DP Samsun Bş. Belediye Bşk. adayı K. Vehbi Gül'den Samsunspor için taahhütler

Başlatan scouter55, 11 Şubat 2009, 16:49:50

« önceki - sonraki »

esedullah

Arkadaşlar geçen gün aks tv'ye konuk olan Demokrat Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı K. Vehbi Gül Samsunspora Avrupa standartlarında bir stadyum yapacağını söyledi.
K.Vehbi Gül'ün geçmiş dönemlerde Samsunsporumuza verdiği destekleri de biliyoruz.
Hiç değilse yzy den daha fazla destek olacağını biliyoruz.29 martta görecez bakalım ne olacağını..

Akyol

stat mevzusu gerçekten heyecan verici gelişme ama somut projeler bekliyoruz bizde arkadaşlar arasında konuşurken statlar yapıyoruz oteller yapıyoruz ;) anlatabildim sanırım ..

Akyol

stadı tekkeköy e yapmayı düşünüyolar arkadaşlar yapmayın ben şu anki yerine razıyım ne tekkeköyü ??

yaman55

Akyol

Fuat başkan açıklamıştı eğer stat yapılırsa tekkeköy e yapılacak diyodu bence şimdiki yerinde kale arkaları ve kapalı tribün yıkılarak yapılsın ben razıyım

Mert

Şimdiki yeri bence çok iyi.Merkezi bir yer her yerden taraftar akın edebilir.Bu stad üzerinde çalışma yapılsa daha iyi olmazmıki?

kadifekaleli

SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ PROJELERİMİZ :

1) SAMSUNSPOR' UN MARKA DEĞERİNİ ARTTIRMAK VE ŞİRKETLEŞMEK SURETİ İLE BÜTÜN BORÇLARININ TASFİYESİ.
5393 sayılı Belediye Kanununun 70. Maddesine göre; Belediyeler Şirket kurabilmekte ve Şirketlere ortak olabilmektedir. Mali yönden iyi idare edilemediği için Kulüp ağır bir borç yükü altındadır. Samsunspor şirketleştiğinde Belediye bu şirkete bütün borçlarına ilaveten yeni bir kaynakda temin etmek üzere hisse alacak böylece borçlar ödenecek ve Samsunspor Dimdik Ayağa Kalkacaktır. Kulübümüzün adı, Türk Futbol camiasında son derece centilmen, kıskanılan, her tür şüphe ve gölgeden uzak örnek gösterilen bir MARKA olacaktır. Daha sağlam ve güçlü bir mali ve idari alt yapının temini ve borçların tasfiyesi açısından elzem olan Şirketleşme gerçekleştirilecektir.
2) SAMSUNSPOR' A GÜÇLÜ VE KALICI KAYNAKLAR TEMİNİ.
Ben; 1968-1988 yılları arasındaki Belediye Başkanlığım sırasında Samsun Sebze Halinden çıkan her parça mala SAMSUNSPORA YARDIM PAYI koydum. Su ücret faturalarına yardım pulu yapıştırarak sürekli ve büyük gelir kaynakları buldum. Hatta bu yüzden hasımlarım beni şikayet de etmişlerdi. Samsunspor'un yıllarca ayaklarına pranga vuran bu borç sarmalından en kısa zamanda kurtulması için kalıcı güçlü ve sağlıklı finans kaynakları oluşturulacaktır. Samsunsporun tüm gelir ve giderleri, transfer harcamaları son derece şeffaf, hukuki ve hiç bir kuşkuya yer bırakmayacak şekilde, kulüp yönetimleri ile sıkı ve yakın bir işbirliğine girilecek ve bu bilançolar her ay SAMSUNSPOR 'un kendi resmi web sitesinden detaylı olarak tüm Samsunlulara ve taraftarlarımıza deklere edilecektir. Böylece tüm taraftarlarımız SAMSUNSPORUMUZ 'un mali bütçesini ve idari gelişmelerini güncel olarak anı anına takip edebileceklerdir.
3 ) DEPLASMAN ORGANİZASYONLARI.
SAMSUNSPOR 'umuzu deplasman maçlarında desteklemek için gidecek taraftarlarımıza ihtiyaç miktarı kadar gerek otobüs, iaşe ve diğer yardımlar yapılacak, organizasyon hizmetlerinde bulunulacaktır. Yönetimden, bu yönde bize gelecek her türlü istek ve talebine katkı verilecektir.
Ben bu sözlerimi Belediye Başkanlığı dönemimde Samsunspor'a 2 adet Belediye Otobüsü' nü bağışlayarak gerçekleştirmiş bir kimseyim. Ben Samsunspor sevdalısı olma hususunda adsız bir kahramanım.
4) MEDYA VE İNTERNETTE YAYGIN VE GÜÇLÜ TANITIM PROJELERİ VE SAMSUNSPOR RADYOSU.
SAMSUNSPOR 'umuza ait, yerel ve ulusal gerek yazılı ve gerekse de görsel medyada daha çok yer bulması, adının anılması ve desteklenmesi için her türlü girişimler yapılacak, Samsunspor haberleri içeren periyodik zamanlı gazete, dergi çıkartılacaktır. Bu yayınlarda bizzat taraftarlarımızda gerek yazı, gerek resim ve gerekse de yorumları ile direk katkılarda bulunacak ve takımı ile birlikte aynı havayı hafta boyunca aktif olarak teneffüs edecektir. İnternet ortamında da daha geniş ve ses getirecek aktivasyonlarda bulunulacak, takımımızın iç saha - dış saha tüm maçlarının, yurt içi ve yurt dışındaki hemşehri ve taraftarlarımıza da anında canlı olarak duyurabilmek için internet radyosu da kurularak bu konulardaki büyük eksiklik giderilecektir.
5) DOĞU PARK İSMİ YERİNE SAMSUNSPOR PARK !.
Belediye Başkanlığım dönemimde Kendi doldurduğum alan üzerindeki mevcut arsayı Samsunspora hibe ettiğim park alanın şimdiki adı olan Doğu Park yerine SAMSUNSPOR PARK olarak değiştirileceltir.
6) TARAFTARA YÖNELİK PROJELER.
SAMSUNSPOR 'umuzun 12. kalbi olan cefakar ve sadık taraftarlarımızın daha güçlü örgütlenmeleri ve bu yönde birlik ve beraberliğin sağlanması en önemli önceliğimiz olacaktır. Taraftarlarımıza; pankart, flama, bayrak, forma, atkı, konfeti gibi işitsel ve görsel benzeri aktivasyon araçlarının temini için de her türlü destek verilecek, bu enstürmanlarla takımımızın maçlarında, maç boyunca moral motivasyonuna en kolay ve en üst seviyede katkı adına ateşleyici motor görevi üstlenilecektir.
7) SAMSUNSPOR'A YAKIŞIR ÇAĞDAŞ BİR STADYUM KOMPLEKSİ.
Takımımızın el birliği ile Süper Lige çıkması ile birlikte, Süper lig' de de tıpkı eski günlerinde olduğu gibi başarıdan başarıya koşabilmesi için artacak seyirci potansiyeline cevap verecek tarzda, sıfırdan bir çok Anadolu kulübünün yapmaya başladığı gibi son derece modern, komplex, çağdaş Samsuna ve Samsunsporumuza yakışan, bünyesinde bir çok sosyal, sportif, finansal birimi de ihtiva edecek büyük bir STADYUM KOMPLEKSİ yapılacaktır. Böylece Samsunspor devlete ekstra stadyum kirası ödemekten kurtulacağı gibi Samsuna gelecek rakip takımın taraftarlarından da bu kompleks sayesinde ek gelirde sağlayacaktır.

HAYDİ SAMSUNSPOR'LULAR !..
   VEHBİ GÜL İLE SAMSUNSPORU SÜPER LİGE - SÜPER LİG'DE DE ZİRVEYE YÜCELTMEYE !.... 

Samsun'a olduğu gibi Samsunspor'a da büyük emeği ve hizmeti geçen Vehbi Gül, şu anda Türkiye'de bir çok kulüpde bile bulunmayan tesislerin arsasını ve binayı bedelsiz olarak Samsunspor'a hibe eden ve kazandıran kişidir...

pitbul055

samsunda başka kime verecen mantığı devam etdikce yzy gibilerinin seçilmemesi zor gözüküyor

Kais

çok oy bölüncek gibi bana kalırsa ne yzy nın nede diğer belediyelerin işi kolay canik alır ama osman genç millet güveniyor onun dısında kımsenın kolay alcagını sanmıyorum

europe_55

06 Mart 2009, 14:57:13 #39 Son düzenlenme: 06 Mart 2009, 15:01:52 europe_55
Bence Vehbi Gül´ü destekleyelim arkadaslar.
Oylar bölünmesin...
Önceden yapmis oldugu yardimlari tekrarlayabilir...

yaman55

kazanamazsada elinden geldiği kadar yardım etsin bu zamana kadar kayıp oynuyorlar