Kevin Boli

Başlatan _SoN_, 03 Eylül 2020, 16:08:17

« önceki - sonraki »

maço

Bir açıklama geldi mi bu arkadaş için?

evolution55

açıklama yok, takım dün ve bugün izinliydi sanırım, sosyal medyadan ya da uygulamadan antreman paylaşımı da görmedim.

jean

Eskisehirspor macinda neden yoktu kadroda acaba

ata55

Ligin 3. haftasında sakatlanmıştı. 2, 5 ay sonra geri döndü. Hoş geldin la Boli Reis.

jean

Bana guven veriyor oynayinca

Tiryakiler55

Cikacak olursak Süper lig'de dahi oynatabilecek futbolcu. Iyi transfer.

Elyesa

adami kacirdi ayagi kaydi rakip vurdu bizim kaleci tuttugu halde kendini yerden yere vuruyordu nasil kacirdim kaydim diye kendine kiziyordu..isde bu boli helal olsun sana boyle devam kardesim

_samsunspor_

Neden ilk 11'de oynamıyor.Sakatlık durumu mu var?

Elyesa

Alıntı yapılan: _samsunspor_ - 10 Mayıs 2021, 02:40:46Neden ilk 11'de oynamıyor.Sakatlık durumu mu var?
hocanin kafasi kirik ondan oynamiyo yalcinda israr ediyo yine herzaman yapdigi gibi

muzaffer4

Bu adam süper ligde bile oynayabilecek stoperimiz olarak alınmadı mı? TFF 2. Ligin stoperlerini kesemiyorsa neden alındı? Oynadığı maçlarda da gayet iyiydi ne oldu anlayamadık. Sakatlığı mı var formsuz mu çözemedim.

Lusage

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 10 Mayıs 2021, 17:35:13Bu adam süper ligde bile oynayabilecek stoperimiz olarak alınmadı mı? TFF 2. Ligin stoperlerini kesemiyorsa neden alındı? Oynadığı maçlarda da gayet iyiydi ne oldu anlayamadık. Sakatlığı mı var formsuz mu çözemedim.

Mister Adam'ın takıntısı var..

SSKLA

son altınordu maçına kadar iyi bir stoper olduğunu düşünürdüm ki genel itibari ile pozisyonlamasını beğendiğim bir stoperdi. Ancak aleni bir şekilde alakasız pozisyonda ofsayta düşen job stam olsa kaliteli defans değildir gözümde. Nasıl ki erhan kartal bunu yaptığımda dediysem boli yapınca dememek iki yüzlülük olur. lakin kaliteli bir stoper olsa dahi ptt'de yabancı stoper gereksiz.

5trawberry

Olmasa da olur cinsten bir adam. Ekstrasi yok.

Kaya

Pozisyon alabilme yeteneği dışında hiçbir artısı yok.

Çabuk değil , hava toplarında etkili değil ve kaleci de dahil etrafındakileri tedirgin edici derecede topu sektirme özelliğine sahip.

Bugün Balıkesir maçında ,rakibe al da at dedi ve bir tane de kafa ile gollük bir servis yaptı. Eksiklerini giderir sezon başı diyebileceğimiz bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Umarım ben yanılırım.

mehmet yılmaz

Boli banko olur, Recep Burak yanında başlar, sonrasında Barış ikinci stoper olur diye düşünüyordum ama sanki Barış, Boli'yi kesecek gibi.
Böyle kritik hatalar olmaz. Üstelik topu oyuna sokabilme durumu da iyi değil.