Erhan Kartal

Başlatan Kaya, 24 Temmuz 2018, 00:09:02

« önceki - sonraki »

55.hakan

Yine saçma sapan ortalar yapan iyiki de gitmiş dediğim adam.

_SoN_

Bu sene kiralıktan dönen Erhan takımda yer alacak,inşallah faydalı olur.

5trawberry

Sakarya maçında yaptığı o laubali hareketten sonra asla ısınamam. Bir yılımıza mal olmuştu belki de.
Caner vermez formayı.

5trawberry

Del Valle nin kedinin fareyle oynar gibi oynadığı futbolcu

Sol Açık

Gerçekten yediğimiz gol, göz göre göre geldi! Çok büyük hata yaptı Erhan ve bu ilk değildi...

eprianu

Biz bu adamın 2. Lig'de bile vasatı aşamadığını göre göre nasıl kadroda tuttuk, aklım almıyor.

celebi

del walle palyaçoya çevirdi elemanı

5trawberry

Rezil bir performans.
Bu adam değil 11, 18'e bile iş yapar niyetiyle alınmaz.
Caner'in yedeğinin yedeği olamaz.

mehmet yılmaz

Bugünkü Muğlaspor'a eleniste de kötü oynadı. Savruk. İlk müdahaleleri yetersiz. Pozisyon bilgisi zayıf. Hayal kırıklığı.

Kaya

Bana arkadaşlar , bazı oyunculara takıntılı olduğumu söylerler. Günün sonunda ne yazık görüşlerim ile ilgili hep de haklı çıkıyorum. Geldiği ilk gün olmayacağı belliydi bu neyin zorlaması !

Şimdi asıl soru şu ;  Bu adam kalsın,biz bu adamı değerlendiririz ve rotasyonda işimize yarar diye kim düşündü ? Hadi bizde oynadığını geçtim Altay performansını kim değerlendirdi ?

Yazık ki kendisi ve kendisini bu takımda tutanlar bu işten ekmek yiyor.

Kaya

Erhan'dan sevgilerle...

Müthiş pozisyon bilgisi !

Üstün top tekniğini kullanarak yaptığı ıska !

55.hakan

Erhan'ın bomba olduğu belli o yüzden dünkü maçta hiç şaşırmadım.

eprianu

Erhan'a neden kızıyorsunuz ki? Biz 2. Lig'de iken yetersiz diye bu adamı göndermedik mi? Eee ne diye 1. Lig'de kadroda tutuyoruz? Erhan değil, Erhan'ı kadroda tutanlar suçludur.

55.hakan

Yağtığın asist yüzünden arada kaynayacağını sanma zarar adam Erhan. Golde hatalısın üstüne daha sonra yine kafayla asist yapıyordun adama ..

eprianu

Devre arası gönderilmeli ve yerine iyi bir sağ bek alınmalı.