Vukan Savicevic

Başlatan _SoN_, 24 Temmuz 2020, 22:58:12

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Bir tik daha iyi oynasan olacan

KocumVolkan

Bu haftaya iyiydi. Tam alıştı yükselişte derken haftaya kart cezalısı.

ask55

Çok şükür bal yapmayan arıdan bal yapan arıya dönüştün

brigand

Savicevic'i geldiğinden beri beğeniyorum. Tabii ki herkesin düşüncesi kendine. Ancak böyle bir oyuncuyu 70 metrede oynatıp sonrada sürekli ofansif aksiyon beklemek ayrı bir muamma. Buna rağmen sahada basılmadık yer bırakmadı. Üstüne bir çok direkt aksiyonda bulundu. Sadece benim sayabildiğim kadarıyla 4 pas arası, 4 gollük pas ve 2 gol pozisyonu var. En büyük sorun etrafının ona ayak uyduramaması. Ne kafalar ne ayaklar aynı seviyede çalışmıyor. Ben Savicevic'in, formda ve kaliteli hücum hattıyla bu ligi sırtlayacak işler yapabileceğine inanıyorum. O potansiyel kendisinde fazlasıyla var.

55.hakan

Ara pasları çok iyiydi gerçekten. Önünde iyi forvetlerle iş yapar.

Sol Açık

Bence de Savicevic hep iyi oynuyor, sadece son 1-2 maçta tekledi. Hem mücadeleci, hem çok top kazanıyor, hem de kolay vermiyor.

Ama dün savunma arkasına koşu yapan forvetlerle ve özellikle de geçiş hücumlarında paslarıyla ne kadar etkili olabileceğini gösterdi. Savicevic açısından sorun, bizim takımda savunma arkasına koşan pek oyuncu olmaması ve geçiş hücumlarındaki beceriksizliğimiz... Devre arası alınması olası forvetlerle Savicevic de daha etkili olacaktır. Bence tek eksiği gol vuruşları; sezon başından beri atamadığı ve benim hatırımda olan 3 net pozisyonu var...

ali ihsan

Yanını doğru isimlerle donatabilsek çok fark yaratacak kalitede.Pas yüzdesi çok yüksek ve tempolu bir isim.Djedje ve alınacak pas oyununa yatkın bir orta sahayla maksimum verim alırız.

55__Gurbet__55

05 Şubat 2021, 22:20:59 #67 Son düzenlenme: 05 Şubat 2021, 22:28:12 55__Gurbet__55
Coureur'ya taşıdığı top hariç hucum oynuna katkısı 0 ama her hafta ilk onbir. Eğer sadece defans yapacaksa Ferhat oynasın daha iyi en azından uzaktan ara sıra şut atar.

55.hakan

Mücadelesi, hızlı oynaması güzel ama sen şut çekme arap..

jean

Son vuruslari berbat lig bitecek dogru durust topa vurupta heyecanlandiramadi bizi

Stoper

Bandırmaspor maçında, Mathias Coureur'e çok iyi ara pası verdi, bu ligin üstünde hareketti, fakat top direkten döndü, gol olsa, bu pas çok konuşulurdu. Kumaşı iyi ve ne yapacağını biliyor.

Ollivanders

Saviçeviç'in performansını eleştirenleri anlayamıyorum. Kendisine verilen rol içerisinde ortasahanın göbeğinde gereğini yapıyor. İleri uçlara aldığın adamların sonuca etkili olduğunu düşünmüyorsan bence sorunu Saviçeviçte değil ilk önce ileri uçta aramalısın. Saviçeviç'in istatistiklerine bakalım eminim en çok koşan futbolcu, en çok top çalan veya baskı yapan futbolcu olduğunu görürüz. Ayrıca sadece basmak yada koşmanın yanı sıra ayağına hakim olması nedeniyle takıma nefes sağlayan bir adam. Ben Saviçeviç hakkındaki eleştirilere katılmıyorum. Beklenilenin, umulanın altında kalmış mıdır ? belki evet. Ama kötü bir adam değil kesinlikle. Ayrıca bu maçta iyi performans koyanlardan biri olarak görüyorum.

maço

Bu arkadaşa 8 numara gözüyle bakıp izlemek lazım. İlk yarıda 4 tane benim saydığım top çaldı .
İleri hattın bu kadar hücumcu olduğu bir takımda birilerinin savunma yükünü de çekiyor olması gerekiyor.

Evet , şutları asist özellikleri yetersiz. Süperlig için de en fazla rotasyon oyuncusu olur bence ama şuana kadar elinden geleni yapıyor.
Vukansız bir takım izleyelim, ben de merak ediyorum rakip karşılamada nasıl olacaz .

Elyesa

hoca son noktayi koydu artik herzaman kadroda olur oguzda yedegi olur..Hoca erhanla nadiri kesdiya oda yeter

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: maço - 15 Şubat 2021, 11:23:10Bu arkadaşa 8 numara gözüyle bakıp izlemek lazım. İlk yarıda 4 tane benim saydığım top çaldı .
İleri hattın bu kadar hücumcu olduğu bir takımda birilerinin savunma yükünü de çekiyor olması gerekiyor.

Evet , şutları asist özellikleri yetersiz. Süperlig için de en fazla rotasyon oyuncusu olur bence ama şuana kadar elinden geleni yapıyor.
Vukansız bir takım izleyelim, ben de merak ediyorum rakip karşılamada nasıl olacaz .

Nasıl bakarsak bakalım sorgusuz sualsiz sürekli ilk 11 oynayacak bir oyun oynamıyor. Kötü topçu değil ama 400.000€ bonservis verip yabancı hakkını kullanacak kadar değerli de değil. Bu oyunu oynayacak bir ton adam var bu ligde. Ayrıca bizimkilerin bu oyun için aldıklarını pek zannetmiyorum.