27- Orhan Taşdelen

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:38:40

« önceki - sonraki »

alperen

Burak

akan abiye katılıyorum demekle yetiniyorum o orhanın hakettiğini saha fazlasıyla bağırdı zaten

mehmet yılmaz

Maalesef yine iyi değildi. Ancak ilginç olan şu, direkten dönen iki kafa topumuzda da bindirmeyi ve ortayı o yaptı!  :-\ Alpaslan formayı alır ve bir daha da vermez normal şartlar altında.

sadece55

Orhan bir kaç maç daha oynarsa , sayesinde Akan abi statlara girememe cezası alacak...Hüseyin hocadan artık bu olaya çözüm bulmasını istiyoruz...

Kaya

Hüseyin hocam 27 numarayıda giydim anlarsınya  8)

berusa55

Çok boş topçu. Alparslan'ı hemşocum Orhan ayağına oynatmazsa sol taramız sakat demektir!

**KaR6**

pozisyon almaktan bihaber, dikkatsiz, pas alışverişi 0.. biraz daha güçlü göründü, bindirmelerde ilk yarı iyiydi, ikinci yarı kayıp..

Sadece Samsunspor

Çok kötü yaa ilk 11in yüz karası bence, ve hala Kalpar onu oynatıyor ? Ne bu ısrar anlamıyorum, Sezer'i de böyle küstürdü şimdi Alpaslan'ı da oynamadan gönderecekler. Adam bi tane doğru top atmaz mı yaa, alıyor ayağına dan dun top uzaklaştırıyor, mahalle maçı mı yapıyoruz ? Zenke o kadar sol'dan gidip gidip geldi, yap 4-5 bindirme elbet bir ortada gol olacak. Zaten direkte patlayan toplarda ortalar sayesinde geldi.

babasamsunlu

Allah aşkına şu adamın facebooktaki profilindeki fotoğrafa  bi bakın..Sonra da bana kızmayın Orhana sallıyor diye  >:( >:(

Burak

baktımda bir gariplik göremedim abi ne görmemiz lazımdı anlamadım

babasamsunlu

adam profil resmini bile kağıt oynarken çektirdiği resim yapmış..bu kumarbazdan bi cacık olmaz. :) ben herşeyine kılım bunun..defolup gitsin istiyorum anlıyormusun Burak..  ;D ;D ;D ;D

Burak

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 27 Ağustos 2010, 16:44:14
adam profil resmini bile kağıt oynarken çektirdiği resim yapmış..bu kumarbazdan bi cacık olmaz. :) ben herşeyine kılım bunun..defolup gitsin istiyorum anlıyormusun Burak..  ;D ;D ;D ;D

:) bende kılım da sercinho nunkine girde bir bak istersen sen o salağın fotolarıda açık tam rezalet yorumları falan

sadece55

Akan abi yazık ya adam gece sen uyurken başında bekledi ama senin yaptıklarına bak :P

Tribün_ali

Bu adam zayıf kalıyor fazla etkili değil eğer süper lige cıkacaksak böle adamlarla cıkamayız

Ollivanders

Muz orta kesmeyi ogrensen artık!!!!