Ak Parti İlkadım Adayı Süleyman Kaldırım'dan Samsunspor'a destek sözü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Şubat 2009, 00:26:20

« önceki - sonraki »

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Şubat 2009, 01:06:12
Süleyman Kaldırım kongrede, "yeni dönemde Samsunspor için para toplamak yerine kalıcı gelir sağlayan büyük projelere imza atacaklarını" söyledi. Hatta "ben çok fazla söz veren bir insan değilim ama buradan açıkça söz veriyorum" dedi. Fuat Köktaş ise "adaylara eyvallah ama halihazırda başkan olup da halen vaat edenlere ne diyeyim? dityerek cevap verdi.

Valla eğer yine yardım yapmazsa ifadeler tutanak altında artık. Adama hesabını sorarlar.

Clint_Eastwood

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Şubat 2009, 01:06:12
Süleyman Kaldırım kongrede, "yeni dönemde Samsunspor için para toplamak yerine kalıcı gelir sağlayan büyük projelere imza atacaklarını" söyledi. Hatta "ben çok fazla söz veren bir insan değilim ama buradan açıkça söz veriyorum" dedi. Fuat Köktaş ise "adaylara eyvallah ama halihazırda başkan olup da halen vaat edenlere ne diyeyim? dityerek cevap verdi.

Samsuni Abi dikkat ettiniz mi "adaylara eyvallah ama halihazırda başkan olup da halen vaat edenlere ne diyeyim?" cümlesinsen sonra Sn. Kaldırım'ın yüzünde bir renk değişikliği oldumu?

HaSaNCaN

kaldırım geçsin bu işleri gaziye ne yapmışda Samsunspora yardım yapacak. hiç inandırıcı değil.

ramcQ_55

fuat başkan da bi zamanlar akparti il başkanıydı fuat başkan ki ii bilir samsunu bişeyler yapamıyosa
demekki bu işlerin içine girince ne olduğunu anlıyolardır yanlızlığı sahipsizliği kimlerin konuşupda sözlerini yerine getirmediği herhalde görmüşdür

Sercan

Süleyman Kaldırım ancak kaldırım yaptı başka bir şey yok zaten...

Ertuğrul Sağlam

1. süleyman bey'e gazi belediye başkanı iken yardım etmemesi için engelmi vardı
2. 21 Şubattaki kongreye neden gelmedi engelmi vardı.
3. baktın bütün adaylar Samsunspordan bahsediyor sende dedin iki kelimede ben edeyim

yemezler süleyman bey kandıramazsın Samsunspor taraftarını yaptıkların yapacaklarının teminatıdır geç o işleri geç işiniz gücünüz yandaşlarınıza ihale vermek birde eş dost akraba falan falan insanları doyurmak sen önce Gazi belediyesinin 1 trilyonu ile 5 yılda samsunda kimleri ağırladın sen önce bunun hesabını ver az değil yaa 1 trilyon para ile sayın başkan misafir ağırlamış konaklama ve yemek bedeli şimdide kalkmış otopark yapacakmış ayıp be birde utanmadan vaadde bulunuyon......... >:(

Clint_Eastwood

Gazi Belediyesi Trabzon sevenler derneği gibi oldu bunu herkes biliyor... Trabzonlu birinin Samsunspor'a faydası olacağına inanmak iyimserlik olur... Sormazlar mı adama 5 yıldır nerdeydin? 30 Mart sabahı herşey düzelecek umarım...

beşnumara

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 05 Mart 2009, 19:18:20
Gazi Belediyesi Trabzon sevenler derneği gibi oldu bunu herkes biliyor... Trabzonlu birinin Samsunspor'a faydası olacağına inanmak iyimserlik olur... Sormazlar mı adama 5 yıldır nerdeydin? 30 Mart sabahı herşey düzelecek umarım...
inşaallah...

Akyol

kim gelirse gelsin gelen SAMSUNSPOR a kalıcı gelir sağlayacak projeleri hayata geçirsinde takım açısından feraha çıkalım.

kaptan 55

gazi belediyesi buna bağlı gazi imar inşaat gidin bakın bakalım kaç tane trabzonlu çalışıyo?samsunun öz çocukları kahve köşelerinde işsiz sen trabzondan adam getir belediye ve bünyesindeki şirketlere adam sok?noldu şimdimi SAMSUNSPOR'lu oldu?benim korkum şu ki acaba gazi belediyesinden trabzonspora yardım gitmişmidir?5 yıl oldu SAMSUNSPOR'a şunu yaptım desin ne yapmış?aslında bizlerinde suçu yok değil ne kadar trabronlu vekil belediye başkanı varsa bizde sonra bunlardan SAMSUNSPOR'a medet um benim oyum SAMSUNSPOR'a kardeşim ne sülaymana nede yusuf ziyaya oy atarım nede aile fertlerime oy attırırım

55.hakan

yaman55

ahk34

Başka yok mu diyenlere inat SADECE SAMSUN.

Timofte  ( Av. M. Teoman TAŞ  )

Ben, hem anne hem baba tarafından , hani derler ya yedi göbekten Çarşambalı yani Samsunlu bir ailenin çocuğuyum. Sanırım yedi yaşındaydım. Babamla Samsunspor - Erzurumspor maçında Kırmızı Beyazlı Tribünde yerimi aldığımda. O gün Dobi Hasan'ın müthiş ortasında Tanju'nun rövaşata ile attığı gol  hala hafızamdadır.
Benim kızım benden daha şanslı. Onu daha bir buçuk yaşındayken götürdüm 19 Mayıs'a. Hatta o tarihte kulübümüzün başkan vekili olan Sevgili ağabeyim Av. Refik MORAL, onun fotoğrafını çok sevmiş, kulübün internet sitesine koymuştu. Ogün tribünde, iki sene zevkle ağabeylik ve komşuluk yaptığım Rahmetli Teoman'la ( Timofte ) ile birlikteydik. Eşim , Teoman ve ben çok güzel maçlar izledik beraber, hakkını helal etsin kardeşim.

İki hafta önce , hiçbir kongresini kaçırmamaya çalıştığım, Samsporumuzn bir kongresi daha yaşandı. Sezon başından beri tüm olanaksızlıklara rağmen takımı başarıyla yöneten Sayın Başkan Fuat KÖKTAŞ destek gelmez ise ben artık yokum dedi. Haklıdır da. Çünkü , siyaseten bir zamanlar eleştirdiğim Sayın başkan, bu konuda kesinlikle çok haklı. Siyasi hayatına zarar vereceği telkinlerine aldırmadan ,  cesurca bu takıma sahip çıkan başkan ancak alkışlanır. Ama şehirden yeterince destek yok. 

Büyük reis Samsunspor Kongrelerine gelmemeye yemin etmiş. Nasıl olsa seçimi kazandım, taraftarın oyuna ihtiyacım yok havalarında. Birilerinin kişisel hatasıyla, Samsunspor'un A Takımı operasyonu davasına müdahil olmasını, beli ki içine sindiremiyor. Milletvekillerinin neredeyse hiçbirisi kongrede yok. Kongrede olan siyasiler , CHP Büyükşehir Adayı Sayın Mehmet ATALAY, AKP İlkadım Adayı Sayın KALDIRIM , MHP İlkadım Adayı Sayın DEMİRTAŞ ve CHP İlkadım Adayı Sayın BATUR. Kongrede söz alan Sayın Süleyman KALDIRIM seçilmesi halinde, Samsunspor'a  kalıcı yatırmlar yapma sözü verdi. Ondan sonra söz lan Sayın Nihat BATUR   ise o ne verirse iki katı dercesine , beni seçin kalıcı yatırımların fazlasını yapayım dedi.
İşin ilginç yanı, beş sene biriniz beş sene diğeriniz bu şehirde başkanlık yaptınız. Neden koca on senede seçilirseniz yapacağınız bu yatırımları yapmadınız ?   Madem Samsunspor'a  kalıcı katkı sağlayacak projeler peşindesiniz , neden benim önerdiğim "Kurtuluş Savaşı Açık Hava Müzesi ve Samsun Disneyland Projelerine " sahip çıkmadınız ? Açıkladım bu proje her yıl, üç beş bin altın adam eder diye. Hadi sahip çıkmadınız bari lütfedip eleştirin. Siz onu da yapmadınız . Şimdi gayet popülistçe, beni seçin yapayım diyorsunuz.

Ben bir hafta sonra ki, yani 14 mart saat 14.00'da Tek Gıda İş Sendikası salonunda yapılacak kongreden de umutlu değilim. Samsunspor'un artık günü kurtarmaya çalışan projeler yerine , master planlara, her yıl gelir getirecek yatırımlara ihtiyacı var. Bunu da ancak, Büyükşehir Başkanının liderliğinde tüm şehir bir araya gelerek yapabiliriz. Evet , Büyük reis belki bizim oyumuza ihtiyaç duymadan seçilebilir ama efsane olmak , gerçekten Lider olmak istiyorsa , Samsunsporumuz için , bu şehre önderlik edip, bu projelere sahip çıkmalı yada yeni projeler üretmeli.

KIRMIZI BEYAZ'IN KURTULUŞU İÇİN 
Gürhan GÜNDÜZ

yaman55

Ufak bir hatırlatma akp kapatılsaydı bu adam en az 5 yıl ceza yicekti ismi iddaanamede geçiyordu