Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

Lusage

Senin oyun felsefen pas üzerine kurulu dimi? Sırf bu pas merakın yüzünden yediğimiz golleri hatırlıyorsun dimi? Harikasin sen ya bi harika.. Allahin cezasi.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5trawberry

sadece55

Sadece Samsunspor

İlk defa futbolculari sucladi. 6 yedik bu kadar sinirlenmedim demis. Dediklerimin hic birini yapmadilar herkes kendini gosterme yarisindaydi demis.

Kaya

Vahiy gelse durmam diyen adam ile devam edersen sonuçlarına katlanırsın. Osman bırak hoca olmayı adam felan değil onu anladık ancak bu durumun tek sorumlusu Samsunspor'u yönettiğini zanneden vesayetçilerdir.

Son maçı taraftar alacak,ondan sonra bu sene yönetiminden teknik kadrosuna hiç kimse bu kulübün kapısından bir daha adım atmasın.

Musti

Alıntı yapılan: Musti - 08 Mayıs 2017, 14:16:28
Her maç takımın dengesini bozmaya devam ediyor. Önceden maç içi değişikliklerle bunu yapıyordu. Artık çıkardığı 11lerle de yapmaya başladı.

Rotasyonu da beceremediğini son maçlarda ispatlamış oldu. Motivasyon ve 2 taktik varyasyon bilmesi dışında hiç bir teknik direktörlük özelliği yok.

Alıntı yapılan: Musti - 24 Nisan 2017, 23:09:12
Bir insanın çok sinirliyken söylediklerine bakın. Ne söylüyorsa aslında ne düşündüğünü, aklından neler geçtiğini öğrenirsiniz. Normalde söylemediklerini sinirli ruh halindeyken istemeden ağzından kaçırıverir.

Daha önce de basın toplantılarını eleştirmiştim. Başarıyı kendisine bağlarken, başarısızlığı kendisi hariç herkese yüklüyor.  Son maç sonu basın toplantısı da aslında bu bağlamda önemli.

Kendisinin başarısız olduğu durumlarda havadan nem kapıp etrafa sataşıyor. Olayları uç noktalara taşıyıp hedef şaşırtıyor. Bunu bilinçli mi yapıyor bilmiyorum ama büyük bir zaafı.

Alıntı yapılan: Musti - 17 Mart 2017, 19:19:43
M.Sevgi, Murat, Göksu gibi papazlar takımı yerken izlersen seni de yerler haberin bile olmaz...

Alıntı yapılan: Musti - 13 Mart 2017, 00:12:54
Bu kadar hatanın hepsini geçtim. Acı olan ne biliyor musunuz?

Ben hiçbir maç sonu bu adamın "hata benim, sorumlu benim " dediğini, hatasını kabul ettiğini duymadım okumadım. Gencecik çocuklara yükledi sorumluluğu yetersiz dedi kalite yok dedi saha dedi hakem dedi kupa dedi. En son Vedat için sakatlıktan yeni çıktı bireysel yeteneklerine güvendik yapamadı dedi.

Ayıptır be adam.

Sana iyi hoca değilsin demiştim ama sen hoca bile değilsin.

Göztepe maçı sonrası suçu yine futbolculara atmış. Şaşırmadım açıkçası.

Ancak böyle bir durumda "sen niye ordasın?" diye sorarlar...

tactician

havası kaçmışken (ya da yönetim eli hava kaçırılmış iken nasıl olduğu önemli değil) gönderilmeli idi.
şu anda yarardan çok zararı dokunuyor.
son maç ne yapıp ne edip kazanılmalı.
Öncelikle yönetimin gitmesi gerekiyor.
Sonra da osman hoca'nın.

celebi

özkan

brigand

Kulübede çıldırdığını gösteren hareketler yapıyor sonra dönüyor Pekşen'i ısınmaya yolluyor. Bizimle ağır dalga geçiyor. Ölüm kalım maçı, bir yerlerinden soluyan adım atamayan Göksu oyunda. Topu ayağına bin kere dolayıp, iki pozisyonda da kaptırıp golleri yediğimiz pozisyonları başlatan Lumu oyunda. İkinci devrenin başından itibaren ortada gezinen, tükenen, 14 maç oynamamış Caner oyunda. Ama pozisyon yaratabilecek belki de tek hareketli oyuncumuz Vedat, topu ayağında tutabilecek, tehlikeli duran top kazandırabilecek Brands kenarda. 13 oyuncu transfer edildi. İki hafta öncesine kadar çok karakterli bir grup dediği oyunculara şimdi sallıyor. Bu arkadaş çok net biçimde bir süredir başka şeylerin peşinde.

İlk devre sonunda golü bulmuşsun, adamlar suspus olmuş, birbirine girmiş, bir anda umutsuzluğa kapılmışlar ikinci yarı çıktığın taktiğe bak. Top çevir top çevir. Son olarak Furkan iyi kaleci değil belki ama nasıl hatasında kestiysen Furkan'ı kaleci diye gezinen Tom kaç maçtır hatalı gol yiyor. Yine kalede. Yapamayacağı veya yapmadığı şeyler değildi. Bu nedenle hiç iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum.

Yönetim defalarca olduğu gibi bu konuda da sınıfta kaldı. Zamanı geldiğinde gönderilseydi, şuan gelecek sezonu planlıyorduk.

Karabudun

Ölüm kalım maçında Ndiaye'yi oynatmasından korkuyorum.

samsunsporlu1994

Sözünde dur Bandırma maçından sonra bırak git.

Kaya

Çok şükür bitti

Osman'ından da Gürbüzerol'undan da Mustada Sevgisi'nden de kurtulduk.

Bir kabustu bitti.

Sağda solda hava atmayın bu takımı 1. sırada taraftarı sonra da Abdulkerim Bardakçı gibi bir isim kurtardı.

KAYBOL!!!

Ekrem

Defol git Osman dediğin gibi . Geldiğinden beri ezik edebiyatı yaptın yenildiğin her maçtan sonra . Bir kerede hatayı kendinde aramaz mı insan ... Sevgili evladın göksuyu bırakma sakınnn .

yirmiuc

Canli yayinda gelecek sezon icin sampiyonluk hedefi mesaji verdi.
Hem kendisi hem de esi.