7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

ismail

musanın kendisini toplaması 2-3 haftayı bulur. onun için bir iki maç kötü oynadı diye hemen kızmamak lazım. forumda bile musa 10 dk kötü oynasa hemen günah keçisi ilan edecek olan arkadaşların olduğunu seziyorum.faydalı olacağını inancım tam  :kanka:

ismail

ayrıca şuan takımın en pahalı futbolcusu olarak musa gözüküyor.bakalım inşallah sezon sonunda da zirvede olur (transfermarkt)

GökhanÇağlar

Yuvana hoşgeldin Musa Aydın.Bu takımda coşar Musa atar,attırır.Hayırlı olsun...

Turuncu

Musa aydın tecrübesiyle takıma katkı
sağlayacaktır.Hayırlı olsun.

saim55

inşallah faydalı olur

Gorkem

hoşgeldin musa aydın

minci

Faydalı olacağından hiç kuşkum yok. Arkadaşlarımız Cenk sahtekarından sonra o kadar tedirgin olmuşlar ki yoğurdu üfleyerek yemeye çalışıyorlar. Ama rahat olsunlar. Musa kişilik sahibi beyfendi bir insan. Hiçbir şekilde Cenk gibilerine benzemez. Hakan Bayraktar örneğini unutmayalım. Musayı bağrımıza basalım. Ayrıca futbolunun yanısıra kişiliğiyle de genç arkadaşlarımıza yardımcı olacaktır. Hoşgeldin Musa.

orucreis

faydalı olacağına inanıyorum.beklentilerimizin oda farkındadır ve bunun için elinden geleni yapacağını ümit ediyorum.hayırlı olsun

55.hakan

Süper Lig'de 31 asisti var 28 golü.Paslarıyla çok gol attıracaktır.

AhmetDenizci

Evine hoşgeldin.   :ok

maviay55

hoşgeldin Musa Aydın  :) son derece faydalı olur inş.

isa55

Bu sezonki en flaş transferimiz bence.
Bizde oynarken oyuna sonradan giriyordu, 11 de şans verilmiyordu.
Oysaki aynı Musa, Mehmet Yıldızla birlikte neredeyse şampiyon yapacaklardı Sivası.
PTT 1. ligin çok üzerinde bir futbolcu.
Takımımıza katıldığına çok sevindim.

burakbas

Faydası olur zararı olmaz. Hayırlı olsun...

SSKLA

hakikaten şimdi hatırladım; düştüğümüz sezon yedek kulübesinde olduğunda veryansın ederdik... Hayırlı uğurlu olsun. Açıkçası şimdi düşününce Halil İbrahim, Canberk gibi aynı mevkide oynadığı gençler için de büyük fırsat Musa Aydın :evet:

kumköylü ahmet

bu sezon cikar bizi super lige birsenede superligde oynayalim seninle sonra senin futbol kariyerini samsunda noktalayip bir ömür boyu unutulmayacak efsana yapalim seni musa..Hosgeldin insallah hersey daha iyi olacak seninle