TFF 1.LİG 2020-2021 34. HAFTA | Adanaspor 0 - 2 SAMSUNSPOR`umuz

Başlatan Mert, 03 Mayıs 2021, 18:27:47

« önceki - sonraki »

Mert

Sol Açık

5trawberry

Kornerde müdahale etmekten imtina eden defans oyuncuları satılık listesine kimi ekleyeceğinizi de biliyorsunuz. Şeref yoksunlari

twitter

yazık ya şu duruma düşmek cidden üzücü

70 puanla lige çıkamıyoruz

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Sol Açık

Alıntı yapılan: 5trawberry - 09 Mayıs 2021, 20:54:49Kornerde müdahale etmekten imtina eden defans oyuncuları satılık listesine kimi ekleyeceğinizi de biliyorsunuz. Şeref yoksunlari

Sadece korner değil, topun kornere gidişine bakın! Tesadüfen korner oldu! Sol çaprazdan (ceza sahası dışı) Giresunlular vurdu, şutta kaleci ters köşeye yattı, ama top ayağına resmen yanlışlıkla çarptı sonra da direkten kornere gitti! Yani o şutun direkten çıkması tesadüftü, golü sadece 30 saniye geciktirdi!!!

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: twitter - 09 Mayıs 2021, 20:55:19yazık ya şu duruma düşmek cidden üzücü

70 puanla lige çıkamıyoruz

Hemde 90'da yediğimiz gol yüzünden.

2008/2009 sezonunda 90'da attığımız gol yüzünden ligde kalmıştık. 12 sene sonra aynısı bizim aleyhimize oldu

eprianu

Diğer maçları izlemeyin arkadaşlar, üzmeyin kendinizi. Her geçen gün bu ülkede umudumu kaybediyorum. Sadece spor değil, birçok alanda hukuksuzluklara şahit oluyoruz. Gencecik pırıl pırıl çocuklar daha 15-16 yaşında Avrupa'ya gidip bulaşıkçı olma hayali kuruyor. Eskiden gençlerimiz hukuk, mühendislik, tıp okuma derdine düşerdi. Neyse konu bambaşka yerlere gitmeden mesajı bitireyim. Diğer maçlar bağlanmış arkadaşlar. Tuzla hem ADS hem de Giresun maçına yedek kadroyla çıktı. Böyle bir şerefsizliği bu yaşıma geldim, görmedim.

Devletin kanalı TRT Spor'da yorumcular Tuzla'nın yedek kadroyla çıkmasını savunuyor. Ben bu yaşıma geldim böyle büyük tezgah görmedim. Altınordu maçına odaklanalım biz. Çok şükür ki Play-Off ilk turunda Altay veya İstanbul gelmedi.

Sadece Samsunspor

Su takima bi Balde yeterdi koca sezon santraforsuz oynadik yine iyi geldik

ugurozkan

ikinci yarılara hep kötü başlıyoruz. ertuğrul elfreni arada neler söylüyorsa artık.

Sadece Samsunspor

Tuzlaya bak gol atan adamla muhammed gonulacar i cikartmis. Cok serefsizsiniz cokkkk

_SoN_

Tuzla sade top çeviriyor , gol atma işini düşünen yok.

s_uzunkaya

Tuzla antrenmana çevirdi işi. Play off hayırlı olsun...