Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

55.hakan

Yalandan atla bari yalandan.

_SoN_

İngiltere mi istiyordu bunu?

5trawberry

Yallah Erbaaspora koçum.

Mert

22 Mayıs 2021, 22:37:13 #228 Son düzenlenme: 23 Mayıs 2021, 00:12:10 Mert
Rahmetli babandan dolayı sana bir ahde vefamız vardı ama senden olmaz kardeşim.Belki buraları okuyosundur.Lütfen sktir git.Kütük gibisin esneklik yok.Şişirdik seni hadi yavrum ayakbağı olma defol git!!

Raqua55

Altinordunun kalecisine bir bak. Gercekten izle ve gor bir takim nasil ayakta tutulur ogren.

eprianu

Sezon boyunca yaptığın saçmalıkların üzerine bu maçta final yaparak sezonu tamamladın. Tebrik ederim seni.

Gideceksen gidersin hücuma, gitmeyeceksen kalemde durursun. Kendi alanının ortasında durmak nedir?

s_uzunkaya

Kucağına gelmeyen bir tane top çıkaramadı. Kaleye giren toplara Salak salak bakmıyor mu olduğu yerde!!! Delirecem arkadaş yaaa delirecemmmn. Bunlar nasıl antrönör nasıl futbolun bilenleri akıl alır değillll... Sezonun başından beri Söylüyorum Nurullah bizi yakar diye...

GurbetciFanatik

Ben 45 yasindayim
17 sene kalecilik yaptim
Bu yaşimda bunun yedigi golleri tutmazdam adam degilim.
*** Kovasi
Senin gibi gelecegin *** ben

Ekrem

Sezon boyunca kaleye gelen kritik toplarda gereken refleksleri gösteremedi.
Başarısız bir sezon malesef istenilen gelişimi gösteremedin Nurullah . Yazık oldu daha çok çalışmam gerek. Ama biz bir sezon daha tahammül edebilir miyiz...

futbolcu

Sergen Beşiktaş'ta Ersini 4, 5 hafta kesdi.
Geri döndüğünde daha iyidi ve sonunda şampiyon bile oldular.

Biz kıyamadık nedense. Belki bizimde bu yüzden şampiyonluğumuz gitti.

Sadece Samsunspor

23 Mayıs 2021, 14:30:16 #235 Son düzenlenme: 23 Mayıs 2021, 15:50:45 Sadece Samsunspor
İyi niyetle belki gol atarim bise yaparim diye ileri ciktin ama acemiligin kurbani oldun. Cikacaksan en ileri gideceksin gitmeyeceksen kalende dur. Orta sahada bekledin. Ya git ya kal.

Elyesa

1 maci bile alamadiysan otur aynaya bakacaksin

emrealtinsk

Yeni sezonda yedek kaleci olma ihtimalin çok yüksek

ercan0655

Basketbol takımı ile antrenmanlara çık azıcık hız çeviklik kazanırsın. Kaleci antrenörü sana birvsey verememiş belki oradan birşeyler kaparsın.

cembaba

Kaleci antrenörü gerçekten hiç gelişim kazandıramadı Nurullah'a.