32- Murat Akyüz

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Temmuz 2013, 21:30:01

« önceki - sonraki »

ismail

murat patlamaya hazır dolanıyor sahada, ortasahadan destek gelmedikçe kaldıramıyor kanadın yükünü

Cheregi

Bu maçı ölçü almamak lazım, Doka gibi bir adamın karşısında oynamak kolay değil, zaman zaman sertlikle de olsa durdurmak için elinden geleni yaptı. Bana göre iyiydi.

minci

Muratı ordu maçında izlemiştim ve çok kokmuştum. Ancak dün bayağı iyiydi. Kısacası beni utandırdı. Eleştirilerim için özür dilerim Murat.

feticalik

Her rakipte doka gibi birisi olursa her maç sarı kart yer bazen kırmızıya da kayabilir. Biraz kondisyon eksikliği var gibi.

Cheregi

Doka'nın karşısında kırmızı yemediyse o kadarda korkmamak lazım  :)
Bu ligde Doka'dan daha iyi oyuncu yok. Hatta 3 takımın dışında Süper Ligde de az. Doka'yı bile bir şekilde durdurabildik ama şu şanssızlığımızı bir türlü yenemedik.  :(

Sadece Samsunspor

Gayet iyidi karsisinda doka gibi bi topcu vardi elinden geleni yapti. Biz sadece adamin arkasindan bakan topcular gorduk

AllydeenleaR

ordu maçına göre çok iyiydi.

ayakları düzgün pas atmayı biliyor, bir de ayaklara güzel vuruyor inceden  :)

yavaş olması tabiki sorun ama birkaç haftaya kondisyonu toparlarsa biraz daha verimli olur.

bir de bazı pozisyonlarda fena zamanlama hatası yapıyor.

celebi

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 18 Ağustos 2013, 15:21:37
ordu maçına göre çok iyiydi.

ayakları düzgün pas atmayı biliyor, bir de ayaklara güzel vuruyor inceden  :)

yavaş olması tabiki sorun ama birkaç haftaya kondisyonu toparlarsa biraz daha verimli olur.

bir de bazı pozisyonlarda fena zamanlama hatası yapıyor.

Burak

Bence gayet başarılıydı sonlara doğru oyundan düştü ama inşallah sezon boyu bu eksikliği yaşamaz

Sadece Samsunspor

Gayet iyi oynuyor ama 2 mactir sari goruyr dkkt etmek lazm

5trawberry

Dediğimiz gibi tek hamle adamı. Bugün çoğu hamlede kaptı topları başarılıydı ama dengesiz girişleri var kırmızı kart ensesinde her maç :)

55.hakan

Takımdaki en beğendiğim adam şu anda. Bu kadar başarılı olacağını düşünmüyordum.Bu maçta da Agbetu ya göz açtırmadı.

twitter

lato

Bana pek tat vermiyor her an takımı yakabilecek bir havası var. Yerinde müdahaleleri oldu ama çok boş bırakıyor sağ tarafı. Biraz ağır oyuncu Agbetu gibi hızlı kanat oyuncularının olduğu takımlara karşı Canberk daha iyi bir seçim olur bence.

Sol Açık

Savunma özellikleri çok gelişkin bir bek. Evet hücuma çıkmıyor, ama rakibin sol açığının durdurulması gerekliyse çok ideal bir oyuncu.

Savunma olarak sadece çizgisinde değil, kademelerde, hava toplarında (korner vs) da etkili. Ben 2 maçtır beğeniyorum.