Enes İslam İlkin

Başlatan elexir, 16 Ağustos 2017, 13:01:50

« önceki - sonraki »

Vural temiz

Buraya yazıyorum
Bu çocuktan hiç bir bok olmaz

Adam Türkiye 3 liginde bile kendini gösteremedi
Neyi bekliyorsunuz

55_OrHaN_55

Oyuna girdi ve 3 puanı kurtardı bence. Çok gayretli, hızlı ve becerikliydi.

minci

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 01 Eylül 2019, 18:15:55Oyuna girdi ve 3 puanı kurtardı bence. Çok gayretli, hızlı ve becerikliydi.
Harikaydı. Bravo Enes

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: sadece55 - 05 Şubat 2018, 13:28:07Altyapı sıkıntısı ilk maçtan beri eneste belli oluyordu. Ama çocuğun süratı ve kıvraklığı üzerinde durulmasına değer gerçekten.

Canberk aydında da vardı sürat ve kıvraklık ama  şuan menemensporda oynuyor.

55_OrHaN_55

Büyük hayaller kurduğumuz yıldız oyuncu adayımız Canberk Aydın çok ağır ve şanssız sakatlıklar yaşadığı için hayallerimiz suya düştü. Sonrasında da dikiş tutturamadı ve bir şekilde çekti gitti.
Olgunlaşması belki biraz zaman alıyor ama bence Enes İslam İlkin takıma çok faydalı olabilecek bir oyuncu. Hızı ve gayreti için bile takımda yer almasından şahsen mutluluk duyuyorum.

YaşarDoğu

Canberkte nasıl mental sorunlar varsa Eneste de var. Ümit milliye bile çağrılmadı son listede. Kendine bakarsan çalışırsan oluyor bu işler , Atakumda nargile içmek ya da hatun peşinde zaman harcamakla olmuyor.

Umarım çalışır kafasını toplar yoksa ilk onbirde bile düşünmeyen hoca olursa kafayı yerim ben bunlar paranın peşinde.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 01 Eylül 2019, 19:09:17Canberkte nasıl mental sorunlar varsa Eneste de var. Ümit milliye bile çağrılmadı son listede. Kendine bakarsan çalışırsan oluyor bu işler , Atakumda nargile içmek ya da hatun peşinde zaman harcamakla olmuyor.

Umarım çalışır kafasını toplar yoksa ilk onbirde bile düşünmeyen hoca olursa kafayı yerim ben bunlar paranın peşinde.

Umarım akıllı davranır ve aynı hatalara düşmez. Aksi taktirde hem kendisine, hem de bize zarar vermiş olur. Birileri bunlara bu konuda ağabeylik yapıp profesyonelliği ve kendisine çeki düzen vermeyi öğretmeli. Çok genç yaşta büyük bir güce ulaşıyorlar, ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

55.hakan

Adam 3 senedir aynı 10 metreye pas veremiyordu yine veremiyor. Enes'in kurtarıcı olarak oyuna girdiği ligde biz şampiyon olamayız.

Sercan

Aklı varsa(?) ki sıkıntılı bir durum... Kesinlikle sağ bek olmayı hedeflemeli. İrfan hoca da onu bekte kullanıyor. Hızı ve topla çabuk olması bir avantaj ama bu kadar saçma hatalar yapan, başka bir futbolcu daha görmedim. Pardon gördüm "ekigho" :) eğer Enes kendine bakar ve geliştirirse futboldan sağ bek olarak iyi ekmek yer, başarılı da olur..

ea55

Enesin En iyi zamanında biz yıldız olur dediğimiz zaman,bir futbolcu arkadaş demişti Kafası yok kendini vermiyor bişey olmaz. Haklıymış...

5trawberry

Topun üzerinden ayağını ileri atıp da vucüdü geri çekişin var ya... Şiir yazılır :D

ata55

futbolcu

Ayberk

Dün iyiydi, rakibin nispeten güçsüz oluşu da etkili oldu bence. Yemeden içmeden üst gövde çalışması lazım, güçlenmesi lazım. Sen ne kadar koşarsan koş az biraz güçlü defans çıkınca omuzu yiyip 10 metre uçmaman lazım.

Stoper

Kırklareli maçında gayet şık bir gol attı. Gol atması özgüven kazandırdı.