9- Burak Çalık

Başlatan ahmetsefa55, 14 Haziran 2011, 22:46:57

« önceki - sonraki »

ata55

Maalesef bir türlü form tutamıyor.

cembaba

Covid sanırım en çok Burak'ı etkiledi. Toparlayamadı. İşin kötüsü kesecek oyuncumuz yok maalesef.

Sadece Samsunspor

Tamam yasin var ama o kadar para aliyosun az daha istekli diri oynasan 1 asist degil 2 3 asist hatta gol atarsin

Sol Açık

Ben özellikle dün kötü oynadığını düşünmüyorum. Bir tane çok net bir asist yaptı, o kadar ki Gökhan düzgün vuruş yapamadan gol attı. Ayrıca benim hatırladığım en az 1 net asisti daha vardı. Ayrıca 2 gol kaçırdı...

Genel olarak oyunda etkiliydi. Ayrıca yokluğunda yerine koyabileceğimiz kimse de yokken, kıymetini bilmek gerekli...

ali ihsan

Kanat adamlarımız içinde elde avuçta olan tek isim.Ne yaptığını biliyor.Fizik olarak devre arası bi tık daha güçlenecektir.

AhmetDenizci

Sadece Samsunspor

Yaslandin ama teknik yetenek ölmüyor. O nasil akil dolu goldu

Elyesa

dogum gunun kutlu olsun kardesim ne golduuuuuu be   

55.hakan

Guido gibi az ve öz yapacağını yapıyorsun helal sana.

emre

Bandırma maçında attığı gol buram buram yetenek kokuyor. Zamanında kendine çok daha iyi baksa nerelere gelebilirdi acaba ?

Tiryakiler55

Ilerlemis yasina ragmen, iyi mücadele ediyor ama 90 dakika oynatilacak kapasitesi kalmadigini düsünüyorum. Aktif olarak devam edecekse 1.Lig yeridir, ama Süper lig'de verim alabilecegimizi sanmiyorum.

cakir55

Bir daha ilk 11 çıkmasın bi zahmet. Hamle oyuncusu olabilir 70den sonra.

##kdc##

Ceza sahasının içine girip saçma sapan denediğin çalımların olmadığı anlaman için kaç kere daha tekrarlaman lazım?

ata55

Yenilen gol senin eserin Burak. Bu nasıl bir gamsızlıktır? Ayıp... Yazıklar olsun!

Lusage

Kadro dışı....

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi