"Yazarlar" bölümü yeniden aktif ..

Başlatan yönetici, 22 Haziran 2006, 11:12:28

« önceki - sonraki »

yönetici

Sitemizin "yazarlar" bölümü bir süredir aktif değildi. Kısa süre içinde farklı isimlerden Samsunspor yazılarını bu bölümde yeniden görmeye başlayacaksınız.

Yeni dönemle birlikte Zaman gazetesi yazarı ve eski kalecimiz Fatih Uraz, Zaman-Sporvizyon yazarları Mehmet Yılmaz, Necati Kola, Aksiyon dergisinden Fatih Vural, Radikal yazarı Tanıl Bora yazılarıyla sitemize katkıda bulunacaklar. Ayrıca ulusal medyadan misafir yazarlar da zaman zaman Samsunspor yazılarını bizimle paylaşacaklar.

Tüm Samsunspor Taraftarına içten sevgi ve saygılarımızla.

oğuzhan55

Bütün Samsunspor taraftarları için hayırlı olsun.Emeği geçen herkese teşekkürler.

jean

boyle yenilikler guzel taninmis kisilerin bizim siteye katilmasi guzel hayirlisi

mican 55

samsunspordaki gelişmeleri güvenilir kaynaklardan öğrenme imkanı saglayacagı için önemli.emegi geçen herkese sonsuz teşekkürler

kadir55ist

selam
sitemize ve samsunsporumuza hayırlı olsun. bu siteye samsunspor için bir harf bile yazanları seviyor ve kutluyoruz.

Bafralı

Alıntı yapılan: "admin_"
Yeni dönemle birlikte Zaman gazetesi yazarlarından eski kalecimiz Fatih Uraz, ve Samsunlu Sporvizyon yazarı Mehmet Yılmaz da sitemize katkıda bulunacaklar.

vay be işi baya ilerletmişiz.
Hürriyet gazetesinde bir Mehmet yakup Yılmaz var. O mu yazacak?

yönetici

Alıntı yapılan: "Bafralı"
Hürriyet gazetesinde bir Mehmet Yakup Yılmaz var. O mu yazacak?

sevgili Bafralı, Hürriyet değil Zaman gazetesi Sporvizyon ekinde yazan Samsunlu spor yazarı Mehmet Yılmaz. Zaten ilk yazısını bize uılaştırmış durumda kendisini tanıtarak yazıya başlamış..

jean

lucapicola

Alıntı yapılan: "jean"peki bu sahis samsunsporlumu

İlk yazısını okudum öyle görünüyor.

salihcakir

bence de bu yazarların sitemizde boy göstermeleri çok ama çok iyi olacak. kaleminin hakkıyla ulusal basında önemli yerlere gelmiş isimlerin yazıları ana sayfamızı daha renkli, daha şık, daha cazip hale getirecektir.

Bu sayede samsunspor.biz grubu hem samsunsporumuza hem de türk futboluna katkıda bulunmak anlamında daha da aktif bir kimliğe bürünecektir.

Bu anlamda, başta Mehmet Yılmaz olarak üzere, yazılarıyla sitemize seve seve katkıda bulunacağını beyan eden yazar abilerimize, ve tabiki her geçen gün sitemizin daha iyiye gitmesi yönünde çalışmalarından ötürü sitemiz yöneticisine canı gönülden teşekkür ederim.

ölümüne 55

ADNAN YAVUZ abimizin komşu şehirler ile ilgili yazısı tüylerimi ürpertti :o
samsunsporumuzun komşu şehir amasyada bu denli bi etki bırakacağını hiç tahmin etmezdim :wink:

King Of The North

Şu eski günlere dönebilsek yazar sayımız da artar taraftarımız da.Usta kalemlere hoşgeldiniz diyorum inşallah eleştiriyi de getirirler ki yöneticiler başta olmak üzere herkes kendine çeki düzen verir.Saygılar.

taylan gezgin

Samsunspor.biz sitesi son derece güzel hazırlanmış. Mehmet YILMAZ' ın katkılarıyla yazarlar bölümü de nefis olacaktır. Samsun böyle bir yazar çıkardığı için sevinmelidir..

kerem55

ilk üç yazıyı okudum güzel şeyler var hoşuma gitti

hasselbaink

üye değildim ama siteyi uzun süredir okuyordum
bazı yazarların olması çok iyi olmuş

emeği geçen herkese teşekkürler