Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

Desiqner

Bazen Yüksel başkan kendine Cesur yürek diyor ya harbiden cesaret işi hiçbir marka değeri olmayan bir kulübe milyonlar yatırmak. Yarın birgün para kazanacak mı bu projesinden belli de değil... Yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

jean

Kar etme sansi yok samsunspordan kendiside belirtti zaten gonul isi bizim gibi takimlari sahiplenmek cok zor bu tur kisileri bulmak kusturmeyelim ismail baskanin ayrilmasina tabiki uzuldum ama kendisi icin sevincliyim ekonomik olarak zarar etmesini istemem guzel bir seye vesile olup gitti sagolsun

_SoN_

Başkan medyayı çok sevdi, artık sık sık panedemi varken bile özellikle internet medyasında çok görür olduk, yaptığı keskin açıklamalar ile önceden de söylediğim gibi, birincilerin şampiyon ollacağı şekilde ligin tescil edilmesinde etkili olduğuna inanıyorum, Türk futbolunun böyle başkanlara bu dönemde çok ihtiyacı var, Samsunspor'u, futbolu ve ilk dediğim gibi medyayıda sevmesi her türlü bizim takımımızın lehine olacaktır, bu işi ne kadar severse o kadar sahiplenir, Başkanında sahiplendiğinde ortaya çıkardığı icraatlar iş hayatından çok net anlaşılıyor. Onun deyimiyle daha yeni başladık, inşallah güzel günler göreceğiz , güneşli günler !!!

maço

Oyuncu tarif ederken Box to Box falan diyor :)
Tüm konuşmalarını dinledim sanırım. İlk başlardaki öküz tavırları da gitmiş gözüküyor. :)

_SoN_

Alıntı yapılan: maço - 27 Temmuz 2020, 12:52:05Oyuncu tarif ederken Box to Box falan diyor :)
Tüm konuşmalarını dinledim sanırım. İlk başlardaki öküz tavırları da gitmiş gözüküyor. :)

Bunu İrfan hocadan kapmıştır :) o çok konuşurdu bu şekilde. Ayrıca size katılıyorum, olağan üstü değişim var, o ilk günki halleri yavaş yavaş kendini daha oturmuş bir yönetici havasına bırakıyor.

maço

Alıntı yapılan: _SoN_ - 27 Temmuz 2020, 12:54:35Bunu İrfan hocadan kapmıştır :) o çok konuşurdu bu şekilde. Ayrıca size katılıyorum, olağan üstü değişim var, o ilk günki halleri yavaş yavaş kendini daha oturmuş bir yönetici havasına bırakıyor.

Zaten bu şekilde değişim şart , süperlig medyası maymun yapmaya kalkar .
Hatta oldu da Ts ile kapıştık falan Fotomaç Takvim gibi gazeteler rezil etmeye çalışır.
Bugün Başakşehire ne yapmaya çalıştıklarını görüyoruz.

_SoN_

Alıntı yapılan: maço - 27 Temmuz 2020, 13:00:33Zaten bu şekilde değişim şart , süperlig medyası maymun yapmaya kalkar .
Hatta oldu da Ts ile kapıştık falan Fotomaç Takvim gibi gazeteler rezil etmeye çalışır.
Bugün Başakşehire ne yapmaya çalıştıklarını görüyoruz.

Aynen , benim en beğendiğim değişimi, Samsunspor'u ve taraftarını artık çok net anladı, bizi diğer takımlardan çok ama çok ayrı tutuyor, o ilk zamanda Trabzonspor la ilgili açıklamaları ve Galatasaray'ın ikinci takımı olduğunu rahatça söylemeleri artık yok, net ve olması gerektiği gibi artık SADECE SAMSUNSPOR için konuşuyor ve bunu bence artık çok net hissediyor.

BAŞKAN EN AZ BİZİM KADAR SAMSUNSPOR'lu diyebiliriz çok rahat.

jean

Galatasaray konusunda tam tersini disunuyorum adam acik acik soyluyor bence hic soylemeyip tutmasindan iyidir

cembaba

Yüksel Yıldırım'ın İsmail Başkan ile ayrılışından sonra açıkçası bende şüpheler çoktu. Özellikle twitter'dan herkese cevap vermesi hiç hoş görünmüyordu. Fakat, Ertuğrul Sağlam'ın gelişiyle birlikte Yüksel Yıldırım da değişti. Basına verdiği demeçler olsun, kendi kafasındaki vizyonu aktarması olsun gerçekten benim takdirimi kazandı. Şu anda şahsen kendisine saygım çok arttı. Hele Atatürklü arma cevabından sonra bir kere daha 'işte benim başkanım' bile dedim ne yalan söyleyeyim. Bazen çok laubali şekilde konuşuyor. Ama farkında olduğunu sanmıyorum. Tarık Kaptan Sağlık Merkezi de muazzam düşünülmüş bir şey. Vefanın bir göstergesi. Sonuca baktığımızda Samsunspor takımı için Yüksel Yıldırım vizyonu bizi beklemediğimiz noktalara taşıyacak gibi. Her yıl bu forumda konuşup yazdığımız şeyleri yaşayacağımıza inancım bir kat daha arttı. Ertuğrul Sağlam hamlesi ve kulübün anahtarını kendisine bırakmasının bizi üst noktalara taşıyacağından şüphem yok. Bu organizasyonun Süper Lig şampiyonluğu ile taçlanması dileğiyle...

5trawberry

Gerçek Samsunspor taraftarı ne olursa olsun, bu takımın arkasında ve gelinen bu noktada başkandan fevkalade memnun.

Başkan bunu kafasına oturtamadi.

Göreve geldiğinden beri tweetlerine etkileşim yaptığı çift takımlılar yüzünden kendi kalbini kendi kırıyor.

Sözüm ona HAYIRDIR YAA çeken tipler yüzünden de gaza gelip verip veristiriyor.

Biz başarıya tapmadik ki.
Cikamasak bizim için hiç bir şey farketmez...
Ama başkan için milyonlar çöpe gitmiş olur.

Bunun sorumlusu taraftar olmaz ki bu noktada .
Bize güvenin dedi güvendik.
Tam yol ileri.

evolution55

ya sosyal medya bu. trolü var, ergeni var, beyni ile düşünemeyen var. ama sen bu kulübün başkanısın, kendi deyiminle dünya çapında tanınan bir iş insanısın. yapma yahu yapma ya, cevap verme, bu kadar ulaşılabilir olma. bu zamana kadar bu tipler hangi başkana böyle yazabilmişler, böyle konuşabilmişler. bırak bu takımın teknik direktörü konuşsun, menajeri konuşsun, basın sözcüsü konuşsun (gerçi basın sözcümüz var mı bilmiyorum :) görmedim çünkü hiç) kendini yoruyorsun, üzüyorsun, kırıyorsun.

_SoN_

Başkan için ilk günlerden bu yana "Bu sosyal medya olan ilişkisi bir gün başımıza iş açacak" şüphesi. İnşallah ben yanılırım.

isyan

Alıntı yapılan: 5trawberry - 14 Eylül 2020, 16:30:36Gerçek Samsunspor taraftarı ne olursa olsun, bu takımın arkasında ve gelinen bu noktada başkandan fevkalade memnun.

Başkan bunu kafasına oturtamadi.

Göreve geldiğinden beri tweetlerine etkileşim yaptığı çift takımlılar yüzünden kendi kalbini kendi kırıyor.

Sözüm ona HAYIRDIR YAA çeken tipler yüzünden de gaza gelip verip veristiriyor.

Biz başarıya tapmadik ki.
Cikamasak bizim için hiç bir şey farketmez...
Ama başkan için milyonlar çöpe gitmiş olur.

Bunun sorumlusu taraftar olmaz ki bu noktada .
Bize güvenin dedi güvendik.
Tam yol ileri.

Cift takimlilar Yüksel Baskanin ,,Ben Samsunspor'u herkesin ikinci takimi yapacagim" dedikten sonra, daha cok söz almaya basladilar. Sen bunu sorun olarak görmezsen, insanlar yorum yapma sakincasi görmez. Kaldi ki her yil sampiyonluk gören adami su an ki durumumuz ile mutlu edemezsin. Daha cok kalbi kirilir Baskanin
Maalesef belirli bir cizgisi yok bu konuda.

KocumVolkan

Ya arkadaşlar sizce gerçekten büyük ve dünyaca ünlü şirket sahibi üstelik tüm işleri yolunda giden insan olarak 3.ligdeki bir futbol takımını neden satın alır insan? Bu soruya cevaplarınızı inanın merak ediyorum... Allah aşkına şu cevaplarınızı yazın...

Ne yapacak adam? Arka planda kalıp sadece para babası gibi gözüküp uzaktan mı yönetecek? ( Kar-zarar hesabı). Böyle bir derdi olsa para babası-şirket yönetme işi olsa en son seçeceği şirketlerden biri Samsunspor olurdu :D

Yüksel başkan takdir edilmek sevilmek istiyor. -Zaten başka derdi olmasa bu işler bulaşmazdı.. - Ama bence en önemlisi parası sayesinde başarılı oldu lafını yenmek istiyor. Tam olarak bu yüzden o çok  meşhur transferlerin gelmediğine inanıyorum...

Bence başkanın en büyük sorunu kendisini eleştirip duran malum 53-61 grubu insanlar değil... Sürekli  kendisinin zaaflarını iyi bilen ve dostmuş gibi davranan, onu sürekli pohpolayan başta twitter da sonra gerçek hayatta göreceğimiz çakal tayfası. Onların kim olduğu ortada. Arif olanlar kimleri kasttettiğimi anladılar bile :D

Neyse benim yorumlarım bunlar. Ben 5 yıldır maç izlemiyordum. Çok yorulmuştum sürekli X baba gel takıma sahip çık Y belediye başkanı gel takıma sahip çık beklentilerinden. Takım hem sahipsiz kalıyor hem istismar ediliyordu. Ne futbol maçı izledim ne spor haberlerine baktım bu sürede.

Gerçek Samsunspor taraftarı sahte Samsunspor taraftarı olayına da katılmıyorum. Ben hayatım boyunca Samsunspor taraftarı oldum. Başka hiçbir takımı desteklemedim ama şuna inanıyorum ki isterse 40 takım tutsun bir kişi benden fazla takıma destek oluyorsa gidip para harcayıp takımı yükseltiyorsa o kişi benden daha fazla Samsunspor taraftadır.

Bu forumun resmi olarak :D 2008 normalde 2005 tarihinden beri üyesi olan bir arkadaşınız olarak yazıyorum...

_SoN_

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 15 Eylül 2020, 02:12:47Ya arkadaşlar sizce gerçekten büyük ve dünyaca ünlü şirket sahibi üstelik tüm işleri yolunda giden insan olarak 3.ligdeki bir futbol takımını neden satın alır insan? Bu soruya cevaplarınızı inanın merak ediyorum... Allah aşkına şu cevaplarınızı yazın...

Ne yapacak adam? Arka planda kalıp sadece para babası gibi gözüküp uzaktan mı yönetecek? ( Kar-zarar hesabı). Böyle bir derdi olsa para babası-şirket yönetme işi olsa en son seçeceği şirketlerden biri Samsunspor olurdu :D

Yüksel başkan takdir edilmek sevilmek istiyor. -Zaten başka derdi olmasa bu işler bulaşmazdı.. - Ama bence en önemlisi parası sayesinde başarılı oldu lafını yenmek istiyor. Tam olarak bu yüzden o çok  meşhur transferlerin gelmediğine inanıyorum...

Bence başkanın en büyük sorunu kendisini eleştirip duran malum 53-61 grubu insanlar değil... Sürekli  kendisinin zaaflarını iyi bilen ve dostmuş gibi davranan, onu sürekli pohpolayan başta twitter da sonra gerçek hayatta göreceğimiz çakal tayfası. Onların kim olduğu ortada. Arif olanlar kimleri kasttettiğimi anladılar bile :D

Neyse benim yorumlarım bunlar. Ben 5 yıldır maç izlemiyordum. Çok yorulmuştum sürekli X baba gel takıma sahip çık Y belediye başkanı gel takıma sahip çık beklentilerinden. Takım hem sahipsiz kalıyor hem istismar ediliyordu. Ne futbol maçı izledim ne spor haberlerine baktım bu sürede.

Gerçek Samsunspor taraftarı sahte Samsunspor taraftarı olayına da katılmıyorum. Ben hayatım boyunca Samsunspor taraftarı oldum. Başka hiçbir takımı desteklemedim ama şuna inanıyorum ki isterse 40 takım tutsun bir kişi benden fazla takıma destek oluyorsa gidip para harcayıp takımı yükseltiyorsa o kişi benden daha fazla Samsunspor taraftadır.

Bu forumun resmi olarak :D 2008 normalde 2005 tarihinden beri üyesi olan bir arkadaşınız olarak yazıyorum...

Çoğu yorumuna katılıyorum, Başkan'ın hava alanından karşılanıp jipin üstünden taraftarı selamlayıp taraftarla konvoy eşliğinde stada kadar gelmesi,haftada bir iki tv yada webtv programlarına katılıp konuşmalar yapması, son zamanlarda hep ön planda olması vs, bunu hangi parayla sağlayabilirsin? Başkanın bir amacı varsa para kazanmak veya kendini ispat etmek değil, seninde bahsettiğin gibi övülmek sevilmek, ön planda olmak, tanınmak istiyor olabilir, ki bence öyle.(ha kendi hep beni dünya tanıyor diyor ama bahse girerim çoğumuz,hatta çoğu samsunspor taraftarı ve Türkiye'de çoğu insan yeni yeni tanımaya başladı başkanı) Bu onun Samsunspor sevgisini gölgelemez, aksine daha fazla sevmesine sebep olur.Böylece bizim gibi Samsunspor seven, gerçekten taraftar olanında işine gelir. Seninde dediğin gibi Kim Samsunspor menfaatlerini benden fazla düşünüyorsa, bırakalımda bizden daha hasta Samsunspor'lu olsun :)