SAMSUNSPOR'umuz - Trabzon maçları

Başlatan fat55, 09 Aralık 2004, 21:56:29

« önceki - sonraki »

samet_55

hırsımdan aglamıştım omaç ta .dogruca şimdi 1. hattın bekledigi kavşaga yolun kenarından kaldırım taşlarını söküp t.s otobüse atmıştım ve camları kırılmıştı polis beni ve arkadaşımı bayagı kovalamıştı kaçıpsanayiye izimizi zar zor kaybettirimiştikk hey gidi günler.

jean

su hava yeniden lazim bize gelde kafayi yeme verdigi bide vermedigi penaltilara bak

mehmet yılmaz

Trabzon ekipleriyle olaylı maçlarımız ta 1950'lere dayanıyormuş!!!

2000-01 sezonu

1989-90 sezonu

1986-87 sezonu

1994-95 sezonu 3-1 kazandığımız maç sonrası

mehmet yılmaz

1927

Şu maçı net hatırlıyorum.
O sezon 20 Ocak kazasının ertesi yılıydı ve takım küme düşmüştü.
Ancak küme düşmüş olmamıza rağmen stat tamamen doluydu ve maçı 2-0 kazanınca taraftarlar sahaya inip, futbolcuları omuzlara almıştı. Sebep belli, Trabzon'u yenmiş olmak :)

mehmet yılmaz

kalptenþimþek

kalptenþimþek

21 Temmuz 2011, 18:54:57 #172 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2011, 19:32:44 kalptenþimþek

kalptenþimþek

21 Temmuz 2011, 19:15:29 #173 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2011, 19:28:37 kalptenþimþek
Şu yazıyı bugünlerde okumak buruk bir tat veriyor insana..
Haksızlıklara karşı şerefinden ödün vermeden, temsil ettiği değerleri lekelemeden, sahada rakibinin hakkını gaspedecek en ufak menfaat peşinde koşmadan mücadele eden, doğru bildiği yolda yıllarca yılmadan yürüyen bir takımım var..
Şükürler olsun ki Samsunsporluyum...

mehmet yılmaz

Bu küpürler de tarihteki yerini alabilir

masbene

N'Gonge   >l< >l< >l<
kanadı yer bitirirdi

Sioux

AlıntıTemel ölmüş, Trabzonsporlu olduğu için günahları fazla gelmiş ve cehenneme konulacaksın denilmiş. O da, "fark etmez, bize her yer Trabzon" demiş. Bu fıkrayı biliyorsunuz ama onun devamı da şöyleymiş, Temel'in bu cevabı üzerine cehennemin kapısında bekleyen bir zebani bıyıklarını burmuş ve Temel'e göz kırparak "ama burası her yer değil" demiş...

samuray

ne günlerdi o efsane takım ya kuruluş yılındaki ilk kadromuz sanki tekrar o yıllara götürdü beni bu sayfa inşallah tekrar yakalarız o güzel günleri

Sioux

Gerizekalılar kendi kalecilerine pet şişe attılar :)

Sioux

Anti İstanbulmuş..
Peh!!!

Bu nasıl bir megalomanlıktır?
Verin kupasını Bekir Godalak Başganın.  ;D ;D