Her Liseye Bir Samsunspor Kitabı - Liselerde Samsunspor Okutulacak

Başlatan mehmet yılmaz, 01 Ocak 2011, 01:10:52

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Yayınevinin elinde 200 adet kitap kalmış. Son bir fiyat aldık ve Samsun Ticcaret Sanayi Odası ile irtibat kurdum.
"Her Okula Bir Samsunspor Kitabı" adlı bir kampanya yapıp, kitapları satın alacak ve doğrudan İl Milli Eğitime verecekler, böylece hem ilk baskıyı bitirmiş olacağız hem de pek çok okulun kütüphanesinde bir Samsunspor kitabı yer alacak.

Hallederiz denildi; inşallah bir sorun olmaz, olacağını da sanmıyorum...
Ocak ayı içinde bu iş biter Allah'ın izniyle ve sonrasında ikinci baskı için çalışmalara geçebiliriz.

fatih55ankara

Ayberk

Mehmet abi çok aradım, OMÜ'nün merkez kütüphanesinde bulamadım kitabı. Eğer imkanımız olursa oraya da bir tane alabilir miyiz?

celebi

Burak

Kitabı aldığımda siteye üye değildim internetten Türk İktisat Tarihi kitabı alıyordum kitap çıkacağını duymuştum baktım alışveriş yaptığım sitede var onuda alayım dedim bari ama öylece 6 ay durdu Samsun'a geri döndüğüm sırada okudum normalde çok hızlı kitap okuyan biri değilim ama çalışmama rağmen 3 saatte okudum süperdi .

maraton

Ayberk

Alıntı yapılan: Burak - 01 Ocak 2011, 12:00:48
Kitabı aldığımda siteye üye değildim internetten Türk İktisat Tarihi kitabı alıyordum kitap çıkacağını duymuştum baktım alışveriş yaptığım sitede var onuda alayım dedim bari ama öylece 6 ay durdu Samsun'a geri döndüğüm sırada okudum normalde çok hızlı kitap okuyan biri değilim ama çalışmama rağmen 3 saatte okudum süperdi .

Abi senden korkulur :P

Burak

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 01 Ocak 2011, 09:37:32
Mehmet abi çok aradım, OMÜ'nün merkez kütüphanesinde bulamadım kitabı. Eğer imkanımız olursa oraya da bir tane alabilir miyiz?

Güzel bir düşünce, birkaç tanesini almaya çalışırım gelecek olan kitaplardan; iletirim sana.
İl Halk Kütüphanesine de vermiştik bir tane.

Ayberk

Tamam abi, eğer böyle bir şey gerçekleşirse güzel olacağı düşüncesindeyim ben de, teşekkürler

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: celebi - 01 Ocak 2011, 11:18:11
ben de var 50 tlye satıyorum :D
abi o kıtaplar benım nereye satıyon ya  :) sakla alcam onları senden  :D

GökhanÇağlar

konya da bir kitapçıda gördüm,aslında başka bir kitap arıyordum ama görünce hemen aldım.ilk baskı kaç adet basılmıştı?

maraton

3 günde çok be burak'ım, mehmet abinin kitabı derlemesi !!! (yazması değil,çünkü kendisi aksini iddia etse de kitap yazmadı,derledi ) o kadar sürmedi, kes,yapıştır,olsun sana derleme,bi salı akşamı başladı perşembe sabah bitirdi derlemeyi !!  :P :P :P :P

mehmet yılmaz

Kitabın en güzel tarafı içinde bir kere bile Maraton'un adının geçmemesi ldu; bu yüzden bir başyapıt sayılabilir :)  :-*

İlk baskı 1.000 adetti. Zaten ben anlamıyorum, herkes kitabı alıp, okuduğunu iddia ediyor da birader, kedi buradaysa ciğer nerede, ciğer buradaysa kedi nerede? :)

kalptenþimþek