TFF 2.LİG 25.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Başlatan Kaya, 24 Şubat 2019, 21:14:09

« önceki - sonraki »

Kaya

Gaziantep maçı hükmen 3 puanımız ile sonuçlanmış sayarsak, önümüzdeki maç hafta içi oynayacağımız Bodrumspor maçı olacak.

Bodrumspor yöneticileri playoff iddiamız var diyerek maçın akşam oynanmasına sıcak bakmamışlardı. Bakalım maç saatinde değişikliğe gidilecek mi.

_Jack Daniels_

25.hafta olacak başlık hocam. İyi bir oyunla gol yemeden maçı kazanırız diyorum yine.

celebi

Bodrum maçını alalım inşaallahta Kastamonu deplasmanına 55 puanla gidelim

_SoN_

Bu maçtada ciddi baskılı presli bir futbolla kazanacağımızı düşünüyorum,disiplin ve presi baskıyı asla bırakmamız gerekiyor, inşallah 3 puanla deplasmana lider olarak gideceğiz bu maçtan sonra.

jean

Alacagimizi dusunuyorum artik puan kaybi olmamasi gerek bu tur maclarda

fanatik samsunsporlu

Keçiörenin bay geçeceği bu maçta kesin galibiyet almalıyız.

muzaffer4

Play off iddiası kalmadığını düşündüğüm bir bodrumspor bizi zorlamaması gerekir
Puan farkı 9 olmuş haftasonu maç yapıp bize gelecek bir takımdan bahsediyoruz.
Bodrum galibiyeti ile zirveye yerleşiriz inşaallah

ngonge

Bodrum normalde bizi zorlamaz ama normal bir ligde değiliz. Bir de Engin İpekoğlu takımı bize bileyebilir. Her halükarda ciddi oynarsak alırız bu maçı inşallah.

tactician

Alıntı yapılan: ngonge - 25 Şubat 2019, 19:30:25
Bodrum normalde bizi zorlamaz ama normal bir ligde değiliz. Bir de Engin İpekoğlu takımı bize bileyebilir. Her halükarda ciddi oynarsak alırız bu maçı inşallah.

Engin Hocan'nın bize bir antipatisi oluştuğunu düşünmüyorum açıkçası.
Yine de onlar açısından son şans gibi bir maç.
Geçen hafta play-off adına doğrudan rakipleri Kastamonu'ya kaybedince neredeyse havlu attılar. Bodrum'da oynayacakları Bayrampaşa maçını kazanacakları varsayımı ile bizim maçı son şansları gibi görüp ona göre motivasyonu yüksek bir oyun oynayacaklardır. Tabi bu hafta Bayrampaşa karşısında beklenmedik bir skor alırlarsa, o fiziksel ve mental yorgunlukla Samsun'a sadece hava değişimine gelmiş olurlar.

Öte yandan İnegöl maçının ilk 25 dakikalık periyodundaki tempo ve iştah ile oynadığımız zaman kolay kolay sürprize mahal vermeyiz.
Takım içerisinde bir iki problemli konu dışında herşey yolunda görünüyor.
Takımda yeni yeni hissedilen ciddiyeti görünce bir hoca değişikliği için çok geciktiğimizi anlıyoruz maalesef.

Stoper

İçerde puan kaybedeceğimizi zannetmiyorum. Son İnegöl maçında ki ilk 11'i bekliyorum.

s_uzunkaya

_SoN_

süper süper bir haber, teşekkürler emeğei geçen herkeze. Akşam olması taraftarı çok etkilecek benide :)

cembaba

Cumartesi günü Keçiören'in puan kaybetmesi durumunda bayağı yüklenir taraftarımız biletlere. İnşallah bu maça lider çıkarız. Takımımız İnegöl maçının ilk 25 dakikası gibi oynarsa yenemeyeceği takım yok. Allah yardımcımız olsun.

Ekrem

Son maçta oynanan güzel futbol ile iyi bir hava yakaladığımızı düşünüyorum. Umarım bu maç ile bu güzel futbolu devam ettiririz.

Sadece Samsunspor

Bu mactan korkuyorum bi galibiyet alsak su mactan fena hava yakalayacagiz