilir.

bu maçı hic düşünmüyorum bile tek düşüncem 18 mayistaki Kadıköy'de ki mac.

tükürük osman Samsunpsor taraftari 5000 kişi olmayacağı için sevinçli.  merak etme o stada giren icabinda 10 bin kişi olur felegini sasarsin.

bizim taraftarimiz belediye iscilerinden değil arma sevdalilarindan oluşuyor.

bu arada cok ilginçtir ilk defa taraftari olmayan bir takima bu kadar uyuz.oldum.

şeytan da sensin osman. bana anlatsana gecen sene ankaraspor super ligde değildi bu ligdr hic degildi bir alt ligdede yoktu. nerden çıktınız olm siz.

simdi seytan kimmis anladin mi

@ tükürük osman.

kuzey55

deplasman tribünü dışında bilet satışı olmayacakmış.980 kişiden fazla giremeyeceğiz anlaşılan.tabi biletler 400 tl ise o kadar olamayız.

yirmiuc

Ankaraspor'un kombine kart satışlarının bittiğini, başkent ekibi taraftarlarının karşılaşmayı kartlarıyla izleyebileceğini kaydeden Ender Yurtgüven, maç günü misafir takım tribününün haricinde başka bilet satışı yapılmayacağına dikkati çekti.

yirmiuc

Evet sayin bakan ve milletvekilleri, samsunlulugunuzu gosterin simdi.

GurbetciFanatik

Sinir oldugumuz Takimlar listesine ,  Ankaraspor da kendini katmis olmustur  :D

Bilet 4000 Tl de olsa size Süper Lig yok.

Mac bitince sahada Ankara oyun havasi oynarlar insallah  bizimkiler.

GurbetciFanatik

Sayin Bakanimiz Kilic bey , ya simdi gösterin Samsunsporlulugunuzu yada ebediyen susun.

eprianu

Ne kadar adi insanlarmışsınız siz Osman Özköylü ve Lokman Gör.
Ayıptır be bu takımın formasını giydiniz ikiniz de nedir bu çekememezlik.
Tebrik etmeyi geçtim, "Yenildik" diyebilmek bu kadar mı zor?
İstediğiniz pisliği yapın, bu takım en kötü beraberlikle sahadan ayrılıp finale çıkacaktır.
Melih de sizin g*tünüze tekmeyi vurur sene sonu