içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

olcay

Gece çok hasta oldum. Bi türlü uyuyamadim. Burnum şişti nefes alamadım. Gözlerim şaril  şaril akıyor. Rino konjunktvit oldum. Sabah  koşa koşa hastaneye gittim kbb ye. 8.30 da beklemeye başladım. Sekretere diyom hoca nerde. Hoca kahvaltı yapiyo. 9 a kadar bekledim en son daldım odasına. Dedim hocam böyle böyle. Nefes alamiyom. Ben ogrenciyim birşeyler yapsanız. Bana dediği laf : "zaten dün de okula gelmedin. Onun bahanesi mi bu.surda önemli bişey konusuyoz, müsait misiniz hocam bile demedin. Ne istiyosun benden dedi.". Ben zaten senin grubunda öğrenci değilim amc.k ağız. Böyle mi davranman gerekiyo.tamam dedim çıktım.
Sonra dedim ne kadar hasta yakınları haksız olsa da dayak yemeyi hakeden doktorlar var arkadas. Ben orada can cekisiyom, beyefendi önemli bir konu konusuyo.
Herşey olmuş, kbb profesörü olmuş olabilir ama ADAM olmadiktan sonra istersen dünyanın en iyi doktoru ol.
Halden anlamiyosan,  yapma o zaman o mesleği. Senden daha iyi yapacak insanları engelleme. Hasta insanları da mağdur etme!

olcay

gün gelir ben o koltukta olurum.hasta olan sen olrusun. içeri kafayı uzatırsın kedi sessiz sessiz mırıldanırsın. o gün görüşcez senle kıvanç günhan. "ADAMSIN" daa

seyf55

trabzonda öğrenciyim hepsine sövüp onlar gibi karaktersiz olmak istemiyorum ama çoğunda samsun kompleksi var her samsun adı geçtiğinde mutlaka bi tanesi atlayıp her türlü mualafet olma durumundalar çoğuyla bu yüzden tartışıyorum 4 yıl oldu gına geldi ama mücadelem devam edecek nerede bize karşı takıntısı olan trumzonlu varsa alayının plakasına,renklerine,spor kulubüne,alt takımına,paf takımına,şehrine,çehresine,adamlığına, insafına,mantığına,aklına,esnafına,okuldaki şiveyle konuşan profuna,dolmuşçusuna, otogarına yaksicisine sooooo.ayımmmmmmm

burakbas

Sıla mı Gurbet mi Adını Sen Koy be Samsunspor'um...

celebi

uyumuak istiyoruuuuummm 2 gün boyunca yolda araba kullandım başım fena ağrıyor

babasamsunlu

şu feyz bukta bir kaç tane sayfa var . Samsunsporlu..Hemen hemen bir çoğumuzda beğenmişiz o sayfaları..

Oraların sayfa sahipleri eğer buralarıda takip ediyorsa bir çift kelamım var..

istanbul takımı taraftarlarının birbirleri ile alay etmek için kullandıkları resimleri videoları felanları fişmekanları sayfalarınızda paylşarak ne yaptığınızı düşünüyorsunuz çok merak ediyorum..

Yanlış yapıyorsunuz..benden demesi...

kamuri

trabzonnnnn kumeyeeeeeeeeeee :evet:

emre

takımın çoğu süper ligde, Hakan gol atıyor, Zenke gol atıyor, Gekas gol atıyor, Ertuğrul Kayseri'de kurtarıyor... Nasıl düştük anasını satayım biz geçen sene ?

##kdc##

Alıntı yapılan: emre - 17 Mart 2013, 16:30:25
takımın çoğu süper ligde, Hakan gol atıyor, Zenke gol atıyor, Gekas gol atıyor, Ertuğrul Kayseri'de kurtarıyor... Nasıl düştük anasını satayım biz geçen sene ?

Ahmet Şahin Ertuğrul'un yerine ligin başında yeteri kadar gol yedi, Gekas gelene kadar da diğerleri sağolsunlar bayaa kaçırdılar. Hakan da yoruma gerek yok işte  :(

emre

Alıntı yapılan: ##kdc## - 17 Mart 2013, 23:11:59
Ahmet Şahin Ertuğrul'un yerine ligin başında yeteri kadar gol yedi, Gekas gelene kadar da diğerleri sağolsunlar bayaa kaçırdılar. Hakan da yoruma gerek yok işte  :(

Ahmet Şahin'in Eskişehir deplasmanında yediği gol gözümün önünden hiç gitmiyor. Bancelar, Ekigholar, Hakanlar zaten aşikardı. Mustafa Sarp, Petkoviç, Dominguez, Uğur Boral, Mesut Bakkal, Hakemler, Galip Öztürk, Serdar Özkan... Öbür tarafta Ertuğrul, Murat Yıldırım, Adem, Gekas.. Ne kadar çok şey yaşadık geçen sene. Aslında 1 sene bile değil ama içinde 10 senelik sıkıntı, umut, hüzün barındırıyor. Ama başka bir şey vardı geçen senede, bu sene süper ligde de olmamalıydık, hep ters gitti olaylar ve ne yapsak olamayacaktı sanki.

oguzhann555

Çokkk sevdik çoooooooooooooook ! Ne içime sığıyor bu sevgi ne yere ne göğe. Çok farklı birşey oldu bu Samsunsporluk içimde.Herşeyden önce şehrimi savunmak benim için.

özkan

Ülkeden dışarı çıkacak denilen teröristler sınırdan dışarı çıkacaksa sınırda bekleyen askerler ne yapacak selam mı duracaklar... selam dururlarsa sonrasında suçluyu yakalamamaktan tutuklanmaları gerekmez mi?

seyf55

yinemi sınavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

kalptenþimþek

Ben doğru bildiğimi haykıracağım..
Bu şehrin ne siyasetçisinde ne de mülki amirlerinde Samsunspor hassasiyeti yok!.Bu yüzden Samsunspor taraftarlarına yapılanlara açılacak hiç bir idari soruşturma ceza vermez!. Hiç bir amir, hiç bir polis gereken cezayı almaz!.Artık bu son olaylardan sonra hiç birşeye inancım kalmadı..Kendimizi kandırmayalım..Bundan sonra malum zihniyetin her yaptığı yanına kar kalır ve biz de her seferinde korkakça olanları izleriz..

celebi