Beton tribünler...

Başlatan edmontdante, 12 Aralık 2008, 13:47:38

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

ben de az çok hatırlıyorum beton tribünleri,babam ve arkadaşları o zaman hiçbir maçı kaçırmazlardı.
beni de alırlardı tabi yanlarına,Çarşamba'dan maça 2-3 saat kala çıkardık ve bir şehir turu yaptıktan sonra stada girerdik,birer karton alıp otururduk...

Burak

kaptan 55

asma köprüden stada gitmek,maça girmek için saatlerce abi önünde girebilirmiyim diye beklemek,maçın sonlarında skorboardun en üst taşına çıkıp kameraya çıkarım diye el sallamak şimdilerde gülüp geçtiğimiz şeyler o zamanlar en zevk aldığımız şeylermiş.

Kodalak

stada saatler öncesinden giderdik babamla, beni girişin hemen üstündeki yere oturturdu,oradan rahat seyrderdim kimse olmazdı önümde,eğer orası doluysa vay babamın haline(babamın laf çakmaları hala kulağımda "eşşekoğlu eşşek çabuk büyüde maçı kendin seyret omzum çürüdü"),babamın beni maça götürmediği zamanlarda evde terör estirirdim(o zaman evin tek erkek evladıydım,şimdilerde saltanat yıkıldı  ;D  )

hey gidi günler heyyy,

erkutdem55

-Araya adam almayın beyler,duvara yanaşalım,tek sıra,abiiiii hop sıra var,ön tarafta yığılmayalım.

Ben en çok bu replikleri hatırlıyorum.O sırada 1 saat beklemenin zevkini maalesef hiçbirşey vermiyor.

mehmet yılmaz

Maça kalabalık gidilirse birkaç kişi bilet kuyruğuna, birkaç kişi de turnike kuyruğuna girerdi. Sonra öbürleri koşup gelirdi biletlerle. Bir de kapıya gelip, henüz bileti gelmeyenler kapı ağzında bekler, geleni geçirirdi. :)

Musti

Araya kaynak yapmayalım beyler.  :D

55.hakan

Duvara yanaşın duvara araya adam girmesin  :)

maço

beton tribunlerden hatıra kalan sadece bir merdiven çıkmak ölümdü.Çok küçükmüşüm galiba

5trawberry

2000 yılında gittiğim ilk maçtı Kocaelispor maçı, hava soğuktu, babam sarmıştı her yanımı maça giderken, maratonun sol tarafı Belediye evleri kale arkasındaydık. O kadar sıktı ki Tribünler. koca basamağa karton serip oturmuştuk.
Bazen sık trbibünleri gördüğümde, aklıma o maç gelir, çünkü o zaman öyle bir atmosferle karşılaşmıştım ki, unutamadım.
1-0 yenilmiştik, üzülmüştüm yenildik diye. Babam da olsun oğlum yine geliriz, bi dahakine yeneriz demişti.
Ertesi gün oldu, babam demişti, Oğlum dün 1-0 yenilmiştik ya, sen üzüldün diye 3-0 biz kazandık demişti.
Nasıl olduğunu anlayamamıştım bi süre..
Sonra anladım ki hükmen 3-0 galip sayılmışız :D

Bizim Market

kapıdan babamla bırlıkte yada bır abıyle onunden gırmek cok guzeldi aklımda o kalmış

edmontdante

Efsane başlık Valla.
Başlık İsmi Mehmet Yılmaz'a ait
Ondokuzmayıs Beton ve sonrasında koltuklu tribünleriyle hatıralara karışacak malesef.Çok anı var,çok özleyeceğiz.Benliğimizin bir parçası.Bazen protokol kapısından girip boş tribünlere baktığında insanın aklından neler geçiyor neler hissediyor neler.

berusa55

31 Ocak 2014, 23:17:15 #72 Son düzenlenme: 01 Şubat 2014, 02:14:41 berusa55
O efsane skorbord hala gözümün önünde. Ufak pencerelerinden kafayı çıkaranlar :) Gol olunca tabela değişti mi değişmedi diye bakar dururduk; hey gidi...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 12 Aralık 2008, 17:57:02

Yılların alışkanlığı olsa gerek, bugün dahi oturarak maç seyretmekte zorlanıyorum. Elimde olsa 90 dk. ayakta izlerim.

Oturmak bize göre değil. Halen aynı fikirdeyim. Belki loca olursa oturur izlerim. :)