Astral Seyahat

Başlatan SAMSUNuLaNN!, 09 Nisan 2010, 17:02:38

« önceki - sonraki »

SAMSUNuLaNN!

09 Nisan 2010, 17:02:38 Son düzenlenme: 09 Nisan 2010, 23:34:10 Ant55
AlıntıBurda anlatıcaklrımı bızaat ben denemiş bulunmaktayım bir çok konuda alıntı yapılmış ama burda ben kendı klavyemden ıletıcem size.Astral seyahat ruhun bedende ayrılarak seyahat etmesıdır pekı bu iş nasıl oluyor ?? bunu yapmadan once eğer vucudunuzda sizi sıkan (yuzuk,kolye,Pantalon,Body) bunları çıkartın bunlar sızı rahatsız eder ve ruhun bedenınızden ayrılmasını zorlaştırır kısacası adepte olamazsınız.Gelelım nasıl yaptğmıza ılk once yatağa yatıorz ama oncelıkle astral seyahat yapmadan 3 saat once bsı yemememız olması gerekır çunku bole bı durumda karnınızda sındırım çalışması varken adağte olmazsınız yatağa uzanıoruz erkekler mumkunse altınızda boxer olmasını tavsıye ederım daha rahat oluor adapte..kızlar için kısa bi şort olabılır
Aşamalar:

1.Yatağa yatıoruz ellerımızı avuçları yatağa gelıcek şekılde ve vucudumuza deymeycek şekılde yana doğru açıoruz ayaklar içinde aynı kural geçerli ayrık olucak.
2.Yatakdayken ılk once GÖZLER AÇIK bir biçimde nefes alıp verıoruz rahatlıoruz yanı kendınızı koltuğa yayın başınıza yastık almayın yuzunuz 90 derece yukarı baksın.
3.Bakın bura onemlı ne gece lambası ne bir lamp ışığı hiç bir ışık açık olmuyacak saatın bıle pılını çıkartın hiç bir ses olmuycak..!!!!
4.Bura önemlı astarl seyahatı gece 2-3 gbı yapın zifili karanlık bı ortamda.
5.Yatakta rahatlayın zıhnınızı boşaltın ogün içerısınde yaptığınız şelerı dusunmeyın ııcınızden şarkı soylemeyin,normal yaşama dair hiç bişi geçirmeyın içinizden sadece astral seyahate çıkıcam buna ınanıorum gıbısınden şeyler soyleyin bazı sitelerde içinizden meleklerım sıze ınanıorum astaral seyehat yapmaya nıyet ettım bana yardım edın gbı şeler soyleyın dıo ama szcede sçma dılmı ..?
6.Evet başlayalım en ıyısı (: yatağa yattık zıhnımızı boşaltıyoruz ve bakın dıkkat edın belımızden aşağısının uyuştuğunu hıssetmenı gerekıyor vucudunuzu hiç biş şekilde hereket ettırmeyın ınanın siz belden aşağısının uyuştuğna ınanırsanız sadece 9-10 saniye snra uyuşucaktır bakın bacaklar uyuştuktan sonra gözlerımızı kapatıyoruz ve bacaklarımızı hayal edıyoruz bunu yaparken gozunuzdekı karanlık sağa sola sallanma vucutta ıstem dışı hareketler ,titreme ve karıncalanma olabilir. Bunlar doğru yolda olduğunuza işarettır.
7.Bakın bir sure sonra beynınızden sesler gelıcek sankı dersınızkı kafamda motor var ole bi ses korkutucu deıl yani BURAYA DİKKAT eğer çın sesı duyarsanız beyınınızde (hani biri sizi konuşur kulağınıza tiz bi ses gelirye o sesın beynınızden duyulduğunu düşünün)o sesı duyarsanız anlayınkı çok yaklaştınız ve sakın korkmayın gozlerınızı açmayın.!!!! devam edin hiç bişi olmuycak emin olun.

8.Şimdi beynınızde şunu hayal edıyosunuz dıyelım bacaklar guney yonunde başınız kuzey yonundeyse aslında ters yattığınızı düşünün yanı şuankı yatma şeklınızın tam tersini yattığnızı ılk once bunu hayal etmek zor olucak beyin sizle zıtlaşıcak hayır bu şekılde yatıorsun dye fakat bu zıtlaşmayı sızın yenıp bunu ona ınandırmanız gerek.!

9.Bunuda yaptık sonra şunları düşünün a)Bi iple yukarı doğru çıktığınızı b)Bir merdivenle yukarı doğru çıktığınızı c)Birden doğrulup ayağa doğru kalktığınızı c)BU TAKTİK YENİDİR suyun altında boğulduğunuzu yukarı doğru çıkamadığınızı ayaklarınıza yosunların dolandığını ama bu teknığı yaparken tam nefes alıp vermeyın d)Aslında yuzunuzun tam onunde tavan olduğunu(bu teknık etkılıdır) e)VE EN ONEMLISI SIZIN ODADAKI GORUNTUNUZU HAYAL EDIN YANI KENDINIZI YATAKTAN GORUN ODAYA KUŞ BAKUŞI BAKIN..!

10.Evet son aşama bakın gözünüze beyaz bir ışık ve ya goruntu gelicek o ışığa doğru gıdın görüntü gelırsede korkmayın bakın içinizden bişi duşunmeyın aha oluyor lan vallaha oluyor hadi bvaşlıoruz gıbısınden bsı dusunmeyın her şeyı akışına bırakın...inanın her şey guzel olucak korkulucak bişi yok

11.Madde 11 de şunu hatırlatmak ısterım bakın hiç bir kötü yanı yok bunu yaparken kalp atışınız hızlanacağı için KALP HASTALARI SAKIN DENEMESIN..nasıl geri dönücem diyosanız astral yaşamda kendınızı bır yerden atın ve ya gerı donmeyı düşünün kendinizi bedenınızde bulucaksınız.

BELİRTİLER:Şimdi bu dediğim şeleri yaparken oluşan beliritleri söylücem avuçlarınızın aslında yukarı doğru donuk olduğnu hıssdıceksnz ..ayağınız kolunuz elınız sız ıstemeden hareket edeblr ...karıncalanma..aşırı üşüme ve ya terleme..sarsılma..gözde ışık görme..ve kişiye gore bağlantı esnasında sesler duyabılırsn .bu sesler ne dye sorucak olursanız eğer ses duyarsanız bu urkutucu bı ses olabılır nasıl bı ses dye sorucaksnz (: kulağınıza sızın korkablceğiniz sesler gelıcek.! Ama korkmayın devam edın o seslerden 4 sanıye snra astral hayatta olucaksınız..Tekrar belirtiyorum korkmayın hiç bir yan etkısı yoktur

EĞER BANA SEN DENEDINMI DYE SORUCAK OLURSANIZ BEN DÜN 3.DENEMEMI YAPTIM VE IŞIĞI GORDUM FAKAT KORKTUĞUM İÇİN GÖZLERIMI AÇTIM VE BİDAHA ADEPTE OLAMADIM..BEN KULAĞIMA GELEN URKUTUCU ESLERİ DUYMADIM ÇUNKU HERKES DUYUCAK DYE BŞİ YOK BUGUN SAAT 4.00 DA 4.DENEMEMI YAPICAM BU KEZ OLUCAĞNA INANIORUM..size yazdığım her şeyı ben denedım ve yazdığım butun belirtileri (ses hariç)hissettım tekrar tekrar soyluorum korkmayın,,

Şimdi konunun sonuna gelelım yaklaşık 1 sattir bu yazı için uraşıorum hepsi kendı klavyemden çıkmştır hiç bir şekılde bi yer kopyala yapıştır yapılmamıştır bir repi veya teşekkürü hor görmeyin Saygılarımla....(Not:Uykunuz varken yapmayın uyuya kalırsınız eğer sorularınız olursa pm den ulaşın iigeceler..)
,

SaLvo

09 Nisan 2010, 23:31:16 #1 Son düzenlenme: 09 Nisan 2010, 23:34:33 Ant55
bu yukarda yazanları bu gece kim yapar :D

Dartagnan

SaLvo