2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

celebi

ben hiç tanımıyorum bu oyuncuyu nasıl bir oyuncu bu arkadaşlar?

5trawberry

Anlaşıldı az maliyetle çıkarsak çıkarız mantığı işleyecek bu sene.
Adam bu sene top oynamadı.

Sol Açık

Karagümrük'teki Darri değil mi? Biz olmadığımızdan o sezon TFF 1.Lig'i takip etmemiştim, ama yanlış hatırlamıyorsam o sezon oldukça iyiydi, en azından basında övülüyordu. Ben sadece play-off maçlarında izlemiştim, övüldüğü kadar iyi bulmamakla beraber beğenmiştim. Ama oyuncunun net analizini yapabilecek kadar izlemiş arkadaşlarımız vardır mutlaka...

eprianu

Darri hakkında benim de bilgim yok ama geçen sene Karagümrük Süper Lig'e yükselirken çok iyi bir performans ortaya koydu diyorlar.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: _SoN_ - 09 Haziran 2021, 13:51:50Hocam, forumun ilk açıldığı yıllardan beri buradan ne üyeler gelip geçti, kimisi işe gücü, kimisi sosyal medyanın gücünü, kimisi yeni çıkan telefonlarla artık forum kültürünün bitmesini, kimiside sıkılmayı bahane ederek forumu bırakıp gitti, siz Samsun'u bırakmak zorunda kaldınız belki ama hep forumda oldu bir eliniz, bu konuyla ilgili sizi kutluyorum.
Başkan sitem etmek için bile olsa, ki bu durum sonra samimi bir muhabbete dönüşmüş olmalı, forumdan birini arasın seçin deseler sizi seçerdim, çok iyi olmuş. Bundan sonra Tolunay Kafkas yada benzeri bir hoca gelirse başımıza,bu size yazar ona göre :)
Şaka bir yana, Başkanı olumlu yönde etkilediğinizi ve bundan sonrada iletişimi koparmayarak etkilemeye devam edeceğinizi düşünüyorum. Youtube videolarınızı takip ediyorum,inşallah uzun bir süre daha takip edeceğiz.

Teşekkür ederim dostum.
Samsunspor.biz bana rahmetli Teoman kardeşimin yadigarı. Bu nedenle üç kişi de kalsak, beş kişi de kalsak, Allah nasip ederse ben hep burada olacağım.

Başkanı olumlu etkiledim mi emin değilim, öyle bir niyetim olmadı. İletişim konusuna gelirsek, sanırım mümkün olduğunca görüşmem kendisiyle. :))  Çünkü karakter itibarıyla, icraatın başında olanlarla diyalog halinde olmayı pek sevmiyorum. Youtube videoları da aslında Akın abiye özel olarak başladı. Ancak baktım ki, sezon boyunca hem tuttu, hem benim böyle bir şeye moral anlamında ihtiyacım varmış hem de olumlu dönüşler aldı. Olduğu kadar çekeceğim yine. 

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Sol Açık - 09 Haziran 2021, 19:14:41Videoları büyük bir keyifle izliyorum, ama bir minik eleştiri; programların başlıkları ile içerikleri tutmuyor, seçilen kapak fotoğrafları da pek açıklayıcı değil. Programların isimlerinin (15 dakika gibi) başlıkta olmaması da büyük eksik.

Ama video içerikleri çok iyi, tebrikler...

Teşekkür ederim renktaş. Açıkçası benim yaptığım tek şey yorumculuk... Başlık, manşet, içerik, tasarım vs tamamen benim dışımda. Ancak bazen ben de hoşnut olmayabiliyorum. Bir de daha profesyonel bir şeyler olmalı ancak biz biraz amatörce gidiyoruz. Profesyonel bir prodüksiyonla daha farklı olabilir, evet.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: cembaba - 09 Haziran 2021, 15:17:03Abi çok güzel yayın olmuş. Başkan ile ilgili ön yargıların vardı. Biraz değişti mi? Yoksa düşündüğün gibi biri mi? :)

Önyargılarım, gerçek yargılara dönüştü :)))
Bu hayatta herkesin bir karakteri var ve değişmek gerçekten zor bir iş Cem.
Yüksel Başkan'ın genel toplamda değişeceğini sanmamakla birlikte, öğrendiğini söyleyebilirim. Bunu da şöyle delillendirebilirim: Tolunay Kafkas'tan vazgeçilmesinin temel sebebi taraftarımız. Yani, parayı ben veriyorum, kulüp benim mantığını terk etmiş gördüm. Velhasıl, bence düşündüğümüz gibi biri.

Lusage

Karagümrük'ün Süper Lige yükseldiği sezon Darri'nin övülmesi ve Fenerbahçe haberleri Darri'nin PR çalışmasıydı. Oynayan Ndao olmasına rağmen bu arkadaşın eşrafı bunu göklere çıkarttı. Ama bir yerlere çakamadılar. Çakamayınca da ellerinde patladı. Umarım bizimde elimizde patlamaz.

orhan

Hoca konusunda HikmetKaramanın adı geçiyor nedense hiç içime sinmeyen bir hoca gezgin gibi gitmediği kulüp kalmamış ve geneldede başarısız olmuş bir isim egosuda çok yüksek iyi olursa kendisi başarılı kötü olduğunda ise asla başarısızlığı kabul etmez suç hep başkasındadır. Artık yeni hecanlara yelken açmalı cesaretli davranmalıyız Alman liglerini bilen Tayfun Korkut hoca bize katkı sağlar ve heyacan yaratır diye düşünüyorum.

55.hakan

Okan Buruk içimden geçen daha doğrusu O'nun gelmesini isterim ama bakalım kim olacak.

_SoN_

Adı geçen isimler arasında beni heyecanlandıran tek isim Okan Buruk, onun gelmesi havayı değiştirir, Hikmet Karaman nedense banada yakın gelmiyor.

celebi

Okan Buruk veya Tamer Tuna olsa zaten yeme de yanında yat hesabı

cembaba

Lusage

Bedavaya almışız. Çok iyi iş yaptık..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lusage

Oltan Kocaeli'den 2.7 Milyon lira istemiş. Alsak ya mis gibi golcü adam..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi