10- Adem Sarı

Başlatan Kaya, 01 Ağustos 2012, 16:26:45

« önceki - sonraki »

twitter

adam pisliğin teki çıktı rıza baba

germencisse

Tezahürat Adem'e ateş ettirtti.. :)

Cheregi

Alıntı yapılan: Serkan - 13 Ağustos 2012, 14:42:10
veririz bizde gazı genç adam; tribüne oynamayı seviyor...

Daha önce çok iyi tanımıyordum ama geldikten sonra gördüğüm kadarıyla Adem'i oynatan coşku, güven ve sevgi. Bu yüzden oynadığı takımlarda inişli dönemler geçirmesi normal. Ligin başlarında iyi başlar ve taraftar da Adem'i tutarsa bu sene en iyi dönemini yaşar ve bize de çok şey katar. Birkaç olumsuzluk üst üste gelir, aidiyet duygusunu kaybederse de Burhan Coşkun vol.2 olur. Kendini buraya ait hissetmesi önemli.

King1965

adem'in en cok hosuna giden sey adem adem tezauratı :) Müthiş hosuna gidiyor  bu yıl cok duyar tabıkı gol atarsa  :evet: :evet:

Cabbar Samsunspor

Çok Sıcak Kanlı Biri Adem. Kartepeden İlk İzlenimim Bu Yönde.

samuray

ya adem gaz istiyorsa bu taraftarlar verir gazı merak etmesin

ahmetsefa55

AlıntıDualarinizi bugun benden eksik etmeyin lutfen...sadece allah kolaylik versin demeniz bile beni cok mutlu edecektir
https://twitter.com/AdemSari58

fanatik samsunsporlu

adem yazacak bugün allahın izniyle

celebi

gol bekliyoruz ademim senden

cezayir55

ademinde bu takımın ağırlığını kaldırması zor

BigBadMama5552

Adem bu maçta kendisinden beklenen performansı veremedi diye düşünüyorum. İnşallah önümüzdeki maçlarda kendisini daha formda görebiliriz.

Sol Açık

Ben çok kötü bulmadım. Özellikle orta sahaya dönüp top almak ve bu arada rakip savunmada boşluklar açmak (orta sahadan gelen oyuncuların sızabileceği) konusunda bence iyiydi. İkinci yarıdaki pozisyonu gol yapsa çok iyi bir maç çıkarttı derdim, olmadı...

Sadece Samsunspor

Adem'in yanına bitiriciliği yüksek bi forvet aldın mı tamamdır.

fanatik samsunsporlu

celebi

ben ademe güveniyorum bize faydası olacak