12- Emre İncemollaoğlu (25.04.2011'de vefat etti)

Başlatan berusa55, 03 Ağustos 2010, 01:44:10

« önceki - sonraki »

berusa55

Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri    :    ÜSKÜDAR
Doğum Tarihi    :    9 Nisan 1988
Uyruk    :    TC
Futbolcu Temsilcisi    :    
KAZIM AVCI
Lisans Bilgileri
Lisans No    : 856589
Kulüp    : BEŞİKTAŞ A.Ş.
Sözleşme Başlangıç T.    : 29 Ocak 2010
Sözleşme Bitiş T.    : 31 Mayıs 2010

Kariyeri

Futbola 11 yaşında Doğuşspor'da başladı. 2002'de kısa süre Bağlarbaşıspor'da oynadıktan sonra aynı sene Beşiktaş'a geçti. 2004-05 sezonunun ikinci yarısında Beşiktaş A2 forması giymeye başladı. 2007'ye kadar bu formayı giymeye devam etti. 58 maçta 12 gol attı.

2007-08 sezonunda Kartalspor'a kiralandı ve 1. Ligde forma giydi. Sonraki sezonun başında Giresunspor'a bir yıllığına kiralandı. Ancak ilk devre sonunda takımdan ayrıldı. 2009-10 sezonunun başında Çorumspor'a kiralanmıştı. Burada kariyerinin en iyi gol performansını yakaladı. Devre arasında ise Beşiktaş'tan Gökhan Çalışır ve Nail Tilbaç ile beraber Gebzespor'a kiralandı.

Milli takım kariyeri

İncemollaoğlu ilk kez U-17 seviyesinde 7 ve 9 Eylül 2004'te Bulgaristan ile oynanan hazırlık maçları kadrosuna çağrıldı. Bu maçların ikincisinde 52. dakikada forma giyerek ilk kez milli formayı giydi ve aynı maçta oyuna girdikten 6 dakika sonra golü buldu.

2 sene sonra U-18 forması giymeye başladı. 26 Nisan 2004'te Hollanda maçında ilk kez U-18 forması giydi. 58. dakikada oyuna giren İncemollaoğlu, 65 ve 80. dakikalarda 2 gol kaydetti. Takım ile Süt Kupası turnuvasına katıldı ve 3 maçta 2 gol attı.

15 Ağustos 2006'da Belçika ile oynanan hazırlık maçında ilk 11'de forma giyen İncemollaoğlu, ilk kez U-19 forması giydi. Avrupa Şampiyonası eleme maçlarının bir tanesinde forma giydi.

sadece55

Hadi aslanım parla burda çok ihtiyacımız var ekstra yeteneklere

mehmet yılmaz

İdmanlarda, sessiz ve çalışkan bir görünümü var. Fizik olarak iyi bir forvete benziyor, inşallah bizde patlama yapar... Nedense umudum var bu uşaktan.

celebi

hayırlı olsun başarılı olsun inşaallah

_Jack Daniels_

İyi bir alternatif olabilir.

radikal-fma

geçen sene Gebzespor'da kiralık oynadı Gebzede yaşadığımdan bir kaç maçını izledim öyle özel bi adam değil kırk fırın ekmek yemesi lazım kendini geliştirirse ne ala

berusa55

AlıntıSamsun'da kalıcı olmayı istiyorum
16 Ağustos 2010 / 13:45

Beşiktaş'tan transfer edilen genç forvet, Samsunspor gibi büyük bir camiada olmaktan duyduduğu memnuniyeti dile getirdi. Emre, "Çok kısa sürede kendimi ıspatlayıp, Samsunspor'da kalıcı olmayı istiyorum" dedi
Samsunspor'un Beşiktaş'tan transferi genç forvet Emre İnce, yeni sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyor. Yeni bir takım yeni bir heyecan yaşadığını ifade eden Kırmızı-Beyazlı ekibin genç golcüsü, "Samsunspor gibi büyük bir camiada olmaktan dolayı çok mutluyum. Kendimi ıspatlayıp kısa zamanda Samsunspor formasını giymek ve başarılı olmak istiyorum" dedi. Bunun içinde çok çalışması gerektiğini dile getiren Kırmızı-Beyazlı ekibin genç golcüsü, "Bank Asya Birinci Ligi'nde başarılı bir sezon yaşamak istiyorum. Bunun içinde hedefi olan bir takıma geldil. İnşallah bunu başaracağız" diye konuştu.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=44888

YaşarDoğu

Bolu maçında oyuna sonradan girdi , keşke girmeseydi...Çok günah sahabı eder bu bizi çokk...

lucarelli

Samsunspor için çok yetersiz. Bolu maçında da ayağına top değdi mi hatırlamıyorum.

celebi

Ollivanders

Kalıcı olmak isteyen ama daha cok calısması gerektigini bilmeyen 12 numaralı futbolcu

YaşarDoğu

celebi

brigand

beşnumara

Ben hala anlamış değilim yaa hem emre hem de geçen sezon ısrarla oynatılan caner çolak paf takımdaki gökhan özkandan daha mı iyi futbolcu.Neden bir kere de o çocuğa A takımda şans verilmiyor anlamış değilim hala :(