Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

eprianu

Sanırım haber1965.com un sahibi. Profilinde direk öyle yazıyor. Başkan işini bilir bunlara karşı. :)

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: eprianu - 16 Temmuz 2018, 20:32:05
Sanırım haber1965.com un sahibi. Profilinde direk öyle yazıyor. Başkan işini bilir bunlara karşı. :)

Aynen başkan halleder hepsini de durduk yere günah sahibi ediyorlar insanı :) tesislere elini kolunu sallaya sallaya girip, kafasına göre video çekince sıkıntı yok ama en ufak bir kısıtlama sonrasında dansöz gibi kıvırıyorlar.100 liraya site kuran herifler gazetecilik taslıyor memlekette.Boyundan büyük laflar ediyor arkadaş haberi yok.İlla yırtık dondan çıkar gibi çıkacaklar bi bitmediler anasını satayım.boylelerini değil tesise stada almayacaksın.isleri güçleri fitne fesat başka bir şey değil

Shane_Falco

1   SAMSUNSPOR   -   AMED SPORTİF FAALİYETLER   
2   GÜMÜŞHANESPOR   -   SAMSUNSPOR   
3   SAMSUNSPOR   -   SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR   
4   EYÜPSPOR   -   SAMSUNSPOR       
5   SAMSUNSPOR   -   ANKARA DEMİRSPOR       
6   İNEGÖLSPOR   -   SAMSUNSPOR       
7   SAMSUNSPOR   -   GAZİANTEPSPOR       
8   BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR   -   SAMSUNSPOR       
9   SAMSUNSPOR   -   KASTAMONUSPOR 1966       
10   BAYRAMPAŞA   -   SAMSUNSPOR       
11   NİĞDE BELEDİYESPOR   -   SAMSUNSPOR       
12   SAMSUNSPOR   -   KEÇİÖRENGÜCÜ       
13   SARIYER   -   SAMSUNSPOR       
14   SAMSUNSPOR   -   HACETTEPE SPOR       
15   UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.   -   SAMSUNSPOR       
16   SAMSUNSPOR   -   GRANDMEDICAL MANİSASPOR       
17   SAKARYASPOR A.Ş.   -   SAMSUNSPOR

evolution55

jean

son hafta sakarya kotu olmus insaallah o zamana kadar is biter yinede cok erken konusmak icin

Karabudun

Alıntı yapılan: jean - 17 Temmuz 2018, 19:54:30
son hafta sakarya kotu olmus insaallah o zamana kadar is biter yinede cok erken konusmak icin

Aksine müthiş olmuş. En çok buna sevindim. Sezon boyunca bizden beklenen performansı ortaya koyarsak işimiz son haftalara kalmaz. Mersin İ. Yurdu'nun şakşakçısı Sakarya'nın akıbeti ise muhtemelen bizim inisiyatifimize kalır ki aman ALLAH! Benim dualarım o yönde. İnşallah ocağımıza düşecekler.

evolution55

Alıntı yapılan: Karabudun - 18 Temmuz 2018, 11:34:20
Aksine müthiş olmuş. En çok buna sevindim. Sezon boyunca bizden beklenen performansı ortaya koyarsak işimiz son haftalara kalmaz. Mersin İ. Yurdu'nun şakşakçısı Sakarya'nın akıbeti ise muhtemelen bizim inisiyatifimize kalır ki aman ALLAH! Benim dualarım o yönde. İnşallah ocağımıza düşecekler.

mersin maçını maalesef mersinlilerin arasında izlemiştim. sinirden bu kadar kendimi yediğim başka bir an hatırlamıyorum!!!

Shane_Falco

Sanırım Elazığspor'un kapanması, çekilmesi gibi durumlar ortada dolaşıyor.
Böyle bir durumda Elazığspor yerine bizim devam etme durumumuz olabilir mi ?

Ayberk

Sadece Samsunspor

Malum 2.ligde mac yayini yok. Acaba bizim yonetim bu ise el atarmi. En azindan iyi bir kamera ve kameramanla maclar face uzerinde canli yayinlanabilir mi. Yonetime iletebilecek kimseler varsa bi iletsin en azindan oyle bisey yapilabiliyormu bilelim.

salihcakir

18 Temmuz 2018, 18:05:15 #46705 Son düzenlenme: 18 Temmuz 2018, 18:12:45 cembaba
Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 18 Temmuz 2018, 17:28:02
Malum 2.ligde mac yayini yok. Acaba bizim yonetim bu ise el atarmi. En azindan iyi bir kamera ve kameramanla maclar face uzerinde canli yayinlanabilir mi. Yonetime iletebilecek kimseler varsa bi iletsin en azindan oyle bisey yapilabiliyormu bilelim.

youtube üzerinden canlı yayın planlanıyor.
alternatif olarak samsun yerel kanallarından ekipmanı(canlı yayın aracı, kamerası, vs) yeterli olanlar ile de görüşülecek.

cembaba

Alıntı yapılan: salihcakir - 18 Temmuz 2018, 18:05:15
alternatif olarak samsun yerel kanallarından ekipmanı(canlı yayın aracı, kamerası, vs) yeterli olanlar ile de görüşülecek.

abi biz gurbettekiler için süper gelişme.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: salihcakir - 18 Temmuz 2018, 18:05:15

Tesekkurler

AhmetDenizci

Giyilecek iki forma görseldekiler, şu an da diğer iki forma için facebook sayfasından oylama yapılıyor.

evolution55

arma dijital baskı mı kabartma mı olacak?