Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: celebi - 23 Eylül 2020, 16:58:12Gün geçtikçe geliştiriyor kendini

vazgeçtim o gelişme değil şansa bala ve defansın iyi olması sebebiyle gol yemiyormuş. sıradan bir kaleci hatta vasatın altına da düşer bu boyla ve gelene gidene bakarak. hatta bir pozisyonda keçi oyuncuları uzun top attı o topu ve pozisyonu her ne olursa olsun takip edeceğine yan hakeme ofsayt demek için bakıyor.zaten yan top ve topa yatma ne bilmiyor.biz şişirdik sadece bu arkadaşı sanırım

jean

Altay macinda iyidi sadece

evolution55

Oyunu yavaşlatacağı ve topu oyuna hızlı sokacağı zamanları kavrayabilmeli artık, dünkü maçta topu hızlı sokması gereken zamanlarda çıkarmadı topu, geçen sene de eleştirmiştim bu huyunu.

Bir de oyunu ceza sahası içinden başkatmaktan vazgeçmeliyiz, ne zaman bunu denesek baskı yiyoruz.

maço

İlk defa bu seviyeleri oynuyor. Açıkçası yediği hiç bir golü hatalı değil bence.
Daha da iyi olacaktır.

s_uzunkaya

26 Ekim 2020, 12:32:05 #94 Son düzenlenme: 26 Ekim 2020, 17:13:47 s_uzunkaya
nurullah daha önce de söyledim hangi toplara çıkacağını bilmiyor. 2-1 öndeyken çizgide bizim oyuncular basmış zaten bir bakıyosun nurullahda o krambolde. hemide yerlerde sürünüyor. allahtan adamın boş kaleye yolladığı top kendi oyuncularına çarptı. yoksa yanmıştı takım. 2. cisi yer tutma sorunu. bu da gerçi birinci yazdığım sorunla ilişkilendirilebilir. nurullah pozisyonlarda nerde durulur, hangi topa çıkılır, ne zaman yere çömelinir bilmiyor. E geriye ne kaldı o zaman? derseniz o kadarına ben bişii diyemem artık :P... nurullah ya adam gibi teknik eğitime çekilmeli ya da kaleye bari en azından tecrübeli kalecilere bırakmalı. şu an ki görünüm, nurullah tam bir bomba!!!

Nuri Asan

Keşke zamanında beşiktaş isterken piyasayı az daha kızıştırıp 6 milyon dolara fenere satsaydık. (para canlı olması şartı ile)

jean

Soylenen miktar yalan

brigand

27 Ekim 2020, 08:19:58 #97 Son düzenlenme: 28 Ekim 2020, 08:10:16 brigand
Şu her zaman ki alışkanlığımıza geri dönmeyelim. Kısa sürelerde göklere çıkarıp yine kısa sürede gömmeyelim çocukları. Nurullah kesinlikle bu tip oyuncularımızdan değil. Öğreneceği çok şey var. Onu şu ana kadar bizim için değerli kılan ise potansiyeli ve armaya yakışan efendiliği. Önünde oynayan tandem sabitlendiğinde, bu seviyelerde biraz daha tecrübe kazandığında ve daha fazla çalıştığında çok daha iyi olacak. Sabrımızı, desteğimizi esirgemememiz gereken belki de tek oyuncumuz şuan. Bunu da yapalım bir zahmet.

ask55

Nurullah hatalı bir gol mü yedi ben mi kaçırdım ?

Sol Açık

Alıntı yapılan: brigand - 27 Ekim 2020, 08:19:58Şu her zaman ki alışkanlığımıza geri dönmeyelim. Kısa sürelerde göklere çıkarıp yine kısa sürede gömmeyelim çocukları. Nurullah kesinlikle bu tip oyuncularımızdan değil. Öğreneceği çok şey var. Onu şu ana kadar bizim için değerli kılan ise potansiyeli ve armaya yakışan efendiliği. Önünde oynayan tandem sabitlendiğinde, bu seviyelerde biraz daha tecrübe kazandığında ve daha fazla çalıştığında çok daha iyi olacak. Sabrımızı, desteğimizi esirgememiz gereken belki de tek oyuncumuz şuan. Bunu da yapalım bir zahmet.

Katılıyorum, bence de ısrar etmeliyiz. Henüz büyük bir kalecilik hatası da yapmadı ve özellikle Altay maçında çok iyiydi.

Ama kendi adıma eleştirimi daha önce yaptım ve bu konuda ısrarcıyım (aşağıda). Geçen sezon da bu sorun vardı, yine var. Kolaylıkla çözülebilecek bir sorun.
Samsunspor büyük takımdır ve büyük takım gibi oynamalıdır!
Samsunspor oyuncuları zaman geçirmek için numaradan sakatlanmamalı, yerlerde yatmamalı, top oynanmasın diye uğraşmamalı; top oynamalı!
Bizim takımda bu şekilde davranan yegane oyuncu Nurullah ve bu çok basit, kolay çözümlenecek bir sorun...

Alıntı yapılan: Sol Açık - 25 Ekim 2020, 12:37:49Nurullah'da sevmediğim yan, takım öne geçince hemen zaman geçirmeye çalışması! Oynayın be kardeşim! 60. dakikada yatmalar, topu alıp ceza sahası boyunca koşmalar, topu oyuna sokmamak için uğraşmalar falan bize yakışmıyor...

_SoN_

Bugün genel anlamda beğendim, golde defansa çarpmasa top bence onuda kurtarabilirdi.

emre

Gereksiz çıkışlar yaptı, çok şükür pahalıya mal olmadı. Ki bunda hakemin de payı oldu sanki. İki tane net kurtarışı oldu. Bize bunlar gerek. Performansını yükseltmesine ihtiyacımız var.

Herşey bir yana zamana oynaman ne sana yakışıyor ne Samsunspor'umuza.

eprianu

Dakika 60 ve zaman geçiriyor. Bir kişi uyarmıyor mu kendisini?

jean

Iki net kurtardi Masaallah i var

55.hakan

Kalecilere kalecilikten önce zaman geçirmeyi öğretiyorlar herhalde..