TFF 1.LİG 2020-2021 31.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 4 -1 Bursaspor

Başlatan isyan, 16 Nisan 2021, 00:24:04

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

Aklıma geldikçe sinirden midem bulanıyor. Resmen koskoca şehri koskoca samsunsporu sabote etti kansızlar.. Kimsiniz lan siz karaktersiz kahbelerrrr.... İftar vakti duam olsun:yediğiniz paralar verilen nimetler haram zıkkım olsunnnnnn. Gün yüzü görmeyinnn 7 ceddinizden çıksınnnn. Karaktersiz yavşaklarrrr....

_SoN_

Ads fark atıyor,artık bu saatten sonra hiç farketmez !!!

eprianu

binikalamadım

bu ortamda son 4 maçı da kaybedersek hiç şaşırmam...piay-off bile hayal olur o zaman...

muzaffer4

Alıntı yapılan: binikalamadım - 18 Nisan 2021, 03:20:33bu ortamda son 4 maçı da kaybedersek hiç şaşırmam...piay-off bile hayal olur o zaman...
Play off hayal olur derken play off'a kalmayı kastettiyseniz dün play offa kalmamız kesinleşti. 7. Keçiören kalan maçlarını yense 58 puanda oluyor. 4'te 0 yapsak bile ikili averajla play offa kalıyoruz.

5trawberry

Ahmet

Erhan    Erkam    Veli    Mücahit

Ferhat

DjeDje       Kubilay

Guido                       Hamroun

Nadir

11i bekliyorum

SSKLA

Herkes savicevic'i kesiyor aklındaki kadrolarda, neden? O da mı baş kaldırdı?

Velhasıl beklediğim kadro:

Nurullah
Djedje          Erkam                      Veli               Mücahit

Ferhat
                     Kubilay                Savicevic

Guido(Yasin hala 11 çıkabilir diye tahmin ediyorum :D)  Hamroun

Coureur               

eprianu

Yasin ve Gökhan Karadeniz'siz maç olur mu? Takımın gülü onlar gülü 😀

Maç öncesi hiç umudum yoktu ancak başkanın olaylara müdahale etmesi sonucu umutlandım. İnşallah kazanacağız.

Elyesa

Ertugrul saglamin son maci olabilir yenilirsek..Yenelim kalan maclarida rakipler bizim gibi salak mi?

SSKLA

Alıntı yapılan: Elyesa - 19 Nisan 2021, 09:54:25Ertugrul saglamin son maci olabilir yenilirsek..Yenelim kalan maclarida rakipler bizim gibi salak mi?
Ben başkanın konuşmasından ve kullandığı referanslardan şunu çıkarttım, yensek de yenilsek de sezon sonuna kadar hoca bizle, çıksak da çıkmasak da hoca gitti gider.

##kdc##

Başkanın açıklamalarından sonra bu akşam mutlak galibiyet almamız lazım. Zaten bu son şansımız artık.

cembaba

Bu maç gerçekten çok önemli. Bundan sonra kadroyu dağıtan Boluspor, düşmesi neredeyse kesinleşen Ankaraspor, ligde kalması kesinleşen Adanaspor ile oynayacağız. (Bana göre bunlar. Matematiksel olarak değil.) O yüzden bu maçı ne olursa olsun almamız gerekiyor.

Hocaya güvenimiz bitti. Yine Gökhan ve Yasin'le başlarsa alsın turşusunu kursun bu oyuncuların. Kendisiyle beraber gidebilir. Aynı deneyi aynı materyallerle yapıp, farkı sonuç bekliyoruz.

Raqua55

Alıntı yapılan: eprianu - 19 Nisan 2021, 09:37:43Yasin ve Gökhan Karadeniz'siz maç olur mu? Takımın gülü onlar gülü 😀

Maç öncesi hiç umudum yoktu ancak başkanın olaylara müdahale etmesi sonucu umutlandım. İnşallah kazanacağız.

Abi Yanlis anlamada sizi ilk defa sakin ve umutlu gordum. Iyisiniz dimi :)

Baskanin devreye gitmesi benide umutlandirdi. Insallah kazaniriz. Haydi Samsunum son bir umut saldiralim. Olursa olur olmaz ise yine o zikkim play off stresi.

eprianu

Alıntı yapılan: Raqua55 - 19 Nisan 2021, 12:18:23Abi Yanlis anlamada sizi ilk defa sakin ve umutlu gordum. Iyisiniz dimi :)

Elhamdülillah iyiyim. Umutluyum çünkü geç de olsa doğru müdahale geldi. Sadece ben değil, yüzlerce binlerce taraftar sosyal medyada futbolcuların takımı sabote ettiğini bir süredir söylüyor. Hoca görmemekte ısrar etse de başkan sonundan gördü. Üzücü olan tarafı şu ki bu müdahale Altınordu maçından sonra gelseydi şu anda şampiyonluğu kutluyor olacaktık.

Bugün tek korkum Ertuğrul Sağlam. İnşallah saçma sapan bir kadro çıkarmaz. Yasin, Gökhan Karadeniz, Yalçın gibi isimlerde ısrar etmesinden korkuyorum. Aksi takdirde kazanacağız İnşallah :)

twitter