TFF 1.LİG 2020-2021 PLAY-OFF YARI FİNAL 2.MAÇ / SAMSUNSPOR`umuz - Altınordu

Başlatan ata55, 19 Mayıs 2021, 22:43:06

« önceki - sonraki »

eprianu

Guido Efendi ile Yasin Bey bisiklet turunda sırıtarak poz vermişler. Üstüne sosyal medyadan paylaşmışlar.

Biz burada dertlenelim adamlar keyif yapsın. Helal olsun gerçekten.

Samimi söylüyorum şu dakikadan sonra üst ligden yıldız oyuncu falan istemiyorum. Alt liflerden, alt yapıdan adam gibi futbolcuları alıp yola devam edelim. Zaten çıkamıyoruz, en azından içimiz rahat olur.

KocumVolkan

Tomane ve İlyas iyileşti haberleri var twitterda.

Resmi siteden bugünkü antremanlarının fotoğrafı ;D

_SoN_

Keşke yetişse ikiside bu maçın kaderini değiştirecek isimler.

muzo_55

Ertuğrul hoca yine aynı kadro ile çıkacağını tahmin ediyorum.Bir iki değişiklik olabilir kadroda, bunlarda savunmada veli boli değişikliği forvette ise mathıas nadır değişikliği olabilir.
skora göre tomane'yi 2.yarı oyuna alabilir keza ilyas kubılay yavuz'ada 2.yarı süre verebilir.

Ertuğrul hocanın oyun anlayışı eski yıllara göre baya değişmiş, şu an bir gol atalım yaslanalım skoru koruyalım oyun felsefesiyle ilerledi.Ama bu 2.maçda hucüm oynayacağımızı düşünüyorum.İlk 10 dakika baskılı oynayıp golu bulursak 2.ve 3.golleride atabiliriz.

Tüm sezonun emekleri son maça kaldı ben inanayorumkı altınorduyu elersek finalde o saatten sonra kim gelirse gelsin , bu takım futbolcu kardeşlerimiz finalide vura vur alırlar,en önce yarın bu handikapı hatasız geçmemiz lazım.

_SoN_

Ne yapıp edip bu maça Kubilay'ı mutlaka hazırlamak lazım, bu maça Tomane'yi hazırlamak lazım, küçük bir ihtimal bile olsa , idamana çıkacak kadar takati bile olsa bu iki oyuncu bu maçta hem OLAĞAN ÜSTÜ golcümüz Naidir'den, hemde DÜNYACA ÜNLÜ orta saha oyuncumuz Gökhan Karadeniz'den daha iyi performans sergiler.
Bu maç ne kadro istikrarı nede mevcut 11 i düşünecek maç değil, bu maç skor üretme maçı, defansif orta sahamız ve defansımızda aman aman değişiklik yapılaz, zaten doğruda olmaz, ama ofansta mutlaka dediğim oyuncular ile başlamak ZORUNDAYIZ. Eğer bu şekilde başlayabilirsek ümidimiz olur sonucada ulaşırız, yoksa işimiz mucizelere kalır.

Ben zor ihtimalde olsa,riskte olda, herne olursa olsun, eğer küçük bir ihtimal varsa bu ilk 11 ile başlanmalı diyorum.

5trawberry

Erkam Boli Veli Mücahit

Guido Kubilay Dje Hamroun

Gökhan Nadir

Düdükten itibaren vurmamız lazım.

Tomane,Yasin ikinci yarı.

beşnumara

Herkesin kendince bir 11i var.
Benim düşüncem de nadir ve mathias'ın bize faydalı olmadığı, ilerde sabit adam olursa oyunun durağan olacağı, orta kestiğimizde stoper sinan tüp topları süpüreceği için nadir ve mathias kesik yemeli. Hoca bir maç farklı kadro farklı oyun anlayışı ile sahaya çıkarsın takımı bir kere ya ölmezsin be adam.

Bizim ilerde yerden paslasarak kaleye o şekilde gitmeliyiz. Yine içeri şişirirsek değişen bir şey olmaz. Ceza sahası dışından şut ve ara pasları denemeliyiz.

Gökhan karadenizin ortada etkisiz olduğunu görmesi için 18 maç daha mı oynatması lazım mesela. Neden bir maç kanatta denemiyorsun?

Oyunu komple rakip alana yıkmamız gerektiği için
           ferhat-djedje
Hamroun-Savi-G.Karadeniz
                 Yasin
Düzeni ile oynamalıyız. Nadir veya mathias düzeni Allahın emri değil. Bir kere farklı düzen ile oynayalım topu yere indirip ara paslarıyla kaleye gitmeliyiz.

Tomanenin hazır olduğunu düşünmüyorum. Kubilay hazırsa veya iğne ile de olsa oynayabilecekse kubi 11 başlamalı.

Hoca inşallah aynı düzen aynı oyunla sahaya çıkmaz. Eğer çıkarsa Samsun'a ihanet etmiş sayarım. Başka açıklaması yok bunun.

Sadece Samsunspor

Cikmamiz sart. Manisa fk Rodellega yi aldi. Cisse yide istiyor. Seneye bizi yerler. Giresunla bile cekisemedik yeni gelen takimlar dusen takimlar hep tehlike.

Ekrem

Kontrol falan kalmadı artık hocam, vura kıra alacaksın bu maçı

Stoper

muzo_55

Ertuğrul hocanın bu maçda ilyas kubılay ve tomane'yi ilk onbir de başlatmayacağını düşünüyorum,keza Gökhan karadeniz ısrarını anlayamadım sezon ortasında geldiğinde kesin oynama garantisi almıştır.Geldiğinden beri ben şahsen takıma katkısını göremiyorum.

Stada taraftar alınmayışı , açıklamalar olması gereken yönde oldu yoksa hınca hınc dolacaktı her taraf ama finale gidersek ankara eryaman stadı konuşuluyor herkez gider diye tahmin ediyorum.Ziraat Türkiye kupası azda olsa seyircili oynanmıştı.

eprianu

Maç günü yaklaştıkça skandallar da artmaya başladı. Önce Store'un tam önüne reklam panoları koyuldu, sonra maç günü tramvayın bakım nedeniyle Belediye Evleri'ne kadar çalışacağı açıklandı. Bireysel araçlar için de muhtemelen Belediye Evleri'nden stadyuma kadar olan bölgede trafik polisleri yoğun denetim yapacaktır.

Sezon başından beri haklı veya haksız türlü sebeplerin arkasına sığındık. Şimdi de yukarıda bahsettiğim uygulamalara şahit oluyoruz. Aslında tüm bu oyunlara karşı en güzel ve anlamlı cevabı verecek olan kitle teknik heyet ve sahadaki 11 futbolcudur. Ancak maalesef onlara da tam güvenemiyorum.

Melih Gökçek'in Osmanlıspor'uyla eşleştiğimiz bir sezon vardı. O maç öncesinde bile her şeye rağmen takıma güveniyordum. O maçta da saha dışı türlü oyunlara şahit olduk. Önce biletler 400 TL olarak açıklandı. Bu parayı verecek olan çok sayıda taraftarımız çıkınca da bilet satmadılar. Gökçek'in siyasi gücü de ortadaydı. Ancak saha dışındaki bu pisliklere rağmen zor da olsa biz Ankaraspor'u eledik.

Bu takımda değil Altınordu'yu elemek, 5 atacak güç bile var. Bugüne dair tek umudum bu. Ancak tüm mesele futbolcular isteyecek mi? Çok bariz  belliydi ki ilk maçta istemediler. Bakalım bugün ne olacak?

Hala aynı düşüncedeyim. Sezon bittiği zaman herkes konuşmaya başlayacak ve bu takım neden bu hale geldi sorusunun cevabını alacağız.

GurbetciFanatik

Tomane
Ilyas

Kilit isim olacak mutlaka.

Korkum yine
Gökhan Nadir Yalcin ilk 11 olmamasi lazim

Ferhat
Guido
Boli varken

_SoN_

Hadi bir mucize oldu ve finale çıktık, biz bu Altay'ı nasıl eleriz :)

Stoper