Vukan Savicevic

Başlatan _SoN_, 24 Temmuz 2020, 22:58:12

« önceki - sonraki »

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 21 Ekim 2020, 15:51:44Benim en büyük yıldız adayım, güçlenip takıma alıştıkça, ve arkasında sağlam defansif orta sahalar olursa, çok daha iyi seviyelere gelecektir.

Adamım, o gölü atsan da , bu işi bitirsen ne güzel olacaktı, yakıştımı o kadar kolay golü kaçırmak sana :(

Sol Açık

Bugün ilk kez beğenmedim, daha doğrusu kötü değildi ama yeterli de değildi, beklentimiz çok daha fazla...

cembaba

Ben hala aynı fikirdeyim. Bir fazlası yok gibi. Yabancı transferlerimiz Boli ve Tomane hariç patladı bence :(

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

55.hakan

Ben beğeniyorum adamı bugün de beğendimdaha iyi olacak bence.

maço

O topu on numara önüne alıyorsun o şut nedir.

Etrafındaki oyuncu kalitesini arttırabilirsek bence hakan bayraktarımız olabilir.

ali ihsan

Alıntı yapılan: maço - 02 Kasım 2020, 12:32:56O topu on numara önüne alıyorsun o şut nedir.

Etrafındaki oyuncu kalitesini arttırabilirsek bence hakan bayraktarımız olabilir.

Topu öyle klas aldı ki önüne tamam dedim ama noktayı koyamadı.Çok faydalı oyuncu.

Sadece Samsunspor

Biraz dedim bundan umudum var bu da bos

KocumVolkan

Çok teknik paslar vermeye çalışıyor böyle yaptıkça hem topu kaptırıyor hem diğer oyuncuları oyundan düşürüyor.

Menemen maçında berbat oynadı.

ata55

Ne golü var ne asisti.
Ha oldu ha olacak diye bekliyoruz. Çözemedim bu çocuğu ben.

jean

Son vuruslari berbat bir turlu sonuca ulasamiyor

cembaba

Bence hiçbir özelliği olmayan bir oyuncu. Turgay Gölbaşı'nın bile ara sıra asistleri hatta golü bulunuyordu. Yetenek var belli ama katkı 0.

Nuri Asan

2 sene önce beğenmeyip Altaya gönderilen Erhan Kartalın daha katkısı var takıma. İlk maçtan beri teknik diyorlar da ben mi göremiyorum acaba.

Birde geldiği zaman ts ile oynanan hazırlık maçında Neymar'a benzeten vardı. Dostum hiç mi Neymar Jr izlemedin hayatında.

Sadece Samsunspor

Lan gereksiz yabanci her aldigin topla niye geri donuyorsun. Bide milli takimda oynuyorsun yuru ya yuruuu

GurbetciFanatik

Hem kadro hem oksijen israfi.
Carşambasporda bile oyin kurucu olamaz.
Hemen yollanmali

_SoN_

Bu sene için en büyük hayal kırıklığı oldu benim için, bu kadarını beklemiyordum , kötü takımın en kötüsü olmaya başladı.