İlyas Kubilay Yavuz

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:08:58

« önceki - sonraki »

55.hakan

Maçtan birkaç günce önce sakatlanınca kurtarıcı olarak da oyuna alamadı tabi bizimki.

Lusage

90 dakika sahada kaldığında kopuk kopuk oynuyor, bazen sahada olduğunu unutuyorduk. Çoğunlukla ise bireysel takılıyor, mücadele etmiyordu. Lakin bu takımın en yetenekli oyuncusu iken, yerine alınanlar katkı vermez iken, kendisi yedek bile olsa işini yapıyor sahadaki performansı ile takımına katkı sağlıyordu. 1,5 sezondur bu takımda gözleri görmeyen birisi bile antrenörlük yapsa bu çocuğun yetenekli olduğunu anlardı. Ama bizim teknik ekip anlayamadı. Uğraşmadılar bu çocuğu geliştirmek için. Hep günü kurtarmaya çalıştılar. Onuda başaramadılar. Bu çocuk sezon sonu bu takımdan ayrılır. Ben olsam bende ayrılırım. Yapılan katkılar ortadayken görülmüyorsan kalmanın bir anlamıda kalmaz.. Kalmasında zaten.. Gitsin Gökdeniz gibi Kerem gibi parlasın. Bizde arkasından ahlar vahlar edelim..

Mert

Ne olursa olsun takımda kalmasını istediğim isim.Ne oldu menajer babasıyla sıkıntı çözüldü mü?

_samsunspor_

O kornerden kaleye vurduğun gol olsa efsane olacaktın ama olmadı.En son recoba'nın öyle bir canlı golünü izlemiştim.Yine de takım için değerlisin

5trawberry

Bu adam Gökhan Karadeniz yüzünden yem oldu. Dediğim gibi Gökhan kadar süre alsaydı en az bir iki gol atar bir puan fazlasıyla bu lanet yerden çıkacaktık.
Mutlaka kadroda tutulması gerekiyor.

emrealtinsk

orucreis

Rize istiyormuş muhabbetleri dönüyor

Shane_Falco

Gider bu çocuk...
Geçen sene yediği muameleden sonra neden dursun ki ?

Desiqner

Kaç maçtır yokları oynayan Gökhan Karadeniz'i oynayan futbol dahisi hocamız sağolsun Kubilay'ı başkaları geliştirecek muhtemelen biz de izleyeceğiz

sunbeam

Sonunda beklenen oldu, Kubilay gitti. Adam haklı hak ettiği değeri en azından teknik ekipten göremedi. Ama en azından yeni hocayı beklese iyi olurdu. Yapacak bir şey yok.

SSKLA

Ben kendisinden razıyım, inşallah o da bizden razıdır. Takıma en çok katkı veren kişi olduğu halde hep geri plana atılıp giderken bile efendi gibi gitmeyi bildi. Tabii ki onu şu an kubilay yapan bu forma ama bu kadar göz ardı edilen ve düşünceme göre süper ligden teklif de alan biri için çok bile sabretti. Umarım yolu açık olur, her şey istediği gibi olur.

Sadece Samsunspor

Cok ah edecez gittigi takimda attigi golleri izlerken. Boyle bi adam elinde olacak sende yararlanamican.

jean

Bedava gitmesi kotu oldu para kazanacagimiz bir topcuydu

defansif orta saha

Alıntı yapılan: sunbeam - 05 Haziran 2021, 19:28:00Sonunda beklenen oldu, Kubilay gitti. Adam haklı hak ettiği değeri en azından teknik ekipten göremedi. Ama en azından yeni hocayı beklese iyi olurdu. Yapacak bir şey yok.

Sportif olarak düşünülen her şeye katılıyorum. Kendisine yeterince değer verilmedi ve futbolcu da efendi gibi ayrıldı. Benim hakkım helal olsun.

Öte yandan tamamen kendi kuruntum olan bir fikri de paylaşacağım. Yeni hocayı beklemediğine göre muhtemelen yönetimden de memnun değil. Sonuçta üç yıldır kulübümüzde oynuyor ve "içeriyi" gayet iyi tanımıştır. Yüksel başkanın bazı söylemleri bizi bile rahatsız ettiyse kubilay da rahatsız olmuş olabilir. Ayrıca kulübün bir patronu olsa bile nasıl sahipsiz olduğunu bu sene acı bir şekilde gayet güzel gördük.

5trawberry

05 Haziran 2021, 22:31:00 #254 Son düzenlenme: 05 Haziran 2021, 22:36:52 5trawberry
Kubilay'ın bireysel skorları ile aldığımız puanları çıkarsak, bu takım playofa zor girerdi.

Ve bu adamı 200-300bin lira için elden kaçırıyoruz.

Mantıklı düşünen bir yönetim Gökhan Karadeniz'i satar Kubilay'ı memnun ederdi...

Bu ligden bir takıma giderse ağzımız açık izleriz.

Hasan Kılıç transferinin ne manası kaldı şimdi.