Yusuf Ziya Yılmaz... Futbolla işi olmayan adama bir bakın hele...!!

Başlatan cgr, 04 Mart 2009, 02:27:00

« önceki - sonraki »

cgr

Yukarıda ki Resimde görmüş olduğunuz site tüm türkiye tarafından bilinen bir site... Genellikle iddacıların sık uğradığı çok tıklanan bir yer...

Belki ben Samsun'da oldugum için IP adresinden dolayı bu reklam cıkıyor olabilir... Ama sonuçta bu bir futbol sitesi...

Siteyle ilgili bir reklam değil ama iyi bakmanızı istiyorum orda kimin reklamı var...?!?!?

Samsunspor'a bir destek vermeyen adam.. Futbolla yakından uzaktan ilişkisi olmayan adam , tüm türkiyeye futbolla yakınım imajı vermekte....

Herşey samsun için ise madem... Sen ilk önce tüm takımlara yalakalık yapacağına bence aday olduğun Şehrin takımına sahip çık Ey YZY !!!

yaman55

samsun iplere çıkıyor reklam bıktım seçim bitsede kurtulsak >:(

pitbul055

METE_55

arkadaşlar sabah halk gazetesinde mehmet yılmazın bir yazısını okudum YSY ilgili ve inanınki  kahroldum ve ağlayasım geldi YSY bu duyarsızlığına ve yazıklar olsun sana YZY dedim bende yazmıştım YZY ama banada dönmedi çünkü bende samsunsporla ilgili yazmıştım  birde hakkı  yeşilyurtunda yazısını okudum bu sabah aynı halk gazetesinde oda 1992 deki adananın  sahipsizliğinden bahsediyordu hatta bir resim vardı orada adananın formasının göğüs reklamıydı ve şöyle yazıyordu  (SAHİPSİZ  ADANA) evet bence şimdi bizde sahipsiziz ama biz adana değiliz samsunsporuz  önce bugün saat.17.00 da sbk nın basket maçında  daha sonrada hafta sonu 19 mayısta stadda bolu maçında pazar saat.13.30 da kafasına yıkarız salonu ve stadı hem siyasilerin hemde YZY NIN .... bir sevdadır samsunspor ve 55... >:(

beşnumara

yusuf ziyanın derdi sadece samsunspor değildi adam samsun sporunun düşmanı. böyle bir adamın bu tür sitelere reklam vermesi de ilginç.

Sony

yazıklar olsun yaa bişey demiyorum...  >:( >:( >:( >:( >:( >:( inş onunda bu takıma işi düşer...

Kaya

sadece o site de değil birçok haber sitesinde de aynı şekilde reklamları var az kaldı katlanacağız artık nasıl olsa seçilsede şehirde yüzünü gördüğümüz yok kaç dönemdir sokakta bir kez olsun görmedim anca arabasıyla gezsin şehirde  >:( ama seçim zamanı yüzünden de bıkmış vaziyetteyim sahil çok güzel başkanım yola devam....