Ak Parti İl Başkanı Adem Güney Oldu!..

Başlatan Sercan, 04 Temmuz 2009, 18:47:29

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 04 Temmuz 2009, 20:31:29
O zaman bu bölümde Samsunspor'un yararına ya da Samsunspor'la ilgili olmayan bir konu paylaşmayalım.Bugün Samsun'da gündem oluşturan bir konu olduğunu düşünüyorum.Ama kesinlikle gereksiz bir konu değil...

kesinlikle doğru sevip sevmemen önemli değil önemli olan Samsun için konunun önemi ciddiyeti...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Şahsen ben samsun dan haber olacaksa faydalı bir haber olsun isterim.zaten doğru dürüst bir haber duyamıyoruz.bu haber bana sanki başka bir ilin haberi gibi geldi.habere konu olan şahıslardan dolayı?

Kais

tok'un kazanmamasına da sevindim.hiç kanım ısınmıyor o adama

cembaba

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Temmuz 2009, 18:54:11
bize ne yaa bunlardan ne yarar gelmişte. seçilse ne olur zaten sevmiyorum bu partiyi

beşnumara

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 04 Temmuz 2009, 20:27:28
''çok gereksiz bir başlık'' yazısında bir saçmalık algılıyorsan, boşuna üniversite okuyorsun sen...

Muhattap olunacak adam değilmişsin, yazık sana...
:D :D
gülüyorum neden gülüyorum? çünkü hala saçmalıyosun.bu partiye karşı olduğunu belli ediyosun.ben de sevmiyorum, tasvip etmiyorum ama samsun için bu insanlar önemli insanlardır,samsunun kaderini,samsunsporun  kaderini belirleyen insanlardır ve başkanlık seçimi yapıldı.bu haber samsunspor.biz forumuna açılmadı, teoman abi başlığına açılmadı, maçlarımız başlığına açılmadı, genel futbol forumuna açılmadı, tribün başlığına açılmadı ve gereken başlığa açıldı. "çok gereksiz bir başlık" ile ne demek istiyosun sen? maksadın kelime oyunu ise ben o oyunlardan anlamam.evet dediğin gibi boşuna üni. okuyorum ben. kimine göre muhatab olunacak adamımdır kimine göre değilimdir.yanlış konuşuyosun kelimelerini yanlış seçiyosun

Oflu

55Sercan55 kardesimi destekliyorum! Samsunumuz ile ilgili bir bölüm acilmis ve ekonomik, siyasal, kültürel ve sosyal bütün gelismeler paylasiliyor burada. Madem konu gereksiz ozaman bölümü komple kapatalim, tam olsun. Partiyi sevmiyorsunuz diye, Parti hakkinda haber yapilmayacakmi?

Haberi begenmeyen, yorum yazmaz olur biter. Tepkisini gösterse bile seviyeli bir sekilde ve en önemlisi, haberi foruma tasiyan arkadasa saygisizlik yapmadan gösterir.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bunlar samsunun kaderini değil kadersizliğini belirler.gördük kaç yıl oldu samsunun kaderini ne kadar değiştirdiler.öyle tabela çakmakla kader değişmiyor.kaç tane proje getirdiler samsuna.herkes artı yorum yapacak diye bir kaide yok.

HoliganSamSunLu

samsunsporun konu alınmadığı siyasi haberlerin yayınlanmasını hoş bulmuyorum başuna tartışma yaratmaktan başka hiçbir yararı yok

Kais

safser

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

tankut

.. Aday bolluğu yuzuden başbakan Samsuna gelmedi , Sakarya İl kongresine gitti ..

Ertesi günde tarabzon il kongresine gitti...İşte Samsuna verdikleri değer

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: tankut - 06 Temmuz 2009, 15:07:10
.. Aday bolluğu yuzuden başbakan Samsuna gelmedi , Sakarya İl kongresine gitti ..

Ertesi günde tarabzon il kongresine gitti...İşte Samsuna verdikleri değer
hala bu zihniyetlerden fayda bekliyorlar hizmet bekliyorlar.

kaptan 55