Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

cakir55

YAK GEL BİLDİĞİN NE VARSA...

Özledim be hocam son 10 yılda bu takıma tek top oynatan sendin yeminle.

cembaba

MeL_55

Gelmesini isterim fakat yüksel baskan ile anlasamazlar, yüksel baskanin ileri geri konusmasina bu cildirir, vahiy inse durmam der o yüzden cok istesemde olumlu sonuclanmaz.

hoca konusunda cagdas atan gibi, ömer erdogan gibi isimlere yönelmeliyiz. ikisi de taktik anlaminda begendigim isimler.

5trawberry

Aman uzak dursun. Miadi dolmuş zaman israfı isimlerden.

orucreis

Sürekliliği olmayan bir hoca sezonun sonuna doğru kötü giden bir takımı kurtarabilir yada kafaya oynayabilir. Ancak kesinlikle bir sezonu kaldıramaz. Oynattığı oyunun temposu güzel göze hoş bir oyun ancak günümüz futbolcularını sıkıyor bu ve pes ediyorlar sonra hoca gönderimi falan.

Şöyle ki Keçi maçından sonra gelse gözümüz kapalı çıkardık. Sezonun sonunu beklemeden 3-4 hafta önce hatta.

emrealtinsk

Senin oynattığın futbolu özledik

55.hakan

Ben de isterim gelmesini ama onun oyununda defansın kalenin çok kaliteli adamlardan oluşması lazım. İleride çoğalmaya yönelik oynadığı için Yalçın Veli gibi ağır adamlar değil hem teknik hem atletik adamlar olması lazım. Kalecin tecrübeli olması lazım.

Sadece Samsunspor

Son 5-6 haftalik hoca benim dusuncem. Kesinlik 1 yili baslayip bitiremez. Surekli ofansif futbol 34 hafta gecermi. O yuzden ilk geldiginde 5 6 mac iyi sonra futbolcularin pestili cikmis oluyor performans dususleri basliyor. Sevmiyorum zaten bu adami :)