13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Babayı transfer edersiniz !

ahmetsefa55

bunlar bizi adanaspor mu sandılar ?

Ayberk

ersan 7 milyon ediyormuş duydunuz mu, Kemal 17 milyondan aşağı etmez bu durumda ;)

Kaya

Alıntı yapılan: Serpico55 - 05 Nisan 2011, 23:43:18
Babayı transfer edersiniz !

Babayıda alamazlar o bile haram  :P :D

beşnumara

İsmail Uyanık olsaydı iyi pazarlardı ama bu yöneticiler basiretsiz beceriksiz...

Sonuna Kadar 55

zaten samsunspor hayat buldum dedi.

Gorkem

uzatın şu adamın kontratını artık.

lucarelli

Kemal ve Murat bizim geleceğimiz. Ercanımız, Celilimiz. Yönetim uyuma........

kumköylü ahmet

kemal bir ercan olabilirde murat celil olamaz be kardes  ;D bence celil daha gelmez kimse umiytlenmesin ben onun gubu bir futbolcu gormedim adamin sahada basmadigi yer yokdu tam anlamiyla futbol cambaziydi

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: çılgınlar1984 - 14 Ağustos 2010, 01:19:35
Bugun Idmanı IZldım samsunsporumuzun defansada kenaının yanında oynayan uzun boylu esmer kemal dıye bır cocuk var hem hızlı hemde ıyı top kesıyor bu adam gercekten iş yapar gercekten cok ıyı

Ligin Basında Yapmısdım Bu Yorumu Hatta Engın Abıyede Tesıslerde Soylemsıtım Bu Cocukda Umut Var Dıye Valla Ben Bıle Anlıyorsam Bunda Umut Oldugunu Kalpar Gecde Olsa Anladı Cocugun Degerını:)

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 07 Nisan 2011, 23:39:12
kemal bir ercan olabilirde murat celil olamaz be kardes  ;D bence celil daha gelmez kimse umiytlenmesin ben onun gubu bir futbolcu gormedim adamin sahada basmadigi yer yokdu tam anlamiyla futbol cambaziydi

öle demeyin ya bizim alt yapıdakiler karakterli olsa ne celil ler çıkar !
zamanında sercan için ali bilgici celilden daha yetenekli ama uğraşırsa topçu olmak isterse demişti

cembaba

Çok doğru söylemişsiniz. Belki de bizim alt yapı futbolcularımızın en büyük sorunu bu. Karaktersizlik, futbol tekniklerinin üstüne çıkıyor. Bir çoğunda bunu gördük.

lucarelli

08 Nisan 2011, 15:56:41 #402 Son düzenlenme: 08 Nisan 2011, 16:36:09 lucarelli
Yetenekli adam çok bizde. Celileden de Serkandan da Tanjudan da yetenekli adamlar çıkar. Yeterki karakterli olsun, işini sevsin. Antremandan panyona, pavyondan antremana yapmasın. Sigara, alkol almasın. Antreman bitsin, alsın paf takımdan bir adam bir kaleci orta gol yapsın şut çalışması yapsın.

kumköylü ahmet

Kemali Gercekdende coook begeniyorum ALLAH Bozmasin Bizde Uzun yillar oynar Insallah..Saglam Oynuyor..

eren55

Takımın sigortası diyorum başka bir şey demiyorum.