Samsunspor Formaları

Başlatan AhmetDenizci, 28 Ağustos 2011, 03:27:56

« önceki - sonraki »

celebi

hayır değildi başkanım. sadece insanlar neresinin mahrem olduğunu bilmiyorlardı baldır ve dizi kulakla tevil etmişler sadece :)

YaSeF55

15 Kasım 2012, 02:00:45 #46 Son düzenlenme: 15 Kasım 2012, 02:05:22 YaSeF55
babam en son resmi görünce anlatmaya başladı..Resimdeki kaleci Tekin;Bir maçta kramponlarıyla hakemi kovalamış.Bayağı bir süre ceza yemiş sonra Kireçtepe'de top oynamış takım falan kurmuş..Kavak'lı olduğunu belli etmiş yani Elhamdullah  :)

CeLL-O

SametYılmaz55

hepsi çok güzel ama en güzelleri 2004-2005 Musa formasıyla 2005-2006 Celil forması :ok hele o Musa formasından elimde olsa üstümden çıkartmam.yıkar yıkar onu giyerim :deli:

Karabudun

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 03 Mart 2013, 02:15:37
hepsi çok güzel ama en güzelleri 2004-2005 Musa formasıyla 2005-2006 Celil forması :ok hele o Musa formasından elimde olsa üstümden çıkartmam.yıkar yıkar onu giyerim :deli:

Musa' dan ve Adnan' dan birer forma almıştım. Öğrenciliğim sırasında evimin duvarına asmıştım. Bir süre sonra her iki formayı da Çanakkale' de pide salonu işleten Havzalı bir abimize hediye etmiştim. Yıllar sonra Çanakkale' ye tekrar gittiğimde salona uğradım ve umduğum gibi formalar baş köşedeki yerlerini koruyordu.Umarım hala duruyorlardır.

mehmet yılmaz

Bazı sezonlarda arma yoktu. Sadece bizde değil pek çok takımda arma yoktu...
Formayı çok net hatırlıyorum. O formayı görünce aklıma hep Milinkoviç, Kasım ve Bünyamin gelir...

south_london

Alıntı yapılan: Umut - 24 Nisan 2013, 20:27:58
90/91 sezonunda 2. lig şampiyonluğu geldiği senenin formasıymış. Bugun bir arkadaşı hediye etti. Arması olmaması garip geldi biraz ama internette baktım biraz eski resimlerde bazı toplu fotoğraflarda formalarda arma yok.

bu formayı satmayı yada takas yapmayı düşünürsen haber ver bana

AhmetDenizci

Başlık güncellenmiştir.

Burak

10 Ekim 2015, 16:49:01 #53 Son düzenlenme: 10 Ekim 2015, 16:53:37 Burak
arkadaşlar aşağıdaki formadan bende iki tane var enteresan bir şekilde e bay de formanın aynısını buldum Caner forması ve Romanya'dan geldi kargo :) onun durumu buna göre biraz daha iyi o yüzden bunu takas etmek istiyorum . Satmıyorum hibe etmiyorum yalnızca futbolcu forması ile takas :) Koleksiyon a ekleyeceğim tekliflere açığım ayrıca koleksiyonuma ücreti mukabilinde forma vermek isteyenlere de hayır demiyorum :):):):)

Burak

ben onu kazandım da daha kargoya vermedi  pezevenk :)

AhmetDenizci

Burak

bu arada koleksiyonuma destek verirseniz sevinirim (ücreti mukabil)

Burak

son 16 sezonun 15 sezonuna ait elimde maç forması var 2007-2008 puma forma kaldı bir tek bulamadığım . Yok mudur elinde olan Samgaz Reklamlı Formalardan