2014-15 Sezonunun En Başarılı Futbolcusu

Başlatan mehmet yılmaz, 09 Haziran 2015, 17:33:24

« önceki - sonraki »

Duško Milinković

özkan

ne kadar adaletli olmasada,kendimizi düşünmek adına ödülü hasana yada tahaya verin.mbillaya vermek kendimizi keklemek olur.

beşnumara

Futbolcu milleti hemen hemen aynı. Hepsine iyi teklif verdi mi orası burası oynuyor. Ofoedu secilseydi birinci yine verilecekti ama hala takımda. Takımda da aklı antalyada.

Sol Açık

Bence kim kazandıysa ödül ona verilir. Şimdi bizde değil diye, ya da şu an hoşlanmıyoruz diye geçen sezonki Samsunspor kadrosundan silemeyiz Mbilla'yı.

Tarih geçen sezonu yazdı. Bu tarihte Mbilla'nın da yeri, hem de başarılı bir yeri var.

Futbolcu profesyoneldir, bu işten para kazanır, kim çok verirse ona gider. Ama taraftar nettir, orası burası oynamaz.

Yani Mbilla'yı seçmişsek, o'dur geçen sezonun oyuncusu. Mbilla'yı Antalya'ya ödülle uğurlamamız gerekir.

özkan

Mersin maçını taraftarlı oynamak hakkımızdı alındı,antalya maçında koreo hakkımızdı alındı,yalandan 3 puanımız silinmese belki başka şeyler konuşulacaktı o 3 puan hakkımızdı alındı vsvs say say bitmez.Benim fikrim,gidene vermektense ki mbillanın umrunda bile değil bu ödül,hasan ve taha gibi zorla bu takımda kalmış yada ofoedu gibi zorla kalmış birine vermek daha gerçekçi bir adım,daha yararlı bir iş,daha karlı bir ticaret olacak biizm adımıza.Alemin kerizi hep biz olmayalım benim demek istediğim bu,tamma bencede mbillada haketti ama haketmesiyle kalmalı bence bu sezon.Çünkü bizde o satır başında yazdığım taraftarı,puanları koreoları hakettik ama adalet bunu bize vermedi.Bizde vermezsek günaha girmiş olmayız herhalde..