Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 22 Mayıs 2017, 15:52:47

Kongreyi beklersek geç kalmış oluruz

samsunhaber.com'a konuşan Teknik Direktör Osman Özköylü, yeni sezon hazırlıklarının bir an önce başlatılması gerektiğini söyledi. Yönetimden haber beklediğini söyleyen Özköylü, "Arayı soğutmadan yeni sezonla ilgili düşüncelerimizi ve hedeflerimizi konuşmalıyız. Eğer bunları kongresi sonrasına bırakırsak çok geç kalmış oluruz" dedi.

YENİ SEZONDA SIKINTI ÇEKMEK İSTEMİYORUM
Teknik Direktör Osman Özköylü, yeni sezon hazırlıklarına arayı soğutmadan bir an evvel başlanması gerektiğini söyledi. Bu sezon yaşadıkları hem maddi hem de oyuncu transferi konusunda ki sıkıntıların tekrarlanmaması için yönetimin çok hızlı hareket etmesi gerektiği görüşünü savunan Özköylü, "Yönetimimizden haber bekliyorum. Bir an önce karşılıklı oturup yeni sezonla ilgili görüş alış verişimizi yapmamız gerekiyor. Ben şahsen bu sezon yaşadığım sorunları ve stresi yeni sezonda yaşamak istemiyorum" dedi.

BAŞKANDAN HABER BEKLİYORUM

Başkan Erkurt Tutu ile yapacağı görüşmede kendisine hazırlıkların kongre sonrasına bırakılacağı yönünde bir görüş belirtilmesi durumunda Samsunsporla yollarını ayıracağını dile getiren Özköylü, "Kongreyi beklememiz takımımız için intihar olur. Çünkü sözleşmesi sona eren oyuncularımızı Haziran'ın sonuna kadar bekletemeyiz. Her biri çok değerli isimler. Mutlaka başka bir takımla anlaşırlar. Bunun önüne geçmek adına yönetim kurulumuzun elini çabuk tutup, takımda kalmasını istediğimiz futbolcularla masaya oturması gerekiyor" diye konuştu.

BENİM İSTEDİĞİM OYUNCULAR ALINIRSA VARIM

Sezonun sona ermesiyle beraber bir çok futbolcunun kendisini aradığını da sözlerine ekleyen Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü, "Yeni sezonda bizimle olacak yeni oyuncularım hazır. Hepsi benden haber bekliyorlar. Şunu da belirtmekte fayda var; eğer benim istediğim oyuncular transfer edilirse ben varım. Aksi taktirde Osman Özköylü ile Samsunspor'un yolları ayrılır. Yeni sezonda ekonomik yönden bana güvence vermeli yönetim. Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç bu işin neresinde olacak. Bunlar çok önemli detaylar" dedi.

https://www.samsunhaber.com/samsun-haber/kongreyi-beklersek-gec-kalmis-oluruz-h19139.html

Halen daha üst perdeden ,şart sunarak konuşmalar.Sanki Mourinho arkadaş.Tükürdüğünü yalama,dediğini yap çek git.

bayfa55

Hoca doğru söylüyor. Bir ay daha Samsunsporu bekletmenin anlamı yok. Adanademirspor yarın kongre yapıyor. Ama bu yönetim zamanında neyi yaptı ki ? Samsunspor babalarının malı değil. 2 yıldır sportif başarısızlıkları ortada

55.hakan

Kişiler gelip geçer takım kalıcıdır o sebeple devam edecekmiş gibi hazırlıklar yapılsın.Geçmişte kongre yüzünden çok zaman kaybettik.Son ana kadar transferler yapılamadı bu yüzden.Bu hafta içinde alın kararları hemen yol alalım.Bu noktada hoca doğru söylüyor.

Kaya

Her doğru her yerde söylenmez.. !

Bu kaçıncı küçük düşürücü açıklama. Bunu basına söylemenin faydası nedir. Kendisini kulübün üstünde görmekten başka nasıl bir sonuç çıkartılabilir bu açıklamadan. Git başkanla mı konuşuyorsun,seni buraya getirenle mi konuşuyorsun konuş ve ona göre karar ver. Mesajı basın üzerinden vererek yine ince planlar peşindesin.

Ekrem

Vahiy gelse dahi durmam diyen Osman ne oldu , teklif gelmedi galiba kimseden

samsunsporlu1994

Transferlerden önce yapılması gereken ilk şey bu adamla yolları ayırmak olmalı.

brigand

Bu açıklamalardan sonra kalması süreç ne olursa olsun yine Samsunspor'umuza zarar verecek. Ne zaman konuşup ne zaman susmasını gram bilmeyen birinden bahsediyoruz. Taraftara, oyunculara atarını yaptın. E madem bu kadar delikanlısın o laflardan sonra maç sonu helallik ister giderdin. Bu dönüş, bu fırıldaklık neyin nesi? Ben istediğim zaman istediğimi derim ama siz unutun, ben atarımı yapar rahatlarım ama siz yutun ! Bu nasıl bir tutumdur? Ben kesinlikle yeni sezona Osman'la başlarsak bir yılı daha heba edeceğimizi düşünüyorum. Ne bu lige, ne de Samsunspor'a uygun bir hoca değil kendisi. Böyle bir ihtimalin bile olmaması gerekir. Bizi başarıya taşıyacak olan, kaybeden kimliklerin takımdan komple gönderilmesi. Yeni stadyumla beraber, yeni yönetim, yeni vizyon, yeni futbolcular, yeni bir ekip ruhuyla taraftarla bütünleşen bir camia olabilmemizdir. Gerisi faso fiso. Hele de bu ligde sayısız örneği varken.

Mert

Sadece Samsunspor

Yonetim fesh ederse 1trilyon o fesh ederse 1 trilyon odeyecek. Buyuk ihtimal yonetim eder 1trilyonluk yeni borcumuz olur

binikalamadım

takımı ligde bırakıp ayrılacağını açıklamıştı...bekliyoruz.

Atakumlu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Mayıs 2017, 12:19:32
Yonetim fesh ederse 1trilyon o fesh ederse 1 trilyon odeyecek. Buyuk ihtimal yonetim eder 1trilyonluk yeni borcumuz olur

Karşılıklı olarak anlaşma yapsınlar iki taraf ta tazminat ödemeden yolları ayırsınlar ...

Karabudun

24 Mayıs 2017, 15:54:04 #296 Son düzenlenme: 24 Mayıs 2017, 15:57:57 Karabudun
Büyük ihtimalle Elazığ ile anlaşacak.

celebi

Elazığ hüsnü özkara ile anlaştı sanırım

Levent ÖCAL

Belirsizlik ortamını sevmeyen bir yapısı var, e malum bizim kulübümüzde belirsizlikler kulübü. Eminim başka bi takımla anlaşıp gidecektir.

celebi

Bizim taraftarda belirsizlikleri sevmiyor. Osman hocada sevmiyor. Demek ki bir dokunuyuşması olabilir  :) kalsın kalsın.