Oğlumuz Teoman'a (Timofte)

Başlatan taş ailesi, 29 Ocak 2008, 13:39:23

« önceki - sonraki »

taş ailesi

29 Ocak 2008, 13:39:23 Son düzenlenme: 04 Şubat 2010, 20:07:51 samsuni
 Teoman'ın Annesi'yim!
  Evladını kaybetmiş her anne gibiyim. Yüreğim, göğsümde yanan kor bir ateş... Sizlerin yazdığı her yazı, ateşi söndürmek için atılan bir bardak su...
  Büyük acıma rağmen sizin bu sevgi seliniz karşısında yazmaya borçlu hissettim kendimi...
  Sevgiyle, hevesle, umutla, gururla büyütüp yetiştirdiğim evladımın 'fanatizm' sandığım yolda heba olup gitmesine hep karşı çıktım. Fakat görüyorum ki o spor adına sevgi köprüleri oluşturup taraftarlığa seviye getirmiş. Sitesine ayırdığı zamanı kendine ayırsın, ailesine ayırsın, evlensin kucağımıza torun versin diye hayıflanırken anladım ki o, Samsunspor'la evliymiş. Sitesi de çocuğuymuş. Yıllardır damla damla sevgiler biriktirip bu sevgiyi sele dönüştürmüş...
  Kızdığım Samsunspor aşkı onu genç yaşta Samsunspor'un yönetimine taşımış, gazete yazarı yapmış, en önemlisi de bu siteyi kurup, Türkiye'nin heryerinden ve hatta Dünya'dan gönül dostları kazandırmış. Kocaman yüreğiyle herkesi kucaklamış. Kalan dar zamanda ise avukatlık mesleğini yine de en güzel şekilde icra etmiş.
  Hangi takımdan olursanız olun, hangi düşünceden olursanız olun, hangi sosyal guruptan olursanız olun;
Evladımla teşriki mesaide bulunmuş, sanal veya gerçek alemde oturup sohbet etmiş, elini tutup tokalaşmış ve hatta sadece selamlaşmış kim varsa, hepsi benim evladımdır, dostumdur, kardeşimdir..
  Yazılarınız, ziyaretleriniz ve tesellileriniz hayata tutunma nedenimiz oldu. Siz sağolun çocuklar, siz çok yaşayın, hayırlı yaşayın!
                                      Avukat (Timofte) Teoman Taş'ın annesi Aynur Taş.

Sadece Samsunspor

O BİZİM İÇİN BİR YOL GÖSTERİCİ İDİ BEN 17 YAŞINDAYIM VE ONUN SAYESİNDE SAMSUNSPORA DAHA DA ÇOK BAĞLANDIM.

beşnumara

teyzeciğim hepimiz çok üzüldük ama siz teoman abinin annesisiniz bir annenin kederi daha da farklıdır bizler bu kadar üzüldüysek kimbilir siz nasıl ayakta duruyorsunuz.ne mutlu size ki böyle pırıl pırıl bir evlat yetiştirdiniz.üstelik sadece samsunsporlulara sevdirmedi kendini bütün türkiyeye sevdirmiş.ben de üni. okumam nedeniyle adanada olduğum için teoman abimin cenazesine katılamadım.  keşke sınavım bitseydi de cenazesinde bulunsaydım.ama yaklaşık bir hafta sonra samsunda olacağım kabrini ziyaret edeceğim inşaallah sizlerle de görüşürüz allah hepimize sabır versin.

samsunmania

Aynur Hanım,
Teomanı kaybettik ama siz yüzlerce, binlerce evlat, bizler de yeni bir aile sahibi olduk. Her zaman her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Acınız acımızdır. Oğlunuzla gurur duyun. O bambaşka bir insan hatta bir simge olarak hep yanımızda olacaktır.Saygılar sunuyorum.

red_white

o güzel ellerinizden öperim teyzecim

s_uzunkaya

acıların en büyüğüymüş evlad acısı, Allah kimselere yaşatmasın deriz hep, ama dünya bir imtihandır ve bu imtihanda da her türlü soru var. en kazık soruda budur. bu soruya cevap verebilmek için güçlü bir itikat ve teslimiyet lazım. Allah gerçek dünyada sizleri ayırmasın teyzecim...

son nefes55

güzel teyzeciğim duygularınızı çok güzel yansıtmışıssınız okurken çok duygulandım
siz bir evladınızı kaybettiniz ama 1000 evlat evlat kazandınız her şey gönlünüzce olsun ALLAH SABIRLIKLAR VERSİN

berusa55

hiç kimse sizin gibi yanamaz biliyoruz teyzeciğim ama yüreğimize öyle bir ates düstü ki bu tarifi imkansız bir sey. onun anısını her zaman yasatacagız insallah. tekrar basınız sagolsun aynur teyzem :'(

harbisamsunsporlu5517

teyzecım teoman abının cenazesıne yuruyemedğim için gelemedim ama onun için bes vakıt namazlarımda dua edıyorum acınız çok buyuk ama dualarla hepimiz acınızı sondurmeye calışacagız

ozkan17

bir nebzede olsa gözyaşlarınızın arasında bu yazdıklarımız bu destegımız sevınc,umut kaynagı oluyorsa size ne mutlu bizlere teyzecıgım..hepımızın bası sagolsun ama teoman abimizz her zaman bizimle olacakkk..

celebi

ellerinden öperim benim 3. annemde sizsiniz artık :'( :'( :'(

bafradan55

teoman aimiz gibi bir insan yetiştirdiğiniz için size hayralık duyuyor, teşekkür ediyorum.

jean

yengecigim bende gunlerdir senin halini dusunuyordum ben paristeyim gecen yaz teoman abinin buorsundaydim yine yazin bulusmak istiyordum ne yazikki olmadi cok efendi bir abimizdi senden ricam mumkunse ara sira bizim siteye yine yazilar yaz acimizi biraz azalt lutfen ve cok hosuma giden bir lafi vardir ailem istanbulda samsundan kopamiyorum o yuzden tek basima samsunda yasiyorum dedi bana mekani cennet olsun

bregenz

Her canlı varlık için ölüm kaçınılmaz bir gerçektir. Canlılar doğar, büyür ve ölürler. Kur'an-ı Kerim'de ölümle ilgili pek çok ayet vardır. Bazıları şunlardır: "Her can ölümü tadıcıdır" (Âl-i İmrân, 3/185); "Onlar için bir ecel tayin ettik ki onda hiç şüphe yoktur" (el-İsrâ, 17/99); Biz senden önce de hiçbir beşere dünyada ebedîlik vermedik. Şimdi sen ölürsen, onlar baki mi kalacaklardır?" (el-Enbiyâ, 21/34); "Yer yüzünde bulunan her canlı fanidir" (er-Rahmân, 55/26).

Allah'ın diriliği ve ölümü yaratmasının sebebi şöyle açıklanır: "O, hanginizin daha güzel amel yapacağınızı denemek için ölümü de dirimi de takdir edip yaratandır" (el-Mülk, 67/2). Ölüm ancak Yüce Allah'ın belirlediği zaman vuku bulur. Ölüm konusundaki kader yazgısı ayette şöyle ifade buyurulur: "Allah'ın emir ve kazası olmadıkça hiç bir kimseye ölmek yoktur. O, vadesiyle yazılmış bir yazıdır" (Âl-i İmran, 3/145).

Hiç bir kimsenin ölümden kaçıp kurtulma imkânı yoktur: "Binlerce kişinin ölüm korkusuyla beldelerini terkettiklerini görmedin mi? Allah onlara "ölün" dedi, sonra da kendilerini diriltti" (el-Bakara, 2/243); "Şöyle de: Siz evlerinizde olsaydınız bile üzerlerine öldürülmesi yazılmış olanlar, yine şüphesiz öldürülecekleri yerlere çıkıp giderlerdi" (Âl-i İmrân, 3/154); "Nerede olursanız olun, tahkîm edilmiş yüksek kalelerde bile bulunsanız ölüm sizi bulur" (en-Nisâ, 4/78); Bir gün bakarsın ki, ölüm baygınlığı gerçek olarak gelmiş "işte bu, senin kaçıp durduğun şey" denilmiştir" (Kâf, 50/19).

bregenz

ellerinizden öperim ana eminim ki teoman benden bahs etmisdir,  tanisamadik kismet olmadi ...

temmuzda ve eylül ekimde ramazanda cok güzel günlerimiz gecdi..cok seviyordum teomani hep de sevecem ....ona karsi anlatilmaz bir duygu besliyordum..hergun ama hergun görüsürdük bi sekilde..ah teoman ...bu kadar aci ..ben nasil dayanacam...

hayallerin vardi teoman ...milletvekili olacakdin...martda buraya yanima gelecekdin...simdik ahiretdesin..biz ise yalan DÜNYADA...
bilyiorum yine o tatli tebesümlu bakislarin gözümun önün egeliyor (tipki annen avartarina kyodu bebeklik resmindeki gibi)...evet simdik yine gözyaslarina boguldum.....elimden ne gelirki ancak sana dua edebilirim
ve herzmanda dualarim seninle

star avukat...biliyorum cennetde beklyiorsunbeni....