TFF 1.LİG 2020-2021 19. HAFTA | Ümraniyespor 2 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 26 Ocak 2021, 00:48:02

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Yalcin malmisin o nasil bi hata. Allahtan ibenlik yapip nurullaha kirmizi vermedi

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Oha karti nadire verdi. Senin anani avradini yedi sulaleni....

Raqua55

merdocan

Bizim , bu hakemin yönettiği maç var mı geçmişte?

5trawberry

evolution55

GurbetciFanatik

Yalcin
Erhan
Keremcan
Savicevic

Ben bunlari bir türlü sevemiyorum.

Yine vasat futbol agirligimizi koyamiyoruz.

Hakem tam serefsizzz

Sol Açık

Sanırım bu sezon ilk kez doğru dürüst pozisyon üretmeden gol attık. Djedje aniden bastı rakibe, Gökhan da karşı karşıya kalınca kaleciyi yatırıp golü attı. Kalite farkı buna denilir!

Biz böyle şeylere pek alışık değiliz, önce 3-4 tane net kaçıracağız, sonra atacağız... Ama alışacak gibiyiz...

İşin esprisi bir yana, mücadelemiz iyi, rakibi çok ciddi şekilde bozuyoruz, ama rakip de (hakemi de yanına alıp) ısırıyor.
Bence net üstünüz ama hoşuma gitmeyen nokta, sanırım 42.dakikaydı, rakip yarı alanda solda faul kazandık ama ceza sahası içine giren bile olmadı. Duran top kazanmışız, ama sanki 90.dakika gibi davranıyoruz. 2-0'ı bulup, rakibin gardını düşürmek gerek...

SSKLA

Hakem tempo bırakmadı ve bize karşı çok gaddar, bazı hatalı kararları da var mesela nadirin sarısı. Resmen tersten sarı kart gördük :D

ugurozkan

Alıntı yapılan: merdocan - 31 Ocak 2021, 14:19:00Bizim , bu hakemin yönettiği maç var mı geçmişte?

17-18 sezonunda gaziantep ile oynadığımız iki maçı da yönetmiş. ilkini 3-0 kazanmışız. ikincisini 2-1 kaybetmişiz. o maçtan sonra maç kazanamayıp düşmüştük.

eprianu

Tam da "hoca İnşallah değişikliklere geç kalmaz" diye yazacaktım ki gol yedik. Tamam, değişiklik yapabilirsin artık Ertuğrul Hocam.

merdocan

yapmayın yahu çok basit gol yedik, trabzondan kiralık ahmet attı golü

GurbetciFanatik

Sizin yapacaginiz işin yaaaa.

Ilyasssss bizi yine kurtarirmisin lütfen ?

55.hakan

Şimdi yatmaya başlar Ümramiye gerçi biz de top oynamıyoruz ki nasıl bir oyun bu.