Eski Samsunspor onbirleri

Başlatan timofte, 27 Aralık 2005, 18:13:00

« önceki - sonraki »

timofte

Tarih iyi okunduğunda Samsunsporumuzun Türkiye'de en büyük potansiyele sahip kulüplerin başında geldiği görülecektir. burada eski kadroların resimlerini hem paylaşalım hem yorumlayalım istedim.

1994-95 sezonuna dair elimdeki bir resmi ekliyorum.

Stelea - Timofte - Faruk - Fevzi - Kasım - Ercan
Vural - Bünyamin - Celil - Serkan - İmdat.

jean

gercektende futbolcu konularinda basariliyiz ancak su son yillarda pek yok onuda ekonimiye bagliyorum

Clint_Eastwood

Eklediğin bu resim için çok teşekkürler Timofte...Bu kadro ben dugulandırdı ve o eski güzel günlere götürdü... İzlediğim en iyi Samsunspor kadrosudur diyebilirim...

timofte

Alıntı yapılan: "Clint_Eastwood"Eklediğin bu resim için çok teşekkürler Timofte...Bu kadro ben dugulandırdı ve o eski güzel günlere götürdü... İzlediğim en iyi Samsunspor kadrosudur diyebilirim...

rica ederim sevgili clint,
resim çok iyi hatırladığım vanspor maçının ilk onbiri.

94-95 sezonu 2.hafta maçında ligin yenisi van ile karşılaşmış, 2-1 kazanmıştık. ilk golü Timofte, yaklaşık 25 metre uzaktan sert bir şut ile kazandırmıştı hatta. tribünler tıklım tıklımdı. sahamızdaki ilk maçtı, ilk hafta da kocaeli'den 0-0'lık sonuçla dönmüştük.

1994-95, ilerleyen haftalarda iyi motive olamadığımız bir sezon olmuştu, ve sonuçta 8.bitirmiştik. aslında en kaliteli kadrolardan biriydi. Kupada ise yarı finale kadar çıkmış trabzon'a elenmiştik.

Clint_Eastwood

Vanspor maçında Daniel Timofe bir de penaltı kaçırmıştı...Maçı Erol Ersoy yönetmişti. Bu maçı B.evleri tarafındaki kale arkasında izlemiştim. Daniel Timofte'nin ilk golü çatala girmişti ve yaklaşık 25 metreden vurmuştu... Ne güzel günlerdi...

samet

eskiden samsunspor dedinmi çarşambada akan sular dururdu.ben idda ediyorum biz çok büyük bir kulübüz bizim bir mazimiz var.eskiler bilir...

south_london

Alıntı yapılan: "samet"eskiden samsunspor dedinmi çarşambada akan sular dururdu.

çarşambada hala duruyor akan sular sende bilirsin. :wink:

jean

abi nasil bir arsiv olen futbolcularin fotosumu var

jean

kume dusecegimiz senede 4 nun fotografi vardi kemeiklerimiz sizliyor yaziyordu arabalara dukkanlara falan asmislardi

ozgur.tasci

Peki ya 1999-2000 sezonundaki kadraoda kimler yoktu ki

Kalede: Alloum
Defansta : İmdat Güngör Vural Erman
Orta Sahada : Tümer Calil Eprianu İsmet
Forvette : Serkan İlhan

mehmet yılmaz

Ertuğrul, Antalya deplasmanında gol arıyor...

Samsunspor 1997-98
ayaktakiler:ismet taşdemir, serkan aykut, cenk işler, allum buker, faruk, ercan

oturanlar:vural, imdat, celil sağır, tümer metin, sinan yeşil

Samsun'da oynadığımız ve 2-1 kazandığımız Trabzonspor maçı kadrosu. Gollerimizi Serkan ve İsmet atmıştı. Özellikle İsmet'in orta sahadan attığı gol unutulmazdı.

Samsunspor-Ankaragücü

Samsunspor-Gaziantepspor

Samsunspor 2003

Samsunspor-Gaatasaray: 1-0 2004 Samsun

mehmet yılmaz

V.Terranova

V.Terranova

V.Terranova