SAMSUNSPOR'umuz - Trabzon maçları

Başlatan fat55, 09 Aralık 2004, 21:56:29

« önceki - sonraki »

Rentboy

bırak ya trabzonlulara hiç bişe anlatılmaz.öğle vaktine kadar anladı anladı anlayamadıysa sittinsene anlamaz.

ForzaRizespor

birakin su rumlari ya ALLAH ALLAH, hazirlik macinda yung boys trabzon macinda seyirciler -ipne hakem- diye bagirdilar (hakemde yabanci) ne anlat dilimizden  :lol:  iste okadar cahil taraftarlar, ADALET ISTE 20 sene 30 sene hicbirzaman Sampiyon olamyacaklar Rum serefsizleri, SALLAYIN GITSIN YAAAAAAA

ForzaRizespor

Alıntı yapılan: "krall55"trabzonsporlular uslanmaz,arlanmaz ,cahil,çağdışı insanlardır.
inşallah birgün trabzonu küme düşüren takım büyük Samsunsporum olacaktır.

İnşallah ya inşallah..

jean

07 Temmuz 2005, 20:43:54 #18 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2011, 21:13:20 samsuni
ya rızelı kardesım  trabzonu sevmıyorsun memnun oldum

Eyüp55

zaaten hep hakemler bizim basimizda ya hic böyle samsumuzun doru gecen bi sezonunu göremicezmi böyle sampiyon olacaz hakemler bize karsi olmucak

Eyüp55

19 Temmuz 2005, 21:48:36 #20 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2011, 21:14:08 samsuni
ya su trabzon yenilince ben bunlari okudukca daha da seviniyom

samet

o maçı bende unutamam çocuktum babamla gitmiştik maçtan sonraki olayları unutamam polis bile kaçıyordu.çarşambaya geldiğimde dörtyolda elinde sopalarla trabzonsporu bekliyorlardı.tabi yol boyu 1 tane sağlam 61 plalaka yoktu.ogünden beri tiribündeyim bırakmam.o günleri unutamam

yaman55

hatta ercan hakemi soyunma odasına kaçırmıştı

yaman55

ercan harbiden adamdı harbi adamdı yani onun için giderdim hep maçlara bana samsunsporu o sevdirdi

AllydeenleaR

10 Temmuz 2007, 23:14:16 #24 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2011, 21:14:41 samsuni
Bunlardan dost ayıdan post olmaz  .......

celebi

18 Temmuz 2007, 13:54:37 #25 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2011, 21:16:36 samsuni
Alıntı yapılan: AllydeenleaRBunlardan dost ayıdan post olmaz  .......

evet aynen öyle katılıyorrum.

veis

karadenizde tek takım tek il var oda samsunsporumuz ah bide başarı gelse görecek ibreti alem inşallah o zamanlarda gelecek.

CeLiL_55

Sizler Böyle Diyorsunuz da Trabzon Zaten Samsunun Dostu Ebediyen olamaz olmıcaktırda RizeSporun 2005-2006 Sezonunda Samsuna Verdiği Puanlar unutulmasın RizeSpor SamsunSPor Maçında Hiç Ölümüne Oynamadı Trabzon Gibi Unutmayalım bunları.

King Of The North

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 24 Şubat 2008, 12:29:17
Sizler Böyle Diyorsunuz da Trabzon Zaten Samsunun Dostu Ebediyen olamaz olmıcaktırda RizeSporun 2005-2006 Sezonunda Samsuna Verdiği Puanlar unutulmasın RizeSpor SamsunSPor Maçında Hiç Ölümüne Oynamadı Trabzon Gibi Unutmayalım bunları.

Rizesporun küme düştüğümüz yıl Denizlispora maçı nasıl sattığını 70 milyon gördü,Rize gol atıyor adamların elleri başına gidiyor,Erman Toroğlu bile dünyada böyle gol sevinci görmedim diye ti'ye almıştı hatta.Hepsi aynı al birini vur ötekine.

Sempatik Bengülü

sevmiyorum işte okadar nefret ediyorumki şu trabzonspordan anlatamam