Yalçın Kılınç

Başlatan _SoN_, 22 Temmuz 2019, 13:57:06

« önceki - sonraki »

cembaba

Kesinlikle Marco'ya göz açtırmadı. Tüm topları aldı. Bildiğimiz Yalçın geri döndü. Hatasız oynadı Altay maçını.

Sadece Samsunspor

Senide seni oynatan hocanindaaaa

5trawberry

Sadece Samsunspor

orucreis

Az daha maçı veriyordun orda elle müdahale var gibi
Ya kırmızı yicekti ya gole izin verecekti Allah'tan hakem görmedi çalabilirdi düdüğü orda

55.hakan

Bir alt ligde bile yedek kalacak adam bu ligde nasıl 11 çıkıyor anlamıyorum ben mi futboldan anlamıyorum.. 2 sene önce Hacettepe maçında yine o topa bastı ve golü yedik. Hadi hatadır dedik taraftara hareket çekti yanlış yaptı. Şimdi berbat oynuyor yine 11 de. Bu işin sırrı ne Yalçın. Yüksek yerlerde adamların mı var kardeşim he..

55__Gurbet__55

07 Şubat 2021, 03:23:14 #66 Son düzenlenme: 07 Şubat 2021, 03:51:41 55__Gurbet__55
Çoğunuz katılmayacak hatta söveceksiniz belki ama bence Yalçın'ın Süper Ligde oynayabilecek kaliteye sahip. Yalnız aşırı konsantrasyon eksikliği var ve çok sağlıklı bir ruh halininde olduğunu düşünmüyorum yoksa Mustafa Yumlu'nun stoperlik yaptığı ligde rahat oynardı.

ata55

Süper Lig için değil ama bu lig için yeterli bir stoper. Haddinden fazla eleştiriliyor.

Elyesa

futbolculugun tartisilir ama samsunsporun kaptani isen o kaptanliga yakisir sekilde oynaman lazim her oyuncu ne yapiyosa onun iki katini yapman lazim ama senin hatalarini defansimiz kurtariyor..el bombasisin artik yeter kaptansan kaptanliga yakisir sekilde oyna artik ceki duzen ver kendine

Lusage

Ceza sahası içinde arkası dönük oyuncuyu inatla iten zeki oyuncumuz.. Allahtan ittiği adamda bunla aynı zekâda..

55.hakan

Bu ligin stoperi olmadığını söylemiştim nitekim iyi bir rakip karşısında nasıl saçmaladığını gördük.

cakir55

Samsunspor forması giymiş bundan daha ağır bi stoper hatırlanıyorum. Valdomiro 100mde geçer bunu.

Elyesa

Defol git kimsin nerden geldin buldun bizi bilmiyorum ama artikda dayanamiyorum..Kaptanlik bandini sana verenede yaziklar olsun..Yazmim yazmim dedim ama dayanamadim artik destek veriyoruz hepinize ama bukadarda olmaz VELI sana 1000 ceker ama adam kadroya girmiyo nasil bir torpilin varsa kurtulamadik senden..Neolur cek git birturlu yoksa ne yonetim nede baskasi seni goremiyor kor olmus gozleri

Lusage

Kadro dışı.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olcay

Takımdaki huzursuz ortamın Sorumlusu