SAMSUNSPOR'umuz - Trabzon maçları

Başlatan fat55, 09 Aralık 2004, 21:56:29

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

binikalamadım

2001/2 maçı sonrası rize Samsun düşmanlığı başlamıştı sonra rizeliler işin aslını öğrenince trabzonsporun şike yaparak ligde kaldığı ortaya çıkınca uzunca bir süre rize trabzon arası oldukça bozuktu şimdi yine kanka oldular...o maçı Samsunspor 1-0 alsaydıki hakem ve trabzon yalakaları buna izin vermedi normalde 4-0 bitecek bir maçtı trabzonspor küme düşecekti..

erkutdem55

Bülent Yavuz'un Sadık İlhan'a telkinde bulunduğu maç farklı maç.O  maçta celil'i ceza sahasında indirmişlerdi.Yıllar sonra o penaltıyı veremedim,Bülent Yavuz Travzan puan kaybetmesin demişti bana maçtan önce,dedi canlı yayında.2-1 kaybetmiştik,kırmızı da göstermişti bize uyduruktan.O penaltı pozisyonu hala gözümün önündedir.
Ergül Yücedağ'ın meselesi ise yurtdışından getirilecek bir matbaa makinesi için M.ali yılmaz'ın aracılık edecek olmasıydı.O maç anlatılamayacak kadar kara bir maçtı.Babamın tellere doğru yüklenmesini hiç unutmadım,insanların çime inmek için maratonda nasıl çıldırdığını yaşayanlar bilir.

kalptenþimþek

03 Nisan 2011, 13:16:56 #138 Son düzenlenme: 03 Nisan 2011, 13:28:56 kalptenþimþek
Maratonun sağ tarafındaydım..Tribünlerde kendinde olan bir insan evladını hatırlamıyorum..En aklı başında olan Samsunspor taraftarı bile sağduyusunu kaybetmişti..Bütün olayların sorumlusu Ergül Yücedağ idi..Kendisi de dahil kimse çıkıp Yücedağı savunmadı, savunamadı!..
Bu olaylı maç konuşulurken gerek geçen zaman, gerekse trabzon maçında yaşanan olaylardan dolayı herkesin unuttuğu bir önceki hafta oynadığımız G.saray maçı var..Takımımız oldukça formdaydı..Bir önceki haftada Karabükü beş golle geçmiştik. Gsaray liderdi ve yendiğimiz takdirde son haftaya kadar şampiyonluk kovalayacaktık..Maç alisamiyende karla kaplı bir zeminde, lapa lapa yağan karın altında oynandı..Öne de geçtiğimiz maçta hakem Hasan Ceylan gsaraya üç penaltı vermişti..Arif'in kaygan zeminde ceza sahasında kendisini bıraktığı her pozisyonda düdüğünü çalmıştı..Ardından bu trabzon maçı...Hasan Ceylanın şansı maçın alisamiyende oynanmış olmasıydı.. aslında zihniyet olarak Ceylan ve Yücedağ arasında hiç bir fark yoktu..Sadece alınan bir görev vardı...Samsunspor kaybedecekti..Yaşanan bu travma ardından gelen saha kapatmalar üç puan silmeler ve yaşanan puan kayıpları neticesinde yarışa havlu attık..Aradan neredeyse yirmi yıl geçti..yaşananlar aklıma geldiğinde ilk günkü öfkem ruhuma sirayet ediyor..Bugün bile ilk günkü nefret dolu halimle sebep olanlara lanet okuyabiliyorum..

kaptan 55

bu topiç yalan olur,

2011-2012 olaylı SAMSUNSPOR-ts maçı'na hoş geldiniz..

Kaya

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 03 Nisan 2011, 10:41:36
Bülent Yavuz'un Sadık İlhan'a telkinde bulunduğu maç farklı maç.O  maçta celil'i ceza sahasında indirmişlerdi.Yıllar sonra o penaltıyı veremedim,Bülent Yavuz Travzan puan kaybetmesin demişti bana maçtan önce,dedi canlı yayında.2-1 kaybetmiştik,

İndirilen Papen Mustafaydı.

sadece55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 03 Nisan 2011, 23:02:04
bu topiç yalan olur,

2011-2012 olaylı SAMSUNSPOR-ts maçı'na hoş geldiniz..

abi kimbilir o maçta nasıl bir ruh haliyle olacağız...engin abi de bir güzellik hazırlar onlara

babasamsunlu

Sanırım o maçta 50 metreye 150 metre burası her yer değil pankartı yazarız alemin gözünün içine sokarız... ;)

Bide ben tutuklanırım..Avukatlarım beni kurtaramaz çünkü onlarda tutuklanır  ;D ;D ;D ;D

cembaba

Abi süper olur... O maratonu komple kapatacak şekilde " BURASI HER YER DEĞİL " tüylerim şimdiden diken diken oldu.

sadece55

o zaman pamuk eller cebe diyip hazırlıklara başlasak mı :)

lucarelli

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 06 Nisan 2011, 10:47:33
Sanırım o maçta 50 metreye 150 metre burası her yer değil pankartı yazarız alemin gözünün içine sokarız... ;)

Bu muhteşem bir fikir de menteşoğlu gibi bir başkan olmadığı sürece o pankartı biraz zor sokarız tribüne.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: lucarelli - 06 Nisan 2011, 17:53:35
Bu muhteşem bir fikir de menteşoğlu gibi bir başkan olmadığı sürece o pankartı biraz zor sokarız tribüne.

Allahın izniyle yapılır ve sokulur kardfeşim sen raat ol ;)

kalptenþimþek

Ayberk

Allah'ım ilk maçı trabzonda olsun da, o haysiyetsizlere deplasman yasağı gelsin, nooolur be noooolur :D

jean

cok erken konusmayalim once bi cikalim hayirlisyla