TFF 1.LİG 2020-2021 26. HAFTA | Altınordu 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan KocumVolkan, 08 Mart 2021, 11:01:10

« önceki - sonraki »

_SoN_

Son deplasman oyunlarımızı sergiler süpriz bir kadro ile çıkar macera ararsak yine hüsranla sonuçlanan ve futbol adına zerre zevk almayacağımız bir maç izleriz, çok sağlam bir konsantrasyonla banko dediğimiz ilk 11 ile maça çıklamlı macera aramamalıyız. Lig öyle bir hal aldı ki,Öyle bir noktadayız ki, ya kazanıp bizim yerimiz burası diyeceğiz, yada kaybedip ilk altı için mücadele edeceğiz, beraberlik bu maç için hiçbirşey ifade etmez.

muzaffer4

Kaybetsek dahi 2 puan farklı ikinci oluyoruz.Giresun'u yensek alttan gelen takımlar Giresun'u zorlayacak. En kötü Beraberlik alırız diye düşünüyorum.Beraberlik de işimize yarayacaktır

Sercan

Biz bugün kazanırsak çok fena bir ivme yakalayacağız ads ve keçiören kazalarına rağmen. İnşallah sonuç istediğimiz gibi olur. 1-0 olsun, bşzşm olsun..

edmontdante

Bu maça ilişkin tedirginliklerim var. Oyun disiplini olan takımlara karşı zorlanıyoruz. Sezonun en önemli maçı bence. Geçen haftaki silik futboldan sonra bir yenisi olursa iyice sıkıntı olur. Bunu bizim futbolcular da biliyor mutlaka ama rakibin Altınordu oluşu sıkıntı. Çünkü bizim oturmuş bir oyun planımız yok ve dolayısıyla oyunun sahibi olamıyoruz. İnşallah herşey yolunda gider.

brigand

Maalesef sezonun ikinci devre başlangıcından itibaren beklediğimiz şekilde iyi ve sağlam bir takım olamadık. Ancak, yine de ligin ortalamasında söz sahibi olduğumuzu da biliyoruz. Bir nebze toparlanıp, üst üste iki maç iyi oyun gösteren takımların form tuttuğunu da görüyoruz. Bizim için böyle bir maç olacağını ve ligin kalan bölümünde iyi bir kapanış performansı göstereceğimize inanıyorum. Altınordu ve Giresun maçları motivasyon olarak yüksek derecede motive olabileceğimiz maçlar. Mevcut oyuncu grubuna uygun olduklarını düşünüyorum. Daha önce de yazdığım gibi, Altınordu'yla kim daha hızlı ve çabuk diye yarışmak yerine iyi alan kapatıp, pas oyununu iyi uygulayıp, oyuncu kalitemizi öne çıkarmamız gerekiyor. Gökhan Karadeniz bu oyun için ilk adayımız. Onun işin içine girmesi ve etki etmesi demek bizim için zor olan çoğu şeyin kolaylaşması demek. Hocanın bu değişimi başarması gerekiyor. Umarım bizim için güzel geçen bir akşam olur. Giresun maçına da edeceği etkiyi düşünerek sezonu kıracağımız maç bizim için. 

Ollivanders

İkinci devre oynadığımız futbolun ışık vermemesi nedeniyle tedirgin olduğum bir maça çıkıyoruz. Umarım net skor ve güzel futbol ile maçı kazanırız. Artık işi ciddiye alıp sağlam adımlarla yola devam etme zamanı.

Shane_Falco

İnşallah içinde Oğuz'un olduğu bir 11 ile başlamayız...

Dartagnan

Tedirginlikten ziyade beklentimin olmadığı bir maç. Beklentimin olmaması tuhaf olsa da Su ana kadar beklentilerin altında bir oyun oynamamızdır nedeni. Umarım gücümüzü gösterir şekilde 3 puanı almak nasip olur.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

##kdc##

Alıntı yapılan: Dartagnan - 15 Mart 2021, 15:21:57Tedirginlikten ziyade beklentimin olmadığı bir maç. Beklentimin olmaması tuhaf olsa da Su ana kadar beklentilerin altında bir oyun oynamamızdır nedeni. Umarım gücümüzü gösterir şekilde 3 puanı almak nasip olur.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim de dişimizi göstermemiz lazım artık. Kafaya oynayan hiç bir takıma daha oyunumuzu kabul ettiremedik. İstanbul maçının ilk yarısı haricinde göze hoş gelen bir futbol da yok ortada. Bugün bunu başarırız inşallah.

SSKLA

Alıntı yapılan: ##kdc## - 15 Mart 2021, 15:26:45Bizim de dişimizi göstermemiz lazım artık.
- Reklamlar, Reksan Reklam Sunar -
Denta Samsun'a bekleriz abi, sevdiğim bi abimin...
- Reklamlar -

_samsunspor_

Kazanmaktan başka çare yok.Rakipler iyice yaklaştı.Bu maç ve Giresun maçını kazanırsak diğer takımlar bizim şampiyonluğumuzu kabullenir yavaştan.

##kdc##

Alıntı yapılan: SSKLA - 15 Mart 2021, 15:56:34- Reklamlar, Reksan Reklam Sunar -
Denta Samsun'a bekleriz abi, sevdiğim bi abimin...
- Reklamlar -

ahahahaha, sıka sıka kırarsak geliriz maç sonu =)

beşnumara

Bugün zor ve çok önemli bir maça çıkacağız.
Takım keçiören ve ads maçlarında çok kötü oynamış ve büyük de tepki almıştı. Bugün kendilerini affettirecek oyun ve skor bekliyorum.
Orta sahada ferhat ve savi'nin olmaması nedeniyle ya g.alsan ya da oğuz ile oynayacağız. İkisi de bizi tatmin etmeyen isimler olduğu için haklı olarsk hepimiz genç takım karşısında orta sahada tedirginiz.

Ligin son virajına girilip ads ve altay gaza basmış gelirken bizim artık puan kayıplarını minimuna indirmeniz gerekiyor.
Oyuncular giresun maçını değil altınordu maçını düşünmeli ve kazanmak için her şeyi sahada yapmalılar.
Yarım sıfır olsun bizim olsun denilen maçlardan biri ama ben 2-1 3-1 gibi skorla kazanacağımızı düşünüyorum. İnşallah takımın beni yanıltacağız skor farklı skorla galibiyeti olur aksi halde kendileri hedef olur.

KocumVolkan

İlyas - Gökhan Alsan
      Cece

Orta sahamız beni çok şaşırttı.

kaan